Shanghai Gofun Machinery Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: Gofun Machinery
Ilość pracowników: 100~199
Coroczne wyprzedaże: 20,000,000-30,000,000
Rok założenia: 2009
pc Export: 80% - 90%
Obsługiwani klienci: Asian countries, African countries, South American countries and even European and American countries
Wprowadzenie

Szanghajska firma maszynowa Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do przetwarzania owoców i warzyw w Chinach.Które mogą zaoferować canrozwiązanie „pod klucz” dla różnych kompletnych linii do przetwarzania soków owocowych, pulpy i pasty z wysokiej jakości i konkurencyjnymi liniami produkcyjnymi o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton.Możemy zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, w tym budowę zakładu, produkcję sprzętu, instalację, uruchomienie i produkcję;zapewnić najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia.

 

Chiny Shanghai Gofun Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

 

Firma Gofun dostarcza rozwiązanie pod klucz dla nie tylko linia do produkcji koncentratu pomidorowego, ale także linie do przetwarzania wielu rodzajów owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, orzechy kokosowe, morwy itp.,i otrzymał szerokie pochwały od klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.Nasze maszyny były już eksportowane na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich.

 

Rodzaj działalności Producent Kraj Chiny
Główne Produkty Kompleksowe rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna linia Pojemność 30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia 2009 Rynek Główny Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa

 

Chiny Shanghai Gofun Machinery Co., Ltd. profil firmy 1

Historia

W 2007 roku powołano zespół techniczny, a projekty były kontrolowane w kraju i za granicą pod kątem absorpcji i integracji krajowych i zagranicznych schematów technicznych przetwórstwa owoców.


W 2008 roku zespół techniczny zaczął samodzielnie projektować i produkować sprzęt na małą skalę do testów produkcyjnych.


W 2009 roku powstała firma z działem sprzedaży oraz działem importu i eksportu w tym samym roku.Samodzielne projektowanie, produkcja i realizacja pierwszego projektu przetwórstwa owoców i warzyw firmy.


W 2010 r. Zaprojektowano, wyprodukowano i zainstalowano pierwszy projekt przetwarzania Rosa roxburghii w Chinach dla klientów z Guizhou, o wydajności 5 ton na godzinę.Produkty obejmują sok Rosa roxburghii, suszony owoc Rosa roxburghii i wino Rosa roxburghii.


W 2010 roku uzyskał certyfikat EU CE, a jego produkty w tym samym roku były eksportowane do Hiszpanii i Ameryki Północnej.

 

W 2011 roku firma ukończyła pierwszy zagraniczny projekt całej linii, linię do przetwarzania keczupu o wydajności 15 ton na godzinę w Algierii, zapewniając klientom kompleksowe usługi inżynieryjne pod klucz, od planowania zakładu po produkcję sprzętu, instalację i szkolenie personelu, który wygrał uznanie i pochwały od zagranicznych klientów.Jednocześnie położył podwaliny pod biznesową promocję przetwórstwa owoców i warzyw w Afryce.

 

W 2012 roku firma wzięła udział w pierwszej wystawie technologii przetwórstwa spożywczego w Algierii, która cieszyła się dużym zainteresowaniem w Afryce Zachodniej.W tym samym roku opracowana przez firmę aseptyczna maszyna do napełniania worków zdobyła krajowy certyfikat patentowy na wynalazek.

 

W 2013 roku zarejestrowano znak towarowy „Gofun”, a firma Guofeng Equipment zaczęła posiadać własną, niezależną markę.


W 2014 r. Firma przekazała darowizny i materiały do ​​szkół podstawowych, w których zlokalizowany jest projekt przetwarzania mango w Bangladeszu, i ugruntowała swój międzynarodowy wizerunek.W tym samym roku uzyskał certyfikat wymagań systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008.

 

W 2015 roku firma zainwestowała i zbudowała w Hubei zakład przetwórstwa cytrusów o wydajności 5 ton na godzinę, zdobywając doświadczenie w optymalizacji procesów i wyposażenia w rzeczywistej produkcji.Aseptyczna napełniarka objętościowa firmy uzyskała patent na wzór użytkowy.

 

W 2017 roku z sukcesem wygrał przetarg na projekt przetwarzania soków owocowych Biura Rolnictwa okręgu Neiqiu w prowincji Hebei i stworzył pierwszą linię do produkcji soków owocowych HPP w prowincji Hebei.

 

W 2018 roku firma wzięła udział w projekcie Yunnan Precision Poverty Alleviation i pomyślnie wygrała przetarg na projekt przetwarzania Rosa roxburghii firmy Kungang Group, który został jednogłośnie uznany przez rząd i klientów.

 

W 2019 roku spółka zrealizowała projekt rozwoju rolnictwa dużych przedsiębiorstw państwowych w Ghanie oraz linię do produkcji i mieszania keczupu o wydajności 5 ton na godzinę.Prezydent Ghany osobiście wziął udział w ceremonii przecięcia wstęgi na terenie projektu.


W 2020 roku firma otworzyła oddział w Jingjiang w Jiangsu.

Usługa

Możemy zaoferować kompletne rozwiązanie pod klucz dla różnych soków owocowych, miazgi i pasty, z wysokiej jakości i konkurencyjnymi liniami produkcyjnymi o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton i dostosowaniami, w tym konstrukcją zakładu, produkcją wyposażenia, instalacją, uruchomieniem i produkcją;zapewnić najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia.

 

Wytwarzanie wysokiej jakości sprzętu jest naszym podstawowym obowiązkiem, skupiając się na każdej potrzebie klienta, a zapewnienie najbardziej optymalnego rozwiązania jest wartością, którą reprezentujemy.

 

①Przednia konsultacja

② Projekt projektu

③Optymalny projekt

④ Umowa o współpracy

⑤Produkcja i własna produkcja

⑥Instalacja i uruchomienie

⑦ Szkolenie operacyjne

⑧ Serwis posprzedażowy

 

Chiny Shanghai Gofun Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

W naszej fabryce jest ponad 70 pracowników.12 osób w dziale technicznym.Obejmuje 3 starszych inżynierów, 9 inżynierów i techników.35 wykwalifikowanych pracowników, 8 inżynierów sprzedaży, 5 inżynierów obsługi posprzedażnej itp.

                                 Chiny Shanghai Gofun Machinery Co., Ltd. profil firmy 0