• Oszczędzanie wody Sprzęt do przetwarzania soków owocowych Pralka do świeżych winogron Przyjazne dla środowiska
Oszczędzanie wody Sprzęt do przetwarzania soków owocowych Pralka do świeżych winogron Przyjazne dla środowiska

Oszczędzanie wody Sprzęt do przetwarzania soków owocowych Pralka do świeżych winogron Przyjazne dla środowiska

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Gofun Machinery
Orzecznictwo: ISO9001, CE
Numer modelu: GFM-GPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Sprzęt do mycia winogron aplikacji: Świeże winogrona
materiał: Spożywczy SS304 / 316 Napięcie: 220/380 / 440V, według klientów
Pojemność: 1 ~ 20 T / h, 3 T / dzień ~ 1500 T / dzień, według klientów Zaletą: Dobra wydajność, oszczędność energii, wysoka jakość i lepsza obsługa posprzedażna
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą, rozruchu i szkoleń Nazwa: Sprzęt / linia do mycia owoców
High Light:

maszyna do produkcji soków owocowych

,

sprzęt do produkcji dżemu przemysłowego

opis produktu

Linia do przetwarzania winogron sok winogronowy sok skoncentrowany rodzynki suszone winogrona

Opis

1. Maszyna do usuwania łodyg

Ta maszyna ma usuwać / usuwać łodygę i inne pozostałości z winogron i wytwarzać ziarno winogron po ziarnie do następnego etapu przetwarzania.

2) Wyciskanie próżniowe sokowirówki

Zamiast tradycyjnej wyciskarki do soków z membraną, Gofun zaprosił system prasowania próżniowego od Siprem. Dzięki systemowi prasowania próżniowego jakość soku winogronowego jest znacznie wyższa i bardziej stabilna.

3. Enzymatyczny system hydrolizy i filtracji

Przetwarzanie enzymatyczne służy do przekształcania skrobi, celulozy i innej biomasy w glukozę. Ten etap przetwarzania byłby pomocny dla filtra.

Oferowane mogą być różne typy maszyn do filtracji: wirówka pozioma śrubowa, wirówka tarczowa, filtracja membranowa itp. Typ i model są dostosowane do wymagań klienta i układu. System filtracji ma na celu usunięcie pozostałej miąższu owoców / warzyw po ekstrakcji, aby uzyskać klarowny i stabilny sok.

4. Sterylizator UHT

Temperatura i czas sterylizacji są regulowane. Za pomocą tego urządzenia sok / pasta / pulper z owoców lub warzyw można podgrzać do bardzo wysokiej temperatury około 115 ℃, utrzymywać przez 30 sekund, a następnie natychmiast schłodzić do temperatury otoczenia. Sterylizator UHT może maksymalnie chronić smak i składniki odżywcze owoców lub warzyw.

5. Parownik

W przetwórstwie winogron parownik opadający służy do zagęszczania produktów o niskiej lepkości. W zależności od pojemności mamy parownik z jednym efektem, parownik z podwójnym efektem, parownik z trzema efektami i parownik z wieloma efektami do różnych projektów.

Zalety

Linia do przetwarzania winogron firmy maszynowej Gofun w Szanghaju działa z wysoką efektywnością, oszczędnością wody, wysoką wydajnością ekstrakcji, nieaktualną kontrolą jakości produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa dla operatorów itp.

Aplikacja

Szanghajska firma z branży maszyn Gofun mogłaby zapewnić linie do przetwarzania winogron do produkcji różnych produktów z winogron, takich jak sok winogronowy, rodzynki / suszone winogrona itp. W przetwórstwie winogron przed usunięciem łodygi i innych pozostałości z winogron stosuje się maszynę do usuwania łodyg. Zamiast tradycyjnej wyciskarki do soków z membraną, Gofun zaprosił system prasowania próżniowego Siprem, który mógłby uzyskać sok winogronowy o wyższej i stabilnej jakości. Opakowaniem mogą być aseptyczne torby, saszetka, stojąca torebka, metalowa puszka, pojemnik PP, butelka PET, butelka szklana, blat dwuspadowy itp.

Schemat blokowy

Linia do przetwarzania koncentratu soku winogronowego
ŚWIEŻA WINOGRONA ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ WYJMOWANIE STALKÓW ⇒ ODCIĄGACZ PRÓŻNIOWY ⇒ ENZYMATYCZNY UKŁAD HYDROLIZY I FILTRACJI ⇒ PAROWANIE ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE

Linia do przetwarzania soków winogronowych
ŚWIEŻA WINOGRONA ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ WYJMOWANIE STALKÓW ⇒ ODCIĄGACZ PRÓŻNIOWY ⇒ ENZYMATYCZNY UKŁAD HYDROLIZY I FILTRACJI ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

Linia do napojów winogronowych
KONCENTRACJA WINOGRONU SYSTEM SYSTEM MIESZANIA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ WYPEŁNIENIE ⇒ TUNEL PASTERZAJĄCY ⇒ OPAKOWANIE

Suszona linia do przetwarzania winogron
ŚWIEŻA WINOGRONA ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ USUWANIE STALK ⇒ SUSZENIE ⇒ PAKOWANIE

Nasze Usługi


CZĘŚCI ZAMIENNE
Aby zapewnić Klientowi wysoki poziom wydajności, zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze sklepy były zawsze najlepiej wyposażone, aby realizować dostawy w jak najkrótszym czasie, co jest możliwe w celu zmniejszenia przypadkowych zatrzymań zakładów na minimalnym poziomie .

POMOC NA OBSZARZE
Kolejne ważne inwestycje zostały przeznaczone na ulepszenie metod pomocy na miejscu, gwarantując w odpowiednim czasie interwencje na rynkach, na których zainstalowane maszyny i ilość usług wymagają obecności i dostępności. Możesz wziąć pod uwagę utrzymanie i wydajność swoich maszyn w dobrych rękach.

TRENING
Nowe zasoby zostały przeznaczone na poprawę edukacji teoretycznej pracowników klienta, dotyczące szkolenia na temat linii produkcyjnej, nadzoru i pomocy produkcyjnej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Oszczędzanie wody Sprzęt do przetwarzania soków owocowych Pralka do świeżych winogron Przyjazne dla środowiska czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.