• Instalacja przetwarzania brzoskwini 440V Stal nierdzewna 304 316 Materiał Certyfikat ISO9001
  • Instalacja przetwarzania brzoskwini 440V Stal nierdzewna 304 316 Materiał Certyfikat ISO9001
Instalacja przetwarzania brzoskwini 440V Stal nierdzewna 304 316 Materiał Certyfikat ISO9001

Instalacja przetwarzania brzoskwini 440V Stal nierdzewna 304 316 Materiał Certyfikat ISO9001

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE CERTIFICATE, ISO
Numer modelu: GFM-PPL, GFM-APL, GFM-PLPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Warunek: Nowy Napięcie: 220/380 / 440V, według klientów
Certyfikat: CERTYFIKAT CE / ISO9001 materiał: Stal nierdzewna 304, 316, zgodnie z życzeniem klienta
Pojemność: 3 T / dzień ~ 1000 T / dzień, według klientów aplikacji: Śliwka, morela, brzoskwinia, owoc o podobnej charakterystyce.
Nazwa produktu: Maszyna / linia do przetwarzania brzoskwini / moreli / śliwek Produkty końcowe: Sok, koncentracja soku, napój itp
Obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępnych do obsługi za granicą typu: Przemysłowe maszyny do przetwarzania owoców / warzyw
Obowiązujące branże: Fabryka żywności i napojów, przetwórnia owoców / warzyw
High Light:

maszyna do przetwarzania jabłek

,

maszyna do przetwarzania soków

opis produktu

Przekręć klucz linii przetwarzania soku ze śliwek i moreli / roślinnego soku brzoskwiniowego

informacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów w obu krajach. rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich i amerykańskich. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowych maszyn spożywczych i wnosi wkład w światowy przemysł rolniczy. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Rodzaj działalności Producent Kraj Chiny
Główne Produkty Kompletne rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna linia Pojemność 30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia 2009 Rynek Główny Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa

Opis

Brzoskwinia / Śliwka / Morela to jeden z najpopularniejszych owoców w wielu regionach na całym świecie. Gofun może dostarczyć kompletną linię do przetwarzania brzoskwiń do produkcji mętnego i klarownego soku brzoskwiniowego, a także puree. W ostatnich dziesięcioleciach zainstalowaliśmy linie do produkcji soków brzoskwiniowych w wielu krajach.

Gofun ukształtował swoje unikalne postacie w technologii projektowania i przetwarzania. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu ponad 100 całych linii przetwórczych, Gofun może zaoferować linie produkcyjne brzoskwini i dostosowania, w tym budowę zakładu, produkcję sprzętu, instalację, uruchomienie i produkcję. Linia produkcyjna nadaje się do przetwarzania moreli, śliwek, brzoskwiń i innych owoców, które mogą wytwarzać klarowny sok, sok z chmurze, puree, skoncentrowaną pastę, proszek owocowy, ocet owocowy i inne produkty. Linia produkcyjna składa się głównie z pralki, windy, kompresora, ubijaka, odgazowywacza, homogenizatora, sterylizatora, maszyny do napełniania i innych urządzeń. Linia produkcyjna ma zaawansowane koncepcje projektowe i wysoki stopień automatyzacji. Główny sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej do żywności, która spełnia wymogi przetwarzania i higieny żywności.

Surowiec

Morela, brzoskwinia, śliwka, owoce o podobnej charakterystyce.

Produkt końcowy Klarowny sok, mętny sok, napój itp
Zdolność przetwarzania Od 3 T dziennie do 1000 T dziennie (surowiec)
Zakończ pakiet Aseptyczna torba, metalowa puszka, szklana butelka, butelka PET itp.

cechy

Linia do przetwarzania brzoskwini / moreli / śliwek z firmy maszynowej Shanghai Gofun działa z wysoką efektywnością, oszczędnością wody, wysoką wydajnością ekstrakcji, kontrolą jakości bezpieczeństwa produktu końcowego, kontrolą bezpieczeństwa operatorów, itp. Linia do przetwarzania brzoskwini / moreli / śliwek, w tym mycie, sortowanie, blanszowanie, destonowanie, rozcieranie i rafinowanie, odparowywanie, sterylizacja i napełnianie. Cała linia przeznaczona jest do produktów brzoskwiniowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Schemat blokowy

Linia do przetwarzania soku brzoskwiniowego / morelowego / śliwkowego
ŚWIEŻA BRZOSKWINIA / MORELA / Śliwka ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ BLANCHOWANIE ⇒ DESTONOWANIE ⇒ ŚCIĄGACZ I REFINER ⇒ ENZYMATYCZNA HYDROLIZA I SYSTEM FILTRACJI ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

Powiązana maszyna

Maszyna do ciągłego blanszowania owoców / maszyna do blanszowania moreli

Ciągła blanszownica firmy Gofun służy do gotowania i gotowania owoców i warzyw. Maszyna do ciągłego blanszowania należy do jednej z maszyn do wstępnej obróbki owoców i warzyw, stosowanych głównie do zmiękczania i niszczenia enzymu brzoskwini, moreli, śliwki, mango przed destonacją i roztwarzaniem. Ta maszyna jest całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej.

Maszyna do usuwania owoców

Maszyna do destylacji owoców z serii GFM-FD jest wytwarzana przez naukę i ulepszanie włoskich technologii przez naszą firmę, wykorzystywanych głównie do usuwania nasion i skórki owoców, na przykład: brzoskwini, moreli, mango itp. (Efekt usuwania nasion będzie lepszy po gotowaniu lub gotowaniu).

Rozdrabniacz owoców i rafiner

Firma Gofun opracowała najbardziej zaawansowaną maszynę do rozdrabniania owoców, ucząc się i absorbując zaawansowaną technologię z Włoch. Ta maszyna jest używana do wielu różnych rodzajów owoców, w tym pomidorów, brzoskwiń, moreli, mango, jabłek itp. Do oddzielania miazgi owocowej i żużla przez rozcieranie, usuwanie skórki i nasion.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Instalacja przetwarzania brzoskwini 440V Stal nierdzewna 304 316 Materiał Certyfikat ISO9001 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.