• Sus304 Linia do przetwarzania pomidorów Maszyna do produkcji pasty pomidorowej 3/5 ton na godzinę
Sus304 Linia do przetwarzania pomidorów Maszyna do produkcji pasty pomidorowej 3/5 ton na godzinę

Sus304 Linia do przetwarzania pomidorów Maszyna do produkcji pasty pomidorowej 3/5 ton na godzinę

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: ISO, CE
Numer modelu: GFM-TPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 380 V, dostosowane typu: linia przetwarzania pod klucz
materiał: SUS 304 Pojemność: 1t / h, 5t / h, 10t / h, 20t / h, 50t / h, dostosowane
aplikacji: pomidor Funkcja: przetwarzanie pasty pomidorowej
Funkcja: Wysoka wydajność Użycie: Zastosowanie przemysłowe
Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, Instalacja w terenie, uruchomienie i szkole
High Light:

linia do produkcji keczupu pomidorowego

,

maszyna do produkcji pasty pomidorowej

opis produktu

SUS304 Zakład przetwórstwa pomidorów Maszyna do produkcji pasty pomidorowej 3/5 ton na godzinę

Opis

Linia przetwarzania pomidorów może wytwarzać od świeżych pomidorów do różnego rodzaju produktu końcowego. Najpopularniejsza jest linia do przetwarzania pasty pomidorowej, od świeżych pomidorów do pasty pomidorowej z aseptyczną torbą w bębnie. Obejmuje to: system przyjmowania świeżych pomidorów, system mycia, system sortowania, system ekstrakcji, system koncentracji, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania. Następnie można dostać koncentrat pomidorowy z aseptyczną torbą w bębnie. A pasta pomidorowa w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do keczupu pomidorowego, sosów, soku i napełniana saszetką, stojącą torebką, metalową puszką, pojemnikiem PP, butelką, szczytem itp.

Linia do przetwarzania pomidorów z firmy maszynowej Gofun w Szanghaju działa z wysoką efektywnością, oszczędnością wody, wysoką wydajnością ekstrakcji, kontrolą jakości bezpieczeństwa produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa operatorów itp.

Podanie

Szanghajska firma produkująca maszyny Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwórstwa pomidorów. Surowcem może być świeży pomidor, pasta pomidorowa itp. Produktem końcowym może być pasta pomidorowa, keczup pomidorowy, sos pomidorowy, sok pomidorowy, pomidorowy proszek itp. Do końcowego opakowania może być aseptyczna torba, metalowa puszka, saszetka , torebka stojąca, pojemnik PP, szklana butelka, butelka PET, blat dwuspadowy itp.

Schemat blokowy

ŚWIEŻY POMIDOR ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ KRUSZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ MASŁO I REFINER ⇒ PAROWANIE ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

Powiązana maszyna

1. Pralka do prania bąbelków i sprayu

2. Kruszarka

3. Maszyna do rozcierania i rafinacji

4. Maszyna odparowująca

5. Maszyna do sterylizacji

6. Maszyna do napełniania i pakowania

Nasze Usługi

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Sugestia i projekt końcowego opakowania

4. Budowa i projekt fabryki

Serwis pogwarancyjny

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja urządzeń zamorskich

3. Inżynierowie anglojęzyczni dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

informacje o firmie

Szanghajska firma maszynowa Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do przetwórstwa pomidorów w Chinach. Który może zaoferować kompletne rozwiązanie dla różnych linii do przetwarzania soków owocowych, miąższu i pasty, z wysokiej jakości i konkurencyjnych linii produkcyjnych o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton i dostosowań, w tym budowy zakładu, produkcji sprzętu, instalacji, uruchomienia i produkcji;

zapewnia najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia. Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko dla linii produkcyjnej pasty pomidorowej, ale także linii przetwórczych dla wielu rodzajów owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, orzechy kokosowe, morwy itp. i spotkał się z szerokim uznaniem klientów zarówno z kraju, jak i zagranicy.

Nasze maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet krajów europejskich.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Sus304 Linia do przetwarzania pomidorów Maszyna do produkcji pasty pomidorowej 3/5 ton na godzinę czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.