• Wielopunktowy system odparowywania opadających owoców do skondensowanego mleka
  • Wielopunktowy system odparowywania opadających owoców do skondensowanego mleka
Wielopunktowy system odparowywania opadających owoców do skondensowanego mleka

Wielopunktowy system odparowywania opadających owoców do skondensowanego mleka

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-SCE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

water evaporation machine

,

water evaporation equipment

opis produktu

Parownik opadający do skondensowanego mleka, koncentrat soku owocowego z wieloma efektami

Opis

Gofun dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej obchodzić się z produktami o wysokiej lepkości dzięki naszej zdolności do produkcji najlepszych na świecie systemów parowania. Z tego powodu asortyment parowników obejmuje parownik w technologii „Falling Film”, który idealnie nadaje się do odparowywania wszystkich produktów wrażliwych na ciepło o niskiej lepkości.
Od wielu lat parowniki naszej firmy okazały się jedną z najczęściej używanych maszyn do koncentracji przecierów, mętnych soków, klarownych soków owocowych i warzywnych oraz wielu produktów dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego. Dzięki technologii TVR (rekompresja gorącej pary) Gofun jest w stanie zapewnić wydajne odparowanie i delikatną obróbkę cieplną, zapewniając jednocześnie najlepszą jakość produktu ze względu na krótki czas przebywania.

Zasada

Rurowe odparowanie opadającej warstwy ma na celu dodanie cieczy do górnej skrzynki rurowej komory grzewczej parownika opadającej warstwy i równomierne rozprowadzenie jej do rurki wymiany ciepła przez dystrybutor cieczy i utworzenie jednolitego przepływu filmu od góry do dołu pod działaniem grawitacja i przepływ powietrza. Podczas tego procesu ciecz jest podgrzewana i odparowywana przez czynnik grzewczy po stronie płaszcza, a wytworzona para i ciecz wchodzą do komory rozdzielającej parownika, a para i ciecz są wystarczająco oddzielone, aby odpowiednio odprowadzić parę wtórną i skoncentrowaną ciecz .

Efekt wielokrotny dla różnych pojemności

Dostępna wydajność zasilania od 1000L / H do 35000L / H

Zapewniając idealne rozwiązanie odparowywania dla użytkownika, które można dostosować w oparciu o możliwości produkcyjne użytkownika, cechy produktu itp.

Tymczasem zapewnia doskonały program do projektowania układu w oparciu o wielkość zakładu użytkownika, liczbę operatorów i wygodę obsługi itd., Aby zapewnić rozsądny plan przestrzeni i wysoką efektywność energetyczną linii produkcyjnej.


Podanie

  • Wyczyść sok

  • Mętny sok

  • Rosół

  • Mleko sojowe

  • mleko

  • Waga mleka

informacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów w obu krajach. rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich i amerykańskich. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowych maszyn spożywczych i wnosi wkład w światowy przemysł rolniczy. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Rodzaj działalności Producent Kraj Chiny
Główne Produkty Kompletne rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna linia Pojemność 30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia 2009 Rynek Główny Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wielopunktowy system odparowywania opadających owoców do skondensowanego mleka czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.