• Wydajna wytwórnia soków owocowych Produkcja rodzynków Niskie zużycie energii
Wydajna wytwórnia soków owocowych Produkcja rodzynków Niskie zużycie energii

Wydajna wytwórnia soków owocowych Produkcja rodzynków Niskie zużycie energii

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Gofun Machinery
Orzecznictwo: ISO9001, CE
Numer modelu: GFM-GPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: pralka bąbelkowa i spray do winogron aplikacji: Świeże winogrona
Produkty końcowe: Sok winogronowy, skoncentrowany sok, napój, rodzynki itp typu: Przemysłowa linia do przetwarzania winogron
Napięcie: 220/380 / 440V, według klientów Pojemność: 1 ~ 20 T / h, 3 T / dzień ~ 1500 T / dzień, według klientów
Funkcja: Wysoka wydajność, łatwa obsługa, wysoka wydajność Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępnych do obsługi za granicą
High Light:

maszyna do produkcji soków owocowych

,

sprzęt do produkcji dżemu przemysłowego

opis produktu

Maszyna do produkcji rodzynków Maszyna do prania bąbelkowego i natryskowego niskie zużycie energii

Zalety

Produkty z winogron są bardzo popularne na całym świecie. Linia do przetwarzania winogron dostarczana przez Gofun Machinery może wytwarzać świeże winogrona do różnego rodzaju produktów końcowych. Produktem końcowym może być sok, koncentrat soku, napój, dżem, rodzynka / suszone winogrona itp. Opakowaniem może być aseptyczne torby, saszetka, stojąca torebka, metalowa puszka, pojemnik PP, butelka PET, szklana butelka, szczyt dwuspadowy itp. Najbardziej popularnymi przemysłowymi liniami do przetwarzania winogron jest suszona linia do przetwarzania winogron

Linia do przetwarzania winogron firmy maszynowej Gofun w Szanghaju działa z wysoką efektywnością, oszczędnością wody, wysoką wydajnością ekstrakcji, nieaktualną kontrolą jakości produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa dla operatorów itp.

Linia do przetwarzania winogron, w tym mycie, sortowanie, rozładowywanie łodyg, ciągłe suszenie i napełnianie cyrkulacją gorącego powietrza. Cała linia przeznaczona jest do produkcji winogron zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Aplikacja

Szanghajska firma z branży maszyn Gofun mogłaby zapewnić linie do przetwarzania winogron do produkcji różnych produktów z winogron, takich jak sok winogronowy, rodzynki / suszone winogrona itp. W przetwórstwie winogron przed usunięciem łodygi i innych pozostałości z winogron stosuje się maszynę do usuwania łodyg. Zamiast tradycyjnej wyciskarki do soków z membraną, Gofun zaprosił system prasowania próżniowego Siprem, który mógłby uzyskać sok winogronowy o wyższej i stabilnej jakości. Opakowaniem mogą być aseptyczne torby, saszetka, stojąca torebka, metalowa puszka, pojemnik PP, butelka PET, butelka szklana, blat dwuspadowy itp.

Schemat blokowy


Suszona linia do przetwarzania winogron
ŚWIEŻA WINOGRONA ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ USUWANIE STALK ⇒ SUSZENIE ⇒ PAKOWANIE

Pytanie odpowiedź

1. P: Jakakolwiek gwarancja na maszyny?

Odp .: Tak, roczna bezpłatna konserwacja i płatna usługa dożywotnia.

2. P: Jaki jest pakiet maszyn?

Odp .: Nadaje się do wysyłki międzynarodowej, na przykład: owinięty folią z tworzywa sztucznego i umieszczony w drewnianych skrzyniach.

3. P: Port wysyłkowy?

Odp .: Szanghaj, w razie potrzeby dostępne inne porty.

4. P: Transport

Odp .: Wysyłka drogą morską. Powietrze dostępne na życzenie klienta.

Nasze Usługi


CZĘŚCI ZAMIENNE
Aby zapewnić Klientowi wysoki poziom wydajności, zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze sklepy były zawsze najlepiej wyposażone, aby realizować dostawy w jak najkrótszym czasie, co jest możliwe w celu zmniejszenia przypadkowych zatrzymań zakładów na minimalnym poziomie .

POMOC NA OBSZARZE
Kolejne ważne inwestycje zostały przeznaczone na ulepszenie metod pomocy na miejscu, gwarantując w odpowiednim czasie interwencje na rynkach, na których zainstalowane maszyny i ilość usług wymagają obecności i dostępności. Możesz wziąć pod uwagę utrzymanie i wydajność swoich maszyn w dobrych rękach.

TRENING
Nowe zasoby zostały przeznaczone na poprawę edukacji teoretycznej pracowników klienta, dotyczące szkolenia na temat linii produkcyjnej, nadzoru i pomocy produkcyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wydajna wytwórnia soków owocowych Produkcja rodzynków Niskie zużycie energii czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.