• Linia do mieszania i przetwarzania pod klucz ze stali nierdzewnej 5T / D 380 V.
  • Linia do mieszania i przetwarzania pod klucz ze stali nierdzewnej 5T / D 380 V.
Linia do mieszania i przetwarzania pod klucz ze stali nierdzewnej 5T / D 380 V.

Linia do mieszania i przetwarzania pod klucz ze stali nierdzewnej 5T / D 380 V.

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO 9001
Numer modelu: GFM-MP-003

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, Visa
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

maszyny do produkcji sosu pomidorowego

,

maszyny do przetwarzania soków owocowych

opis produktu

Wysokiej jakości linia do przetwarzania opakowań z pastą owocową 5T / D

Opis

Linia produkcyjna do mieszania pasty / dżemu / sosu / przecieru składa się głównie z odkrywacza pustych butelek, monobloku do podnoszenia, napełniania i zamykania butelek, maszyny do rozładunku pustych puszek, maszyny do automatycznego napełniania i zamykania puszek, tunelu pasteryzującego i chłodzącego typu zanurzenia w wodzie / natrysku wody typ tunel pasteryzujący i chłodzący, system suszenia powietrzem, maszyna do etykietowania termokurczliwego, maszyna do etykietowania, maszyna do pakowania w folię PE, automatyczna maszyna do pakowania kartonów (typ jednoczęściowy)   i inny sprzęt. Cała linia przeznaczona jest do pakowania dżemu do napojów zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Zalety technologiczne

Biorąc pod uwagę rzeczywiste wymagania fabryki klienta i wyposażenia projektu, instalacja i pozycjonowanie wyposażenia linii produkcyjnej przyjmuje pozycjonowanie segmentacyjne, modułowe automatyczne sterowanie PLC, układ projektowy zgodnie z rozmiarem i charakterystyką zakładu, zapewniając racjonalność - budowa i eksploatacja witryny oraz dobre środowisko pracy na miejscu; realizuje zwarty układ wyposażenia warsztatu i dużą przestrzeń, uzyskując ekonomiczny i estetyczny efekt projektowy nowoczesnego warsztatu produkcyjnego.

Główne wyposażenie

Pusty B ottle U nscrambler Odszyfrowacz butelek służy do regulacji mieszanych i nieuporządkowanych pustych butelek, które mają być wyłożone na przenośniku w celu zasilania układu napełniania butelek. Jest szeroko stosowany na szybkich i wysoce zautomatyzowanych liniach produkcyjnych do napełniania butelek, aby uzyskać wysoką wydajność produkcji.
Monoblok do podnoszenia, napełniania i zamykania butelek

Maszyna do mycia, napełniania i zamykania używana jest głównie do napełniania na gorąco zielonej herbaty, czarnej herbaty. wulong herbata i sok owocowy. Maszyna łączy w sobie mycie, napełnianie i zamykanie. Projekt jest naukowy i rozsądny. Jego wygląd jest piękny. Jego obsługa i konserwacja są wygodne. Automatyzacja jest wysoka. Jest to dobry sprzęt do wyboru maszyny do napełniania gorących napojów. Maszyna przyjmuje blokowy stan zawieszenia wiszącego na szyjce butelki i konstrukcję opadającego zaworu napełniającego: zaspokoi zapotrzebowanie na 95 "C, a następnie popyt na technologię gorącego klarowania: Przyjmuje ekran dotykowy interfejs człowiek-maszyna, PLC, przetwornik itp. Napój Części materiałowe przyjmują stal nierdzewną SUS304. Główny silnik maszyny, reduktor, głównie bezosiowy, części ciśnieniowe i element elektryczny, element napędowy gazu itp. są importowane od znanego międzynarodowego producenta.

Maszyna rozładowująca puste puszki służy głównie do automatycznego rozładowywania pustych puszek i podnoszenia puszek na górną stronę, a następnie pchania puszek do przenośnika. I puszki zostaną przeniesione do następnego etapu do mycia natryskowego przez kanał myjący. Następnie puszki zostaną dostarczone do następnego systemu transportu.
Automatyczna maszyna do napełniania i zamykania puszek

Obrotowa maszyna do napełniania i zszywania pasty to nasze nowo zaprojektowane produkty, które są stosowane głównie do produktów o wysokiej lepkości, takich jak pasta pomidorowa, pasta chili itp. Maszyna ma zwartą konstrukcję, rozsądną konstrukcję, najlepszą precyzję napełniania i działa stabilnie. Maszynę można zintegrować zarówno z linią napełniania na gorąco, jak i na zimno. Wyposażony w system mieszania materiałów, trzypoziomową kontrolę i kontrolę częstotliwości, ochronę wlotu i wylotu. Materiał przyjmuje wysokiej jakości stal nierdzewną do produkcji, zgodną z wymogami sanitarnymi żywności.

Tunel pasteryzujący i chłodzący typu zanurzenia w wodzie / Tunel pasteryzujący i chłodzący typu natrysku wodnego

sprzęt do pasteryzacji specjalnie zaprojektowany do napełniania lub pakowania produktów takich jak produkty mleczne, soki, napoje, piwo, żywność, przyprawy i tak dalej. Sprzęt ten jest idealnym urządzeniem do przedłużania okresu trwałości materiałów poprzez sterylizację, zachowanie ciepła i chłodzenie, a także jest niezbędnym sprzętem do wtórnej sterylizacji automatycznej linii produkcyjnej. W zależności od różnych wymagań dotyczących procesu ogrzewania, sterylizacji, zachowania ciepła i chłodzenia różnych produktów, można przeprowadzić różne projekty procesu, aby spełnić wymagania procesu. Zgodnie z wymaganiami użytkowników można skonfigurować odpowiedni precyzyjny system automatycznego sterowania.

System osuszania powietrza

Stosowany głównie do suszenia butelek lub puszek po umyciu lub pasteryzacji wodą. Butelki są dostarczane z przenośnikiem, a maszyna będzie miała dmuchawę gorącego i zimnego powietrza pod wysokim ciśnieniem, aby wysuszyć wodę na butelkach. Suszarka została specjalnie zaprojektowana z ciepłym i zimnym powietrzem, aby zapewnić najlepsze suszenie produktów.

Maszyna do etykietowania koszulek termokurczliwych Maszyna do etykietowania termokurczliwego jest szeroko stosowana w przemyśle spożywczym i napojów, w tym w sokach owocowych, napojach herbacianych, napojach, produktach mlecznych, sosach, wodzie, piwie i innych istotnych produktach. Maszyna ma zastosowanie do wielu różnych rodzajów butelek, na przykład: butelki okrągłej, butelki kwadratowej, butelki płaskiej, butelki krzywej, kubka i tak dalej.
Maszyna do etykietowania Do przymocowania zwiniętego papieru (papieru lub folii metalowej) do produktu lub odpowiedniego opakowania służy samoprzylepna maszyna do etykietowania. Jest to maszyna do etykietowania typu rolkowego z systemem automatycznego wkładania i wyjmowania butelek.
Maszyna do owijania folii PE Maszyna do pakowania w folię termokurczliwą PE ma zastosowanie do automatycznych linii do produkcji napojów sokowych, napojów, produktów mlecznych, piwa itp. Maszyna jest wyposażona w systemy automatycznego podawania, rozszyfrowywania i owijania, cięcia, kurczenia i chłodzenia.
Automatyczna maszyna do pakowania kartonów (typ jednoczęściowy) Automatyczna maszyna do pakowania kartonów jest szeroko stosowana do produktów w puszkach, produktów butelkowanych, piwa, napojów sokowych itp. Używa jednego kawałka kartonu do owijania produktów, które będą łatwiejsze w obsłudze i konserwacji.

informacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów w obu krajach. rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich i amerykańskich. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowych maszyn spożywczych i wnosi wkład w światowy przemysł rolniczy. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Linia do mieszania i przetwarzania pod klucz ze stali nierdzewnej 5T / D 380 V. czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.