Zautomatyzowane urządzenia do przetwarzania owoców i warzyw sprawiają, że owoce są jadalne „pełne sztuczek”

August 15, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Zautomatyzowane urządzenia do przetwarzania owoców i warzyw sprawiają, że owoce są jadalne „pełne sztuczek”

Jakiś czas temu „rozerwanie ananasa ręką” wywołało gorącą dyskusję na Weibo.Próbowałem w domu, ale bolała mnie ręka.W rzeczywistości, wraz ze wzrostem zapotrzebowania ludzi na wygodę, coraz więcej supermarketów będzie sprzedawać owoce pokrojone na kawałki i sprzedawane w pudełkach.Korzystanie z automatycznych urządzeń do przetwarzania owoców i warzyw pozwoli zaoszczędzić dużo czasu i kosztów pracy w procesie produkcji tych owoców w pudełkach.
Większość świeżych owoców przed opuszczeniem fabryki przechodzi przez dwa etapy: czyszczenie i zbiór owoców.Myjka do owoców i warzyw może czyścić skórkę owoców.Podczas zbierania niektórych owoców na skórkach nieuchronnie pojawiają się plamy.W tym czasie konieczne jest użycie pralki do owoców i warzyw, aby usunąć plamy na skórze, aby owoce wyglądały świeżo i czysto oraz zachęcały konsumentów do zakupu.Sortownik owoców może być używany do dozowania owoców, oddzielania owoców wysokiej jakości od owoców wtórnych i automatycznego przenoszenia różnych obszarów pakowania.Różne partie owoców mogą być indywidualnie pakowane i wyceniane.
Niektóre owoce są krojone na kawałki i pakowane do sprzedaży i muszą być obrane.Niektórzy mogą zapytać, czy nie jest łatwo kroić owoce?Prawdą jest, że niektóre owoce są łatwe do obrania, takie jak jabłka i pomarańcze, ale jest też wiele owoców trudnych do obrania, takich jak ananas, kokos, kantalupa itp. W połączeniu z ogromnym zapotrzebowaniem na produkcję, polegającą wyłącznie na pracy byłoby bardzo czasochłonne i pracochłonne.W tym momencie potrzebna jest obieraczka do owoców i warzyw.
Automatyczna obieraczka do owoców i warzyw napędza tacę, aby obracać się poprzez obrót wału przekładni.Przekładnia jest połączona ze śrubą, a gdy opada, również wciska śrubę, a ostrze na śrubie w kontakcie z owocem obierze owoc.Aby proces produkcji i przetwarzania był bardziej elastyczny, ostrze na uchwycie noża może regulować odległość między ostrzem a owocem w zależności od wielkości owocu.
Większość owoców ma wysoką wartość odżywczą.Jedzenie większej ilości owoców jest dobre dla naszego zdrowia.Wraz z rozwojem nauki i technologii konsumpcja owoców nie ogranicza się już do bezpośredniego spożycia.Suszone owoce i soki są dziś popularnymi produktami owocowymi.Jaki więc sprzęt do przetwarzania żywności jest im potrzebny podczas produkcji?
W procesie produkcji suszonych owoców często wykorzystywane są dwa rodzaje maszyn, którymi są krajalnice i suszarki do owoców i warzyw.Korzystanie z krajalnicy jest nie tylko bardziej jednolite i piękniejsze niż krojenie ręczne, ale także znacznie obniża koszty pracy.Po pokrojeniu należy go wysuszyć.Obecna suszarka automatyczna charakteryzuje się dużą szybkością suszenia i dobrym efektem.Urządzenie to czyste gorące powietrze, wolne od zanieczyszczeń i zagrożeń pożarowych.
Sok to także jeden ze sposobów spożywania owoców.Owoce muszą być „zamienione” na sok za pomocą sokowirówki.Wyciskarka ślimakowa Shanghai Guofeng Machinery Equipment Co., Ltd. integruje funkcje kruszenia, prasowania i odprowadzania żużla.Korpus wyposażony jest w głowicę regulującą ciśnienie, którą można dostosować do potrzeb różnych procesów produkcyjnych, co jest bardzo wygodne i elastyczne.
Wraz z ciągłym rozwojem nauki i technologii oraz nieustanną poprawą potrzeb życiowych ludzi, redaktor wierzy, że na rynku pojawi się więcej nowych maszyn do przetwarzania żywności, a różnorodność produktów owocowych będzie nadal rosnąć.