• Cienkowarstwowy system odparowywania owoców Parownik opadający do soku owocowego
Cienkowarstwowy system odparowywania owoców Parownik opadający do soku owocowego

Cienkowarstwowy system odparowywania owoców Parownik opadający do soku owocowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-SCE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T / T, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, L / C
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem, Pasta
Źródła zasilania: Steam Gwarancja: 12 miesięcy
Napięcie: 380 V, dostosowane typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Parowania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

maszyna do odparowywania wody

,

maszyna do destylacji cienkowarstwowej

opis produktu

Parownik opadający do soku owocowego Parownik cienkowarstwowy Parownik próżniowy

Opis

Firma Gofun specjalizuje się w produkcji niskotemperaturowego ciągłego parownika próżniowego. Parownik można zaprojektować i wyprodukować zgodnie z dokładnymi produktami klienta. Ciągłe niskotemperaturowe stężenie jest przetwarzane w warunkach próżni w celu zapewnienia minimalnej utraty skutecznego składnika wewnątrz.
Główne typy parowników obejmują parownik z wymuszonym obiegiem i parownik z opadającą warstwą. Parownik z wymuszonym obiegiem służy do zagęszczania pasty owocowej (pasta pomidorowa, pasta brzoskwiniowa, pasta morelowa itp.) I niektórych innych produktów o wysokiej lepkości. Parownik z opadającą warstwą służy do zagęszczania produktów o niskiej lepkości, na przykład: soków owocowych, mleka itp.
W zależności od pojemności mamy parownik z jednym efektem, parownik z podwójnym efektem, parownik z trzema efektami i parownik z wieloma efektami do różnych projektów. Możemy produkować wydajność parowania od 1000L do 35000L / godzinę zgodnie z wymaganiami klientów.

Parownik opadający

Rurowe odparowanie opadającej warstwy ma na celu dodanie cieczy do górnej skrzynki rurowej komory grzewczej wyparki z opadającą warstwą i równomierne rozprowadzenie jej do rur wymiany ciepła przez dystrybutor cieczy i utworzenie jednolitego przepływu folii od góry do dołu pod działanie grawitacji i przepływu powietrza oraz przepływu. Podczas procesu jest on ogrzewany i odparowywany przez czynnik grzewczy po stronie skorupy, a wytworzona para wodna i faza ciekła wchodzą do komory rozdzielającej parownika, a para-ciecz jest wystarczająco oddzielona, ​​aby odpowiednio odprowadzić parę wtórną i skoncentrowany ciekły.

Efekt wielokrotny dla różnych pojemności

Dostępna wydajność zasilania od 1000L / H do 35000L / H

Zapewniając idealne rozwiązanie odparowywania dla użytkownika, które można dostosować w oparciu o możliwości produkcyjne użytkownika, cechy produktu itp.

Tymczasem zapewnia doskonały program do projektowania układu w oparciu o wielkość zakładu użytkownika, liczbę operatorów i wygodę obsługi itd., Aby zapewnić rozsądny plan przestrzeni i wysoką efektywność energetyczną linii produkcyjnej.

Konfiguracja

Główne części elektrycznego panelu sterowania
Nie. Pozycja Marka
1 PLC Siemens
2) Interfejs człowiek-maszyna Siemens
3) Transformator Delixi
4 Model mocy Omron
5 Komponent pneumatyczny Airtac
6 Czujnik ciśnienia Yokogawa
7 Stycznik Schneider
8 Przekaźnik centralny Omron
9 Czujnik poziomu cieczy Omron
10 Analizator Brix produktu Masalliinformacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale również linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, krajów afrykańskich, krajów Ameryki Południowej, a nawet krajów Europy i Ameryki. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowego parku maszynowego i wniesienia wkładu do światowego przemysłu rolnego. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Nasze usługi

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Cienkowarstwowy system odparowywania owoców Parownik opadający do soku owocowego czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.