• Stabilna wydajność Linia do produkcji dżemu Maszyny do przetwarzania soków owocowych 50-60 Hz
  • Stabilna wydajność Linia do produkcji dżemu Maszyny do przetwarzania soków owocowych 50-60 Hz
Stabilna wydajność Linia do produkcji dżemu Maszyny do przetwarzania soków owocowych 50-60 Hz

Stabilna wydajność Linia do produkcji dżemu Maszyny do przetwarzania soków owocowych 50-60 Hz

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-MP-001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Visa
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

maszyny do produkcji sosu pomidorowego

,

maszyny do przetwarzania dżemu owocowego

opis produktu

SS304 Kompletna linia do mieszania i pakowania pasty / dżemu / sosu / przecieru Łatwa obsługa

Opis

Linia do mieszania i pakowania past / dżemów / sosów / przecierów składa się głównie z szybkich urządzeń do rozpuszczania cukru, urządzeń do filtrowania, urządzeń do mieszania, urządzeń do ważenia, homogenizacji, odgazowywania, sterylizacji i innych urządzeń. Cała linia przeznaczona jest do mieszania dżemów napojowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Specyfikacja

Model GFM-MP-001
Objętość miksera 500L

Materiał wewnętrzny

SUS316L

Ogrzewanie elektryczne (6 mm)

Ogrzewanie parowe (8 mm)

Materiał kurtki

Q235

Ogrzewanie elektryczne (6 mm)

Ogrzewanie parowe (8 mm)

Materiał zewnętrzny

SUS304

Ogrzewanie elektryczne (3 mm)

Ogrzewanie parowe (4 mm)

Materiał wiosła SUS316L
Prędkość homogenizatora ( SIEMENS ) 0–3400 r / min
Moc homogenizatora 5,5 kW
Speed ​​of Scraping Plate Blender (przetwornica częstotliwości) 0–63 r / min
Blender Power ( SIEMENS ) 2,2 kW
Temperatura miksera ≤100 ° C
Ciśnienie kurtki normalne ciśnienia
Napięcie

50–60 Hz

380 V ± 10% -15%

Główne wyposażenie

  1. Zbiornik do mieszania i przygotowywania - Zbiorniki do mieszania i przygotowywania są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, który jest używany głównie do mieszania i przygotowywania różnych rodzajów produktów, takich jak sok owocowy, pasta, sos itp.
  2. S ugar - T elkowanie - stosuje się głównie do szybkiego roztworu do rozpuszczania cukru, mleko kokosowe ma również zastosowanie do drobnej, ilościowej skrobi i innych dodatków, takich jak rozpuszczone sproszkowane lub granulowane materiały. Podczas rozgrywania, ogrzewania i tak dalej. Szybkość rozpuszczania, wysoka wydajność, jest jednym z niezbędnych urządzeń do produkcji żywności i napojów. Łatwy w obsłudze, odporny na korozję, mocne zdolności produkcyjne, łatwy do czyszczenia i tak dalej.
  3. Omogenizator H - szeroko stosowany w produkcji napojów z soków owocowych, produktów mlecznych, produktów kosmetycznych i leków. Służy do wytwarzania wysokociśnieniowych i rafinowanych produktów płynnych w celu wytworzenia bardziej mieszanych i proporcjonalnych produktów.
  4. Odgazowywacz próżniowy jest również nazywany doniczką odgazowującą, stosowaną głównie w odgazowywaniu soku owocowego w próżni, aby zapobiec utlenianiu i brązowieniu, jednocześnie usuwając gaz przyczepiający się do zawieszonych cząstek, zatrzymując wzrost cząstek, poprawiając wygląd, zmniejszając pęcherzyki podczas sterylizacji i napełniania w wysokiej temperaturze oraz zmniejszające korozję. Degasser może być również stosowany do produkcji mleka płynnego i mleka zawierającego napoje.
  5. Monoblok do podnoszenia, napełniania i zamykania butelek - Maszyna do mycia, napełniania i zamykania stosowana jest głównie do napełniania na gorąco herbaty i napoju z sokiem owocowym. Maszyna łączy w sobie mycie, napełnianie i zamykanie. Projekt jest naukowy i rozsądny. Jego wygląd jest piękny. Jego obsługa i konserwacja są wygodne. Automatyzacja jest wysoka. Maszyna przyjmuje blokowy stan zawieszenia wiszącego na szyjce butelki i konstrukcję opadającego zaworu napełniającego. Przyjmuje ekran dotykowy interfejs człowiek-maszyna, PLC, przetwornik itp. Części materiału na napój przyjmują stal nierdzewną SUS304. Główny silnik maszyny, reduktor, głównie bezosiowy, części ciśnieniowe i element elektryczny, napęd gazowy itp. Są importowane od znanego międzynarodowego producenta.
  6. Tunel pasteryzujący i chłodzący typu zanurzenie w wodzie - sprzęt pasteryzacyjny specjalnie zaprojektowany do napełniania lub pakowania produktów takich jak produkty mleczne, soki, napoje, piwo, żywność, przyprawy i tak dalej. Sprzęt ten jest idealnym urządzeniem do przedłużania okresu trwałości materiałów poprzez sterylizację, zachowanie ciepła i chłodzenie, a także jest niezbędnym sprzętem do wtórnej sterylizacji automatycznej linii produkcyjnej. Odpowiedni precyzyjny automatyczny system sterowania można skonfigurować zgodnie z wymaganiami klientów.

Nasze atuty

1. Profesjonalny projekt techniczny, schemat blokowy, układ fabryki, projekt rysunku sprzętu, przewodnik i inne wsparcie

2. Produkcja kompletnego wyposażenia linii produkcyjnej;

3. Dostarczyć sprzęt, umówić inżynierów na instalację i debugowanie w warsztacie klienta;

4. Trenuj pracowników, aby korzystali z każdego urządzenia, dopóki nie pojawi się produkt końcowy.

informacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów w obu krajach. rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich i amerykańskich. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowych maszyn spożywczych i wnosi wkład w światowy przemysł rolniczy. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Rodzaj działalności Producent Kraj Chiny
Główne Produkty Kompletne rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna linia Pojemność 30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia 2009 Rynek Główny Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa

Pokaż warsztaty

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Stabilna wydajność Linia do produkcji dżemu Maszyny do przetwarzania soków owocowych 50-60 Hz czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.