Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek

Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: ISO, CE
Numer modelu: GFM-PPL, GFM-APL, GFM-PLPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Stan: Nowy Gwarancja: Rok
Napięcie: 220/380/440V, według klientów Rodzaj: Sprzęt do produkcji owoców przemysłowych, cała linia technologiczna
Materiał: Stal nierdzewna 304, 316, według klienta Pojemność: 20 T/dzień ~ 1500 T/dzień, według klientów
Aplikacja: Brzoskwinia, morela, śliwka, owoce o podobnej charakterystyce. Produkty końcowe: Miazga, pasta, puree, dżem, stężenie soku, sok, napój, suszone owoce itp
Certyfikat: ISO9001, CE
High Light:

maszyna do przetwórstwa jabłek

,

zakład przetwórstwa dżemu

opis produktu

Sprzęt do roztwarzania moreli Linia do przetwarzania puree brzoskwiniowego ze śliwkami

 

Opis

 

Linia produkcyjna nadaje się do przetwarzania moreli, śliwek, brzoskwiń i innych owoców, które mogą wytwarzać klarowny sok, sok mętny, puree, skoncentrowaną pastę, proszek owocowy, napoje i inne produkty.

 

Linia produkcyjna składa się głównie z pralki, przenośnika, blanszownicy, pulpera i rafinera, homogenizatora, parownika, sterylizatora, napełniarki i innych urządzeń.Linia produkcyjna posiada zaawansowane koncepcje projektowe i wysoki stopień automatyzacji.Główny sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej o jakości spożywczej, która spełnia wymagania przetwórstwa spożywczego i higieny.

 

Brzoskwinia/śliwka/morelalinia technologiczna może produkować od świeżej brzoskwini do różnego rodzaju produktu końcowego.Produktem końcowym może być puree, pasta, pulper, sok, napój, koncentrat soku, suszone owoce itp. Do opakowania może to być torebka aseptyczna, saszetka, torebka stojąca, puszka metalowa, pojemnik PP, butelka PET, szklana butelka, szczyt dwuspadowy itp. Wszystkie rodzaje produktów brzoskwiniowych są bardzo popularne na całym świecie.

 

Zalety

 

Linia do przetwarzania moreli / brzoskwini / śliwek firmy Shanghai Gofun działa z wysoką skutecznością, oszczędnością wody, wysoką szybkością ekstrakcji, kontrolą jakości bezpieczeństwa produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa operatorów itp.Linia do przetwarzania brzoskwini / moreli / śliwek, w tym mycie, sortowanie, blanszowanie, usuwanie pestek, rozcieranie na miazgę i rafinacja, odparowywanie, sterylizacja i napełnianie.Cała linia przeznaczona jest do produktów brzoskwiniowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.
 
Schemat blokowy
 

Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek 0

Linia do przetwarzania brzoskwini / moreli / śliwki / pulpy / dżemu
ŚWIEŻA BRZOSKWINIA/MORELA/ŚLIWKA ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ BLANSZOWANIE ⇒ ODKRYWANIE ⇒ ROZDRABNIACZ I ROZDRABNIACZ ⇒ PAROWANIE ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Powiązane maszyny

 

Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek 1Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek 2Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek 3

 

informacje o firmie

 
Firma maszyn Shanghai Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do przetwarzania owoców i warzyw w Chinach.Który może zaoferować kompletne rozwiązanie pod klucz dla różnych soków owocowych, miazgi i pasty, z wysokiej jakości i konkurencyjnymi liniami produkcyjnymi o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton oraz dostosowaniami, w tym budową zakładu, produkcją sprzętu, instalacją, uruchomieniem i produkcją;zapewnić najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia.Firma Gofun dostarcza gotowe rozwiązanie nie tylko dla linii produkcyjnej koncentratu pomidorowego, ale także linii przetwórczych dla wielu rodzajów owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, orzechy kokosowe, morwy itp., i otrzymała szerokie pochwały od klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.Nasze maszyny zostały już wyeksportowane na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich.
 

Rodzaj działalnościProducentKrajChiny
Główne ProduktyKompleksowe rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna liniaPojemność30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia2009Rynek GłównyAfryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa
 

Nasze Usługi

 
Obsługa klienta pomaga dostosować linie i maszyny do optymalizacji produkcji
CZĘŚCI ZAMIENNE
W trosce o zapewnienie Klientowi wysokiego poziomu wydajności dbamy ze szczególną uwagą, aby nasze sklepy były zawsze jak najlepiej wyposażone, w celu realizacji dostaw w krótszym czasie, co jest możliwe do zminimalizowania przypadkowych przestojów zakładów .
POMOC NA MIEJSCU
Kolejne ważne inwestycje przeznaczono na poprawę metod pomocy na miejscu, gwarantujących interwencje w odpowiednim czasie na rynkach, na których zainstalowane maszyny i zakres usług wymagają obecności i dostępności.Możesz wziąć pod uwagę konserwację i wydajność swoich maszyn w dobrych rękach.
TRENING

Nowe zasoby zostały przeznaczone na doskonalenie teoretycznej edukacji pracowników Klienta w zakresie szkolenia z zakresu linii produkcyjnej, nadzoru i asysty produkcyjnej.

 
Pokaz fabryczny


Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek 4

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Profesjonalna linia do przetwarzania brzoskwiń Linia do przetwarzania śliwek czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.