440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Gwarancja: 1 rok Napięcie: 220/380/440V, według klientów
Orzecznictwo: CE/ ISO9001 Pojemność: 1 t/h, 5 t/h, 10 t/h, 20 t/h
Nazwa produktu: Linia do przetwarzania puree z pulpy mango Serwis pogwarancyjny: Zamorskie wsparcie techniczne
High Light:

Przemysłowa maszyna do produkcji pulpy mango

,

maszyna do soków z mango 440V

,

mechaniczna linia do produkcji soków z mango

opis produktu

Linia do przetwarzania soku przemysłowego 15T / D Mango One Stop Station

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linie do przetwarzania mango mogą wytwarzać wszystko, od świeżego mango po różne rodzaje produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, koncentrat z mango, pasta z mango, sok z mango, napój z mango, od świeżego mango po aseptyczne worki beczkowe do produkcji produktów końcowych.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system odsalania, system podgrzewania, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możesz włożyć sterylną torebkę do wiaderka, aby otrzymać produkt końcowy.

 

A pasta z mango w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do napojów z sokiem z mango, sosów i napełniana do stojącej torebki, metalowej puszki, aluminiowej puszki, pojemnika PP, plastikowej butelki, szklanego słoika, szczytu itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażna
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Zdolność produkcyjną świeżych owoców można regulować od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

2. Gotowy ketchup Brix może być opracowany zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Ostateczne przecier z mango pakuje się w sterylne worki wiaderkowe.Przy tego typu opakowaniach trwałość w temperaturze pokojowej może sięgać 2 lat.Może to znacznie obniżyć koszty wysyłki i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz napełniania worków aseptycznych możemy również dostarczyć puszki metalowe, torby, worki, butelki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Linia produkcyjna przyjmuje głównie pierwszą międzynarodową markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała linia produkcyjna ma zwartą, naukową konstrukcję, stabilną pracę, wysoką wydajność i oszczędność energii oraz niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i wygodna.Wszystkie obszary uprawy i konserwacji są wyposażone w platformy uprawowo-konserwacyjne, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

9. Możesz również zaprojektować oddzielne linie technologiczne dla różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, puree, zagęszczony sok, skoncentrowany miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady z linii produkcyjnej można wykorzystać jako nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przyjeżdża świeże mango, zwykle są to duże ciężarówki.Jeśli są rozładowywane ręcznie, jest to bardzo trudne.Dlatego zaprojektowaliśmy platformę rozładunkową, wykorzystującą pistolety wodne do rozładunku świeżego mango z ciężarówki oraz wodę do transportu świeżego mango na linię technologiczną.Platforma rozładunkowa ma również funkcję, może wstępnie umyć świeże mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 3440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 4

3. Mycie

Przed zmiażdżeniem należy dokładnie umyć świeże owoce.Do prania możemy użyć razem myjki bąbelkowej oraz pralki szczotkowo-sprayowej.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej etapów prania.Ponadto, dla lepszego efektu czyszczenia, możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 5440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, możemy sprawdzić stan wszystkich owoców ludzkim okiem, a zepsute pomidory ludzkim.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 7440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 8

5.Odkamienianie

Urządzenie do usuwania pestek z mango działa z prędkością 1470 obr./min, aby rozdrabniać świeże mango, aby zapewnić oczyszczenie wszystkich rdzeni i ziaren mango, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wydajność pulpy.Rdzeń zostanie wysłany poza fabrykę, a miazga zostanie przepompowana do kolejnego etapu.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 9440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 10

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 11440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 12

7.Pulper i rafiner

Ta maszyna działa również z prędkością1470 obr/min, powoduje siłę odśrodkową, a produkt przechodzi przez sito, co pomaga udoskonalić produkt.I normalnie używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera, sito każdego stopnia jest inne, w pierwszym stopniu sito byłoby większe, a w drugim stopniu sito byłoby mniejsze.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dlawskaźnik wydajności pulpy pomidorowejmoże osiągnąć60%~75%.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora zostaną oddzielone od miazgi pomidorowej.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością;Łatwe w obsłudze i wymianie sit;Nadaje się do wielu różnych rodzajów owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.;

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 13440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 14

8. Odśrodkowa spiralna pozioma

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z pulpy mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 15440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 16

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z miąższu mango używamy sterylizatora typu tuba w tubie do sterylizacji.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzejemy koncentrat pomidorowy do bardzo wysokiej temperatury około 115℃ trzymając przez 30s, a następnie natychmiast schłodzimy do temperatury otoczenia.W ten sposób można również maksymalnie chronić test i składniki odżywcze koncentratu pomidorowego.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego komponentu urządzenia.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 17440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 18

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.Bezpieczeństwo - dostarczanie kilku metod bezpieczeństwa.Korzystanie z technologii spawania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwa regulacja w celu dopasowania do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 19440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 20

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 21440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango 22

 

 

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 440V Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango Maszyna do pulpy mango czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.