Linia do sterylizacji ananasów SS316 1500T / dzień

Linia do sterylizacji ananasów SS316 1500T / dzień

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghai Chiny
Nazwa handlowa: Gofun Machinery
Orzecznictwo: ISO9001, CE
Numer modelu: GFM-FPL-GPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowe standardowe opakowanie do wysyłki
Czas dostawy: Około 120 dni po zaliczce
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Sprzęt do produkcji ananasów Produkty końcowe: Sok ananasowy, zagęszczony sok, napój
Opakowania: Torba aseptyczna, puszka metalowa, butelka szklana, butelka PET itp. Gwarancja: Rok
Materiał: Standard spożywczy SS304, 316 Pojemność: 1 ~ 20T / h, 15T / dzień ~ 1500T / dzień, według klientów
Funkcja: Wysoka wydajność, łatwa obsługa, stabilny i niezawodny sprzęt, duża pojemność Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępni do obsługi za granicą, uruchomienia i szkolenia
High Light:

Linia do przetwarzania ananasów 1500 T / dzień

,

linia do przetwarzania ananasów SS316

,

linia do sterylizacji ananasów

opis produktu

Nowoczesna technologia Linia do produkcji soku ananasowego Naturalny sok 1 rok gwarancji

 

Opis

 

Produkty ananasowe cieszą się dużą popularnością na całym świecie.Linia do przetwarzania ananasów dostarczona przez Gofun Machinery może produkować od świeżego ananasa do różnego rodzaju produktu końcowego.Produktem końcowym może być sok, koncentrat soku, napój, dżem, suszony ananas itp. Do opakowania może to być torebka aseptyczna, saszetka, torebka stojąca, puszka metalowa, pojemnik PP, butelka PET, butelka szklana, szczyt dwuspadowy itp.

 

Surowiec Świeży ananas
Produkt końcowy Skoncentrowany sok lub klarowny sok, napój, dżem, suszone owoce itp.
Pojemność 3 tony / dzień -1500 ton / dzień, w zależności od klienta
Wydajność soku 40~50%
Początkowa zawartość cukru Około 14% Brix
Końcowa zawartość cukru 58-60 Brix
Opakowanie produktu Aseptyczna torba, szklana butelka, butelka PET, puszka metalowa itp.

 

Zalety

 

Linia do przetwarzania ananasów firmy Shanghai Gofun działa z wysoką skutecznością, oszczędnością wody, wysoką szybkością ekstrakcji, stabilną kontrolą jakości produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa dla operatorów itp.

Linia do przetwarzania ananasów obejmująca mycie, sortowanie, kruszenie, wyciskanie soku typu taśmowego, hydrolizę enzymatyczną, filtrację, odparowywanie, sterylizację i napełnianie.Cała linia przeznaczona jest do produktów ananasowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

 

1.Wysoka zdolność przetwarzania: wahał się od 20 T/dzień do 1500 T/dzień.

2.Wielokrotnego użytku: linia technologiczna może poradzić sobie z podobnymi cechami owoców.

3.Automatyczny system kontroli stężenia cieczy dezynfekującej: skutecznie gwarantują efekt sterylizacji i kontrolują pozostałości dezynfekcji.

4.Wysoka wydajność: Pasteryzator rurowy służy do poprawy wysokiej wydajności procentowej ananasa.

5.Wysoka wydajność: Zastosowanie wydajnej sokowirówki typu taśmowego w celu poprawy wydajności soku i procentowej wydajności.

6.Oszczędzanie energii: Automatyczny proces produkcji sterowany przez PLC w celu zmniejszenia pracochłonności i poprawy wydajności produkcji.

7.Odparowanie próżniowe w niskiej temperaturze: zmniejszają utratę substancji smakowych i składników odżywczych.

8.Odzyskiwanie energii: Różnorodność środków odzyskiwania energii, zwiększyła wykorzystanie energii i znacznie zmniejszyła koszty produkcji.

9.Zdrowie i bezpieczeństwo: Sterylizator UHT i aseptyczna maszyna do napełniania, izolowane od zanieczyszczeń bakteriami, zapewniają bezpieczeństwo żywności i wydłużają okres przydatności do spożycia produktu.

10.Zapisywanie etykiet: Kompletny zestaw produkcji z własnym systemem CIP zmniejsza pracochłonność i zapewnia higienę na wysokim poziomie.

 

Aplikacja

 

Firma maszyn Shanghai Gofun może dostarczyć linie do przetwarzania ananasów do produkcji różnych produktów ananasowych, takich jak sok ananasowy, suszony ananas itp. W przetwórstwie ananasów, zamiast tradycyjnej sokowirówki membranowej, Gofun zaprosił system wyciskania soku typu taśmowego, który może uzyskać sok winogronowy o wyższej i stabilnej jakości. Opakowania mogą stanowić worki aseptyczne, saszetka, torebka stojąca, puszka metalowa, pojemnik PP, butelka PET, butelka szklana, szczyt szczytowy itp.

 

Schemat blokowy

 

Linia do sterylizacji ananasów SS316 1500T / dzień 0

 

 

 

informacje o firmie

 

Firma maszyn Shanghai Gofun jestprofesjonalny producent i eksporter linii do przetwarzania owoców i warzyw w Chinach.Który może zaoferować kompletne rozwiązanie pod klucz dla różnych soków owocowych, miazgi i pasty, z wysokiej jakości i konkurencyjnymi liniami produkcyjnymi o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton oraz dostosowaniami, w tym budową zakładu, produkcją sprzętu, instalacją, uruchomieniem i produkcją;zapewnić najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia.Firma Gofun dostarcza gotowe rozwiązanie nie tylko dla linii produkcyjnej koncentratu pomidorowego, ale także linii przetwórczych dla wielu rodzajów owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, orzechy kokosowe, morwy itp., i otrzymała szerokie pochwały od klientów zarówno z kraju, jak i z zagranicy.Nasze maszyny zostały już wyeksportowane na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich.

 

Nasze Usługi

 

Obsługa przedsprzedażna: W oparciu o wymagania klienta, pojemność, napięcie lokalne, warsztat, projekt naszego inżyniera i sporządzenie listy wyposażenia dla klienta.Dla klientów zaprojektujemy proces produkcyjny uwzględniając wszystkie szczegóły, takie jak zaopatrzenie w wodę, źródło energii elektrycznej, parę i tak dalej.Cały materiał to SUS304 i najwyższej jakości.Przed dostawą klient końcowy może przyjść na testy.

Usługa przy zakupie: Wszystkie maszyny produkowane są na podstawie zamówienia i rysunku.Po otrzymaniu całej płatności zorganizujemy dostawę w jak najkrótszym czasie.Wszystkie maszyny do eksportu są pakowane w opakowania drewniane.Wyślemy instrukcję instalacji wraz z maszynami.

Serwis pogwarancyjny: Po tym, jak maszyny dotrą do warsztatu kupującego, zorganizujemy naszych inżynierów do zainstalowania.Gwarancja jakości wynosi jeden rok.Dostarczymy usługę na całe życie.

 

Pytanie odpowiedź

 

1. P: Jakakolwiek gwarancja maszyn?

Odp.: tak, roczna bezpłatna konserwacja i płatna usługa dożywotnia.

2. P: Jaki jest pakiet maszyn?

Odp .: Nadaje się do przesyłek międzynarodowych, na przykład: owinięty folią z tworzywa sztucznego i umieszczony w drewnianych skrzynkach.

3. P: Port wysyłki?

Odp.: Szanghaj, inne porty dostępne w razie potrzeby.

4. P: Transport

Odp .: Wysyłka drogą morską.Powietrze dostępne na życzenie klienta.

 

Wysyłka i opakowanie

 

Zapakujemy małe części maszyny do przetwarzania winogron w drewniane pudełko, a całą maszynę dostarczymy w pojemniku z opakowaniem, aby zapobiec ich zniszczeniu podczas transportu, wybierzemy wygodny i ekonomiczny sposób dostarczenia maszyny.Posiadamy długoterminową agencję wysyłkową, która może pomóc w uzyskaniu najlepszego ładunku.

 

Poza tym postaramy się jak najlepiej spełnić twoją prośbę, jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące wysyłki paczki.

 

Linia do sterylizacji ananasów SS316 1500T / dzień 1

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Linia do sterylizacji ananasów SS316 1500T / dzień czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.