• Wydajny sprzęt do przetwarzania suszonych owoców / przemysłowa maszyna do suszenia pomidorów
  • Wydajny sprzęt do przetwarzania suszonych owoców / przemysłowa maszyna do suszenia pomidorów
Wydajny sprzęt do przetwarzania suszonych owoców / przemysłowa maszyna do suszenia pomidorów

Wydajny sprzęt do przetwarzania suszonych owoców / przemysłowa maszyna do suszenia pomidorów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: ISO, CE certification
Numer modelu: GFM-DFPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 90 dni
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 380 V, dostosowane Warunek: Nowy
Gwarancja: 1 rok typu: Linia przetwarzania pod klucz
Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie obsługujący maszynę za granicą materiał: 304 ze stali nierdzewnej
Pojemność: 60 t / d, 150 t / d, 250 t / d, 1500 t / d, dostosowane Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Dimension(L*W*H): klientizowany
High Light:

suszona maszyna do przetwarzania mango

,

maszyny do przetwarzania rodzynek

opis produktu

Linia produkcyjna suszonych mango linii do produkcji owoców

Opis

Firma maszynowa Shanghai Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do suszonych owoców w Chinach. Które mogą zapewnić rozwiązanie „pod klucz” i wsparcie techniczne linii przetwarzania suszonych owoców z różnymi rodzajami owoców.

Najpopularniejsza jest linia do przetwarzania suszonego mango, która obejmuje kompletną linię maszyn, które mogą wytwarzać świeże mango do suszonego mango z aseptyczną torbą. Suszona linia do przetwarzania mango obejmuje głównie system przyjmowania świeżego mango, system mycia, system sortowania, system destonowania i krojenia, system blanszowania, system topienia cukru, system suszenia i system pakowania. Następnie można dostać suszone mango z aseptyczną torbą.

Wydajność przetwarzania

(świeży owoc)

60 150 250 500 750 1000 1250 1500

Konsumpcja wody

(t / h)

7 13 22 44 66 88 110 132

Moc

(kw)

84 152 412 636 955 1292 1411 1558

Zużycie pary

(t / h)

1.7 3,9 5.2 9.1 15.1 20,2 24,6 29,2
Zużycie sprężonego powietrza (t / h) 66,2 66,2 66,2 72,2 72,2 72,2 72,2 72,2
Zużycie wody chłodzącej (t / h) 125 317 407 585 825 1075 1410 1630

Podanie

Szanghajska firma maszynowa Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do suszenia owoców. Surowcem może być świeże mango, jagoda, jabłko / gruszka, winogrono, brzoskwinia / morela / śliwka itp. A końcowym produktem może być suszone mango, suszone jagody, suszone jabłko / gruszka, suszone winogrona, suszona brzoskwinia / morela / śliwka itp. W przypadku opakowania końcowego może to być aseptyczna torba, metalowa puszka, saszetka, stojąca torebka, pojemnik PP, szklana butelka, butelka PET, szczyt dwuspadowy itp.

Zalety

Linia do suszenia mango firmy Shanghai Gofun działa z wysoką efektywnością, oszczędnością wody, wysoką wydajnością ekstrakcji, kontrolą jakości bezpieczeństwa produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa operatorów itp.

Powiązana maszyna

Pralka i sortownica Oferowane mogą być różne typy pralek: pralka bąbelkowa, pralka natryskowa, pralka szczotkująca itp., Rodzaj i model są dostosowane do wymagań klienta i układu.

Maszyna do obierania i odkamieniania Maszyna usunie skórkę z owoców i jednocześnie usunie rdzeń i nasiona. Obieranie można również wykonać ręcznie obierając nożem lub ługiem.

Krojenie Ta maszyna ma funkcję wielofunkcyjną do cięcia warzyw liściastych oraz owoców lub warzyw korzeniowych. Zmień ostrze, aby mogło ciąć różne kształty, takie jak kostki, plastry lub strpis. Grubość można dostosować zgodnie z życzeniem. Ta maszyna jest wykonana ze stali nierdzewnej 304 i uzyskała certyfikaty CE. Wysoka wydajność, wysoka jakość oraz łatwość obsługi i czyszczenia.

Maszyna do blanszowania owoców Maszyna do blanszowania owoców służy głównie do podgrzewania owoców w celu inaktywacji enzymów, a następnie może chronić kolor oryginalnych owoców. Jest szeroko stosowany w produkcji suszonych owoców.

Sprzęt do zanurzania próżniowego stosuje się głównie do podawania cukru i innych składników do produktów przez zanurzanie. Jest szeroko stosowany w suszonych owocach, pokrojonych owocach i innych zakładach przetwórstwa owoców i warzyw, może być również stosowany do suszenia mięsa lub w zakładzie produkcji mięsa w plasterkach. Sprzęt do zanurzania próżniowego pracuje w próżni (0,6-0,85 MPa), a komora zbiornika ma podciśnienie, wówczas materiały i składniki łatwo ulegają zmiękczeniu i wchodzą do produktów przez zanurzenie w krótkim czasie.

Odwadniająca maszyna wibracyjna Ta maszyna może być używana do odwadniania, usuwania i podawania produktów. Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym. Maszyna ma sito na ramie i wykorzystuje silnik wibracyjny do wibracji. Jest łatwy w obsłudze, mniejszy hałas, długie życie. Łatwo integruje się z automatyczną linią produkcyjną.

Ciągłe suszenie / suszenie owoców i warzyw Suszarka ciągła Guofeng służy głównie do suszenia różnych owoców i warzyw, przy ciągłym karmieniu i rozładowywaniu. Sprzęt jest podzielony na trzy sekcje, z których każda kontroluje temperaturę i prędkość materiału. Gdy materiał wejdzie do innej sekcji sprzętu, zostanie odwrócony, aby zapewnić jednorodność suszenia materiału. Wnętrze komory suszącej jest ogrzewane parą, aby zapewnić całkowite odparowanie wilgoci materiału, unikając jednocześnie zjawiska pieczenia i rozbijania. Para wykorzystywana w sprzęcie zostanie w pełni wykorzystana i poddana recyklingowi podczas procesu produkcyjnego, aby zapewnić niepotrzebne straty energii.

Nasze Usługi

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Sugestia i projekt końcowego opakowania

4. Budowa i projekt fabryki

Serwis pogwarancyjny

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja urządzeń zamorskich

3. Dostępne są inżynierowie anglojęzyczni zapewniający wsparcie techniczne

informacje o firmie

Firma maszynowa Gofun z Szanghaju, profesjonalny producent i eksporter linii do przetwórstwa pomidorów w Chinach. Który może zaoferować kompletne rozwiązanie dla różnych linii do przetwarzania soków owocowych, miazgi i pasty, z wysokiej jakości i konkurencyjnych linii produkcyjnych o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton i dostosowań, w tym budowy zakładu, produkcji sprzętu, instalacji, uruchomienia i produkcji; zapewnia najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia. Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania wielu rodzajów owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, orzechy kokosowe, morwy itp. i spotkał się z szerokim uznaniem klientów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Nasze maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, krajów afrykańskich, krajów Ameryki Południowej, a nawet krajów europejskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wydajny sprzęt do przetwarzania suszonych owoców / przemysłowa maszyna do suszenia pomidorów czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.