Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-APL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Stan: schorzenie: Nowy Wniosek: owoce i warzywa
Pojemność: 10ton-200ton dziennie Nazwa produktu: maszyna do przetwarzania jabłek
Korzyść: Oszczędzanie energii Stosowanie: maszyna do przetwarzania jabłek
High Light:

SUS304 Linia do przetwarzania dżemu jabłkowego

,

linia produkcyjna do napełniania dżemem jabłkowym

,

przemysłowa maszyna do przetwarzania jabłek do dżemu

opis produktu

SUS 304 All In One Service Maszyny do przetwarzania Apple Jam 400T / D

 

Opis produktu linii do przetwarzania jabłek

 

Shanghai GoFun Machinery Equipment Co., Ltd. to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem i sprzedażą sprzętu do przetwarzania owoców i warzyw, z bogatym doświadczeniem w projektach inżynierskich, dużymi umiejętnościami technicznymi i umiejętnościami opracowywania nowych produktów.Zgodnie z integracją i absorpcją zaawansowanych koncepcji projektowania mechanicznego krajów Europy, firma wszechstronnie zrealizowała techniczne ulepszenie technologii przetwarzania i ulepszania sprzętu soków, past, suszonych owoców, napojów itp.

Profesjonalnie projektujemy i sprzedajemy pełną gamę urządzeń przetwórczych i pakujących o dziennej wydajności przerobowej od 10 do 1500 ton.Od wyboru technologii produkcji po efektywne kosztowo projektowanie i dostosowywanie sprzętu, dostosowujemy je do naszych klientów.Firma brała udział w rozwoju urządzeń do przetwórstwa pomidorów, jabłek, mango, brzoskwini, loquat i innych owoców i warzyw w Xinjiang, Mongolii Wewnętrznej, Gansu, Guizhou i innych regionach Chin, które są dobrze odbierane przez użytkowników.Jednocześnie produkty są eksportowane nie tylko do Afryki, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryki Południowej i innych regionów, ale także eksportowane do krajów rozwiniętych, takich jak Europa i Stany Zjednoczone, i zyskały dobrą reputację.

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania jabłek dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja po sprzedaży
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie i zakup opakowań

 

Główne parametry linii do produkcji jabłek

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania jabłek
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże jabłko
Produkt końcowy: miazga jabłkowa, przecier jabłkowy, sok jabłkowy, dżem jabłkowy, suszone jabłko itp.
Produkt końcowy Brix: 10% ~ 12%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania pasty jabłkowej / sosu lub ketchupu

 

ŚWIEŻE JABŁKA ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ KRUSZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ TAŚMOCIĄGARKA ⇒ PAROWNIK ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu Apple

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszelkiego rodzaju linie do przetwarzania jabłek.

Surowcem może być świeże jabłko, sok jabłkowy itp. A produktem końcowym może być pasta jabłkowa, mus jabłkowy, sok jabłkowy, proszek jabłkowy, jabłko pokrojone w kostkę itp.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania jabłek

 

Linia do przetwarzania jabłek jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi dla producentów żywności na całym świecie.

1. Wysoka wydajność przerobowa: od 20 ton/dobę do 1500 ton/dobę.

2. Jedna maszyna do wielu celów: Linia technologiczna może przetwarzać owoce o podobnych właściwościach.

3. Automatyczny system kontroli stężenia środka dezynfekującego: skutecznie zapewnia efekt dezynfekcji i kontroluje pozostałości dezynfekcji.

4. Wysokowydajny rozdrabniacz poprawia wysoki plon jabłek i gruszek.

5. Zastosuj wysokowydajną sokowirówkę, aby poprawić wydajność i wydajność ekstrakcji soku.

6. W pełni automatyczny sterownik PLC steruje procesem produkcyjnym, zmniejsza pracochłonność i poprawia wydajność produkcji.

7. Odparowanie próżniowe w niskiej temperaturze: zmniejsz utratę substancji aromatycznych i składników odżywczych.

8. Różne środki odzyskiwania energii poprawiają wykorzystanie energii i znacznie obniżają koszty produkcji.

9. Sterylizator o ultrawysokiej temperaturze i aseptyczna maszyna do napełniania mogą izolować zanieczyszczenia bakteryjne, zapewniać bezpieczeństwo żywności i przedłużać okres trwałości produktu.

 

 

Kluczowy proces linii przetwarzania jabłek

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z miąższu jabłkowego lub koncentratu pasty jabłkowej, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Przyjeżdża świeże jabłko, zwykle dużą ciężarówką i bardzo trudno byłoby je rozładować przez jedną osobę.Dlatego zaprojektowaliśmy platformę rozładunkową do rozładunku świeżych jabłek z ciężarówki za pomocą armatek wodnych, podczas gdy świeże jabłka są transportowane wodą do linii technologicznej.Platforma rozładunkowa ma funkcję wstępnego mycia świeżych jabłek przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Maszyna ta służy do dostarczania świeżych jabłek z zewnątrz budynku do wewnątrz.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 3Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 4

3. Pranie

Przed usunięciem skórek i nasion świeżych jabłek należy dokładnie umyć świeże owoce.Do prania możemy użyć razem myjki bąbelkowej oraz myjki szczotkowo-sprayowej.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej etapów prania.Ponadto, dla lepszego efektu czyszczenia, możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 5Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia jabłka jest czysta, możemy sprawdzić stan wszystkich owoców ludzkim okiem, a zepsute jabłka posortować ludzkim okiem.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 7Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 8

5. Kruszenie

Kruszarka serii GFM-FC charakteryzuje się najbardziej zaawansowaną zasadą działania, wyższą dokładnością wykonania i najlepszymi funkcjami kruszenia.Stosowany jest głównie do rozdrabniania wielu rodzajów owoców lub warzyw, np.: pomidora, jabłka, gruszki, truskawki, selera itp. możepospiesz surowce na małe cząstki, co może zwiększyć efekt pracy następnej sekcji przetwarzania.Maszyna składa się z leja zasypowego, pokrywy bocznej, ramy, osi głównej, bloku łożyskowego, silnika, konstrukcji silnika, leja wylotowego itp.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 9Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 10

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 11Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 12

7.Sokowirówka typu taśmowego

Prasa taśmowa wyprodukowana przez firmę Guofeng w nawiązaniu do zaawansowanej technologii zagranicznej jest prasą wysokowydajną i wielkogabarytową, która może zwiększyć wydajność soku podczas przetwarzania soku owocowego lub warzywnego.Do tłoczenia owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki itp. Wydajność soku wynosi ponad 70%.Oszczędność energii i automatyczne sterowanie.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 13Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 14

 

9. Sterylizacja

W przypadku przecieru z pulpy jabłkowej / pasty jabłkowej do sterylizacji używamy sterylizatora rurowego w tubie.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzejemy produkt do bardzo wysokiej temperatury około 115℃ trzymając przez 30s, a następnie natychmiast schłodzimy do temperatury otoczenia.W ten sposób można również maksymalnie chronić smaki i wartości odżywcze przecieru z pulpy jabłkowej lub koncentratu pasty jabłkowej.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego elementu urządzenia.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 15Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 16

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczne maszyny do napełniania są używane w połączeniu ze sterylizatorami tuba w tubie.To jest zamknięta pętla.Cykl jest w pełni sterylizowany przed produkcją, aby zapewnić sterylne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby zapewnić, że środowisko napełniania jest również sterylne.Bezpieczeństwo — zapewnia wiele metod bezpieczeństwa.Przyjęta jest technologia zgrzewania lustrzanego, aby zapewnić czyste i gładkie spoiny.Oddzielny panel sterowania.Sterylizatory oferują CIP i automatyczne SIP.Łatwe dopasowanie do różnych objętości i rozmiarów sterylnych worków.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 17Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 18

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu jabłkowego lub ketchupu.

Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 19Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 20

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przemysłowa linia do przetwarzania jabłek do dżemu 400T / D SUS304 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.