• System parowania owoców System próżniowy Koncentrat soku System koncentracji owoców
  • System parowania owoców System próżniowy Koncentrat soku System koncentracji owoców
System parowania owoców System próżniowy Koncentrat soku System koncentracji owoców

System parowania owoców System próżniowy Koncentrat soku System koncentracji owoców

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-SCE

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem
Źródła zasilania: Steam Gwarancja: 12 miesięcy
Zużycie pary: 40 kg / h Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

water evaporation machine

,

water evaporation equipment

opis produktu

System próżniowego koncentratu soku z parownikiem / systemem zagęszczania owoców

Opis

Firma Gofun specjalizuje się w produkcji niskotemperaturowej ciągłej wyparki próżniowej. Parownik można zaprojektować i wyprodukować zgodnie z dokładnymi produktami klienta. Ciągłe niskotemperaturowe stężenie jest przetwarzane w warunkach próżni w celu zapewnienia minimalnej utraty skutecznego składnika wewnątrz.
Główne typy parowników obejmują parownik z wymuszonym obiegiem i parownik z opadającą warstwą. Parownik z wymuszonym obiegiem służy do zagęszczania pasty owocowej (pasta pomidorowa, pasta brzoskwiniowa, pasta morelowa itp.) I niektórych innych produktów o wysokiej lepkości. Parownik z opadającą warstwą służy do zagęszczania produktów o niskiej lepkości, na przykład: soków owocowych, mleka itp.
W zależności od pojemności mamy parownik z jednym efektem, parownik z podwójnym efektem, parownik z trzema efektami i parownik z wieloma efektami do różnych projektów. Możemy produkować wydajność parowania od 1000L do 35000L / godzinę zgodnie z wymaganiami klientów.

Wymuszony obieg parownika

Parownik z wymuszonym opadaniem filmu polega na dodaniu pompy obiegowej o dużym przepływie do zwykłego wyparki z opadającym filmem w celu zwiększenia grubości filmu płynnego i zmniejszenia skali, co może zmniejszyć i zapobiec zjawisku „suchej ściany”.

Parownik opadający

Rurowe odparowanie opadającej warstwy ma na celu dodanie cieczy do górnej skrzynki rurowej komory grzewczej wyparki z opadającą warstwą i równomierne rozprowadzenie jej w rurkach wymiany ciepła przez dystrybutor cieczy i utworzenie jednolitego przepływu folii od góry do dołu pod działanie grawitacji i przepływu powietrza oraz przepływu. Podczas procesu jest on podgrzewany i odparowywany przez czynnik grzewczy po stronie płaszcza, a wytworzona para wodna i faza ciekła wchodzą do komory separacyjnej parownika, a para-ciecz jest wystarczająco oddzielona, ​​aby odpowiednio odprowadzić parę wtórną i skoncentrowany ciekły.

Parownik typu płytowego

Podczas odparowywania opadającej warstwy typu płytowego jako elementu wymiany ciepła wykorzystuje się pustą płytę, a ciecz przepływa przez dystrybutor cieczy w górnej części grupy grzejnej, a na zewnętrznej powierzchni każdej płyty tworzy się ciekła warstwa, która przepływa w dół przez grawitacja i czynnik grzewczy we wnęce płyty podczas procesu przepływu Po podgrzaniu i odparowaniu, wytworzona para wtórna wchodzi do obudowy, jest odprowadzana po podziale przez mgłę, a skoncentrowana ciecz wchodzi na dno obudowy i jest odprowadzana.

Efekt wielokrotny dla różnych pojemności

Dostępna wydajność zasilania od 1000L / H do 35000L / H

Zapewniając idealne rozwiązanie odparowywania dla użytkownika, które można dostosować w oparciu o możliwości produkcyjne użytkownika, cechy produktu itp.

Tymczasem zapewnia doskonały program do projektowania układu w oparciu o wielkość zakładu użytkownika, ilość operatora i wygodę obsługi itd., Aby zapewnić rozsądny plan przestrzeni i wysoką efektywność energetyczną linii produkcyjnej.

Konfiguracja

Główne części elektrycznego panelu sterowania
Nie. Pozycja Marka
1 PLC Siemens
2) Interfejs człowiek-maszyna Siemens
3) Transformator Delixi
4 Model mocy Omron
5 Komponent pneumatyczny Airtac
6 Czujnik ciśnienia Yokogawa
7 Stycznik Schneider
8 Przekaźnik centralny Omron
9 Czujnik poziomu cieczy Omron
10 Analizator Brix produktu Masalli


informacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich i amerykańskich. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowych maszyn spożywczych i wnosi wkład w światowy przemysł rolniczy. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany System parowania owoców System próżniowy Koncentrat soku System koncentracji owoców czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.