Jakie są rodzaje sprzętu do głębokiego przetwarzania owoców i warzyw?

August 24, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Jakie są rodzaje sprzętu do głębokiego przetwarzania owoców i warzyw?

Sprzęt do przetwórstwa warzyw ma szeroką gamę i jest szeroko stosowany, co odgrywa ważną rolę w głębokiej obróbce warzyw.
Warzywa suszone.Dzięki technikom suszenia zmniejsza się objętość tego warzywa.Biorąc za przykład świeżą cebulę, tylko 1 tonę suszonej cebuli można uzyskać na każde 13 ton przetworzonej świeżej cebuli, co jest bardzo wygodne do przechowywania bez transportu chłodniczego.Suszenie sublimacyjne jest powszechnie stosowane do przetwarzania.Warzywa są najpierw myte i przetwarzane, a następnie zamrażane, co powoduje zamrożenie wody w roślinach w lód, a następnie przeniesienie do warunków suszenia próżniowego w wyższej temperaturze, gdzie lód szybko zamienia się w parę wodną i odparowuje.Warzywa suszone są dobrze nawadniane, a witaminy i inne składniki odżywcze nie ulegają zniszczeniu.Dlatego jest bardzo popularny na rynku sprzedaży.
Mrożone warzywa.Oczyszczone i posortowane warzywa są blanszowane, zamrażane w niezwykle szybkim tempie w krótkim czasie i umieszczane w temperaturze -15-18 stopni Celsjusza.W niskich temperaturach może lepiej przylegać do koloru, smaku i różnych skutecznych składników odżywczych oryginalnych warzyw.Warzywa mrożone charakteryzują się dobrymi właściwościami regeneracyjnymi po zamrożeniu, podobnie jak warzywa świeże.
Czyste warzywa.To warzywo nadaje się do przetwarzania na obrzeżach miast.Metoda polega na wstępnej obróbce zebranych nowych warzyw w celu usunięcia resztek korzeni, starych liści i szkodników owadzich, a następnie umyciu ich i zapakowaniu w nowe, czyste warzywa przeznaczone do sprzedaży.Cechą charakterystyczną tego dania jest to, że jest nowatorskie i czyste, a konsumenci mogą je bezpośrednio przetwarzać i spożywać po zakupie, co jest bardzo wygodne i szybkie.
Napój z soku warzywnego.Jest to nowy rodzaj naturalnego napoju zdrowotnego.Metoda przetwarzania polega na umyciu i zmiażdżeniu warzyw w celu uzyskania 70%-80% zawieszonego soku warzywnego.Może zachować oryginalny smak i wartości odżywcze warzyw.Charakteryzuje się dobrym smakiem i dobrym aromatem.Można go komponować w napoje mieszane z herbatą, winem, mlekiem itp.
Pikantne warzywa.Pikantny smak może pobudzać apetyt i jednocześnie rozpuszczać tłuszcz, co wpływa na redukcję tłuszczu.Dodatkowo pikantne warzywa mają działanie oczyszczające „DMN”, dzięki czemu mają właściwości przeciwryzykowe.
Warzywa w proszku.Używając świeżych warzyw jako surowców, jest mielony na proszek po wysuszeniu, zamrożeniu i odwodnieniu, a następnie dodawany do innych produktów spożywczych w celu poprawy smaku i wartości odżywczych.
Uroda Warzywa.Czysty sok z melona pozyskiwany z ogórka, arbuza i niektórych innych soków z melona można naukowo mieszać z wysokiej jakości tłuszczami i surowcami chemicznymi, co ma wpływ na utrzymanie skóry i zapobieganie starzeniu się ludzkiego ciała.Produkowany w zaawansowany krem ​​pielęgnacyjny do pielęgnacji skóry, płyn do demakijażu itp. Ten wysokiej klasy kosmetyk jest bardzo popularny na zagranicznym rynku kosmetycznym.Dlatego coraz bardziej upodobali sobie Państwo kosmetyki z zaawansowaną technologicznie zawartością warzyw, które są bardzo popularne w Market Hill.
Artykuł przedstawia głównie rodzaje sprzętu do głębokiego przetwarzania owoców i warzyw i nie mogę się doczekać, aby pomóc wszystkim.Jeśli potrzebujesz bardziej istotnych informacji, możesz skontaktować się z redaktorem Shanghai GOFUN Machinery Equipment Co., Ltd. w celu konsultacji.Shanghai GOFUN Machinery Equipment Co., Ltd. jest prywatnym przedsiębiorstwem akcyjnym opartym na technologii.Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw oraz jest zaangażowana w dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla projektów przetwórstwa owoców i warzyw.