• Sus304 / 316 Aseptyczna maszyna do napełniania Maszyna do pakowania soków owocowych 40 kg / h Zużycie pary
Sus304 / 316 Aseptyczna maszyna do napełniania Maszyna do pakowania soków owocowych 40 kg / h Zużycie pary

Sus304 / 316 Aseptyczna maszyna do napełniania Maszyna do pakowania soków owocowych 40 kg / h Zużycie pary

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE / ISO 9001
Numer modelu: GFM-AF

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Shanghai Gofun machinery company
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: Firma maszynowa Shanghai Gofun
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: SUS304 / 316 aplikacji: Sok, Dżem, Pasta, Przecier, Pulpa itp
Źródła zasilania: Steam / elektryczny Gwarancja: 12 miesięcy
Zdolności produkcyjne: 1000L-10000L / H Zużycie pary: 40 kg / h
High Light:

maszyna do napełniania dżemów

,

linia do pakowania soków

opis produktu

Wysokoefektywny system pakowania w linie do produkcji soków / dżemów

Parametry

Model GFM-AF-3 GFM-AF-6
Pojemność 3-4T / H 6-8T / H
Aseptyczny rozmiar torby

Aseptyczna torba 1-220 litrów (normalna)

Aseptyczna torba o pojemności 1–1000 litrów (opcjonalnie)

Aseptyczna torba 1-220 litrów (normalna)

Aseptyczna torba 1 ~ 1000 litrów (opcjonalnie)

Zużycie pary 20 kg na godzinę 40 kg na godzinę
Zużycie sprężonego powietrza 0,3 m3 na min (0,8 MPa) 0,3 m3 na minutę (0,8 MPa)
Błąd masy każdej torby ± 0,5% ± 0,5%
Moc 1 kW / 6,5 kW (z przenośnikiem dynamicznym) 13kw
Wymiar 2300 x 2000 x 2500 mm (I * w * h) 3500 x 2000 x 2500 mm (l * w * h)

Opis

Automatyczna aseptyczna maszyna do napełniania jest specjalnie zaprojektowana do aseptycznego napełniania płynem. Niewielka powierzchnia podłogi, wysoka stabilność pracy i wygodna obsługa. Aseptyczne maszyny do napełniania są szeroko stosowane do aseptycznego pakowania płynnych produktów spożywczych, takich jak soki, pulpy i dżemy. Produkt może być przechowywany przez ponad rok w temperaturze pokojowej, co eliminuje koszty i ryzyko kriogenicznego transportu chłodniczego. (Oryginalną masę i dżem można przechowywać przez 2 lata w temperaturze pokojowej.)

Zasada pracy

Aseptyczna technologia pakowania to nowa technologia pakowania, w której opakowanie, zapakowane materiały, dodatkowe materiały opakowaniowe i instrumenty są napełniane w sterylnych warunkach i sterylne. Nasz opatentowany produkt „aseptyczna maszyna do napełniania objętościowego” wykorzystuje dozowanie tłokowe w cylindrach. W porównaniu z tradycyjną maszyną do napełniania wag i przepływomierzy, wyposażenie to jest wyposażone w cylinder. Wałek teleskopowy cylindra jest połączony z tłoczyskiem za pomocą suwaka. Tłoczysko napędza tłok, aby przesuwać materiał i transportować materiał. A po ustawieniu skoku cylindra ilość wydobytego materiału zostanie ustalona, ​​umożliwiając w ten sposób ilościowe wypełnienie materiału. Dzięki wysokiej precyzji i stabilnemu procesowi pracy jest to bardzo stabilny i dokładny sprzęt do napełniania ilościowego.


informacje o firmie

Shanghai Gofun Machinery Company jest spółką zarejestrowaną, posiadającą silne możliwości badań technicznych i rozwoju nowych produktów. Dzięki integracji pochłaniającej zaawansowanej mechanicznej konstrukcji i technologii sterowania automatyzacją z Europy i Ameryki firma Gofun osiągnęła kompleksowe ulepszenie technologii w zakresie technologii przetwarzania i ulepszenia sprzętu w zakresie soków owocowych, przecierów, past, suszonych owoców, napojów sokowych itp.

Projektujemy i produkujemy całą linię do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw. Zapewniamy najlepsze rozwiązanie i najbardziej optymalne projekty zgodnie z dokładną sytuacją i życzeniami klienta. Produkcja wysokiej jakości sprzętu jest naszym podstawowym obowiązkiem, koncentrując się na wszystkich potrzebach klientów, a dostarczanie najbardziej optymalnego rozwiązania to reprezentowana przez nas wartość.

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale również linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, krajów afrykańskich, krajów Ameryki Południowej, a nawet krajów Europy i Ameryki.

Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowego parku maszynowego i wniesienia wkładu do światowego przemysłu rolnego. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Nasze usługi

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Sugestia i projekt końcowego opakowania

4. Budowa i projekt fabryki

Serwis pogwarancyjny

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja urządzeń zamorskich

3. Dostępne są inżynierowie anglojęzyczni zapewniający wsparcie techniczne

Pokaż warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Sus304 / 316 Aseptyczna maszyna do napełniania Maszyna do pakowania soków owocowych 40 kg / h Zużycie pary czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.