• Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji
  • Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji
  • Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji
  • Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji
  • Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji
  • Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji
Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji

Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-BBP-001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, wiza
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

juice processing machine

,

aseptic bottle filling machine

opis produktu

001 Kompletna linia Linia do mieszania i pakowania soków owocowych Pełna automatyka

Opis

Linia do produkcji blenderów, napojów i dżemów składa się głównie z szybkich urządzeń do rozpuszczania cukru, urządzeń do filtrowania, urządzeń do mieszania, urządzeń do ważenia, homogenizacji, odgazowywania, sterylizacji i innych urządzeń. Cała linia przeznaczona jest do mieszania dżemów napojowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Maszyna do mieszania

Odwrotna O smoza W ater T reatment S ystem

Wielostopniowa filtracja wstępna, odwrócona osmoza i inne zaawansowane technologie przetwarzania oraz unikalny proces projektowania firmy w celu zapewnienia wydajności produktu i doskonałej stabilności. System czystej wody składa się z trzech części: systemu oczyszczania wstępnego, systemów odwróconej osmozy, sekcji magazynowania wody. Jednostka odwróconej osmozy do usuwania wody z większości jonów, materii organicznej, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń, ucieka się do wysokiej jakości wody oczyszczonej.

Zbiornik do mieszania i przygotowania

Głównie stosowany do mieszania i przygotowywania różnych rodzajów produktów, takich jak sok owocowy, pasta, sos itp.

S ugar - M elting T ank

Stosowany w przemyśle spożywczym i napojów, który jest używany głównie do mieszania i przygotowywania różnych rodzajów produktów, takich jak sok owocowy, pasta, sos itp.

Omogenizator H.

Szeroko stosowany w produkcji napojów z soków owocowych, produktów mlecznych, produktów kosmetycznych i produktów leczniczych. Służy do wytwarzania wysokociśnieniowych i rafinowanych produktów płynnych w celu wytworzenia bardziej mieszanych i proporcjonalnych produktów.

Odgazowywacz próżniowy stosowany w odgazowaniu soku owocowego w próżni, aby zapobiec utlenianiu i brązowieniu, jednocześnie usuwając gaz przyczepiający się do zawieszonych cząstek, zatrzymując wzrost cząstek, poprawiając wygląd, redukując pęcherzyki podczas sterylizacji i napełniania w wysokiej temperaturze oraz zmniejszając korozja. Degasser może być również stosowany do produkcji mleka płynnego i mleka zawierającego napoje.

Maszyna pakująca

Pusty B ottle U nscrambler

Służy do regulacji mieszanych i nieuporządkowanych pustych butelek, które mają być wyłożone na przenośniku w celu zasilania systemu napełniania butelek. Jest szeroko stosowany na szybkich i wysoce zautomatyzowanych liniach produkcyjnych do napełniania butelek, aby uzyskać wysoką wydajność produkcji.

Monoblok do podnoszenia, napełniania i zamykania butelek

Maszyna do mycia, napełniania i zamykania używana jest głównie do napełniania na gorąco zielonej herbaty, czarnej herbaty. wulong herbata i sok owocowy. Maszyna łączy w sobie mycie, napełnianie i zamykanie. Projekt jest naukowy i rozsądny. Jego wygląd jest piękny. Jego obsługa i konserwacja są wygodne. Jest to dobry sprzęt do wyboru maszyny do napełniania gorących napojów. Maszyna przyjmuje blokowy stan zawieszenia wiszącego na szyjce butelki i konstrukcję opadającego zaworu napełniającego: zaspokoi zapotrzebowanie na 95 "C, a następnie popyt na technologię gorącego klarowania: Przyjmuje ekran dotykowy interfejs człowiek-maszyna, PLC, przetwornik itp. Napój Części materiałowe przyjmują stal nierdzewną SUS304. Główny silnik maszyny, reduktor, głównie bezosiowy, części ciśnieniowe i element elektryczny, element napędowy gazu itp. są importowane od znanego międzynarodowego producenta.

Maszyna rozładowująca puste puszki

służy głównie do automatycznego rozładowywania pustych puszek i podnoszenia puszek na górną stronę, a następnie pchania puszek do przenośnika. I puszki zostaną przeniesione do następnego etapu do mycia natryskowego przez kanał myjący. Następnie puszki zostaną dostarczone do następnego systemu transportu.

Automatyczna maszyna do napełniania i zamykania puszek

Maszyna ma zwartą budowę, rozsądną konstrukcję, najlepszą precyzję napełniania i stabilną pracę. Maszynę można zintegrować zarówno z linią napełniania na gorąco, jak i na zimno. Wyposażony w system mieszania materiałów, trzypoziomową kontrolę i kontrolę częstotliwości, ochronę wlotu i wylotu. Materiał przyjmuje wysokiej jakości stal nierdzewną do produkcji, zgodną z wymogami sanitarnymi żywności.

Tunel pasteryzujący i chłodzący typu zanurzenia w wodzie / Tunel pasteryzujący i chłodzący typu natrysku wodnego

sprzęt do pasteryzacji specjalnie zaprojektowany do napełniania lub pakowania produktów takich jak produkty mleczne, soki, napoje, piwo, żywność, przyprawy i tak dalej. Sprzęt ten jest idealnym urządzeniem do przedłużania okresu trwałości materiałów poprzez sterylizację, zachowanie ciepła i chłodzenie, a także jest niezbędnym sprzętem do wtórnej sterylizacji automatycznej linii produkcyjnej. W zależności od różnych wymagań dotyczących procesu ogrzewania, sterylizacji, zachowania ciepła i chłodzenia różnych produktów, można przeprowadzić różne projekty procesu, aby spełnić wymagania procesu. Zgodnie z wymaganiami użytkowników można skonfigurować odpowiedni precyzyjny system automatycznego sterowania.

System osuszania powietrza

Stosowany głównie do suszenia butelek lub puszek po umyciu lub pasteryzacji wodą. Butelki są dostarczane z przenośnikiem, a maszyna będzie miała dmuchawę gorącego i zimnego powietrza pod wysokim ciśnieniem, aby wysuszyć wodę na butelkach. Suszarka została specjalnie zaprojektowana z ciepłym i zimnym powietrzem, aby zapewnić najlepsze suszenie produktów.

Maszyna do etykietowania koszulek termokurczliwych

Maszyna do etykietowania termokurczliwego jest szeroko stosowana w przemyśle spożywczym i napojów, w tym w sokach owocowych, napojach herbacianych, napojach, produktach mlecznych, sosach, wodzie, piwie i innych istotnych produktach. Maszyna ma zastosowanie do wielu różnych rodzajów butelek, na przykład: butelki okrągłej, butelki kwadratowej, butelki płaskiej, butelki krzywej, kubka i tak dalej.

Maszyna do etykietowania

Do przymocowania zwiniętego papieru (papieru lub folii metalowej) do produktu lub odpowiedniego opakowania służy samoprzylepna maszyna do etykietowania. Jest to maszyna do etykietowania typu rolkowego z systemem automatycznego wkładania i wyjmowania butelek.

Maszyna do owijania folii PE

Maszyna do pakowania w folię termokurczliwą PE ma zastosowanie do automatycznych linii do produkcji napojów sokowych, napojów, produktów mlecznych, piwa itp. Maszyna jest wyposażona w systemy automatycznego podawania, rozszyfrowywania i owijania, cięcia, kurczenia i chłodzenia.

Automatyczna maszyna do pakowania kartonów (typ jednoczęściowy)

Automatyczna maszyna do pakowania kartonów jest szeroko stosowana do produktów w puszkach, produktów butelkowanych, piwa, napojów sokowych itp. Używa jednego kawałka kartonu do owijania produktów, które będą łatwiejsze w obsłudze i konserwacji.

cechy

1. Szeroka gama surowych owoców, odpowiednich do owoców cytrusowych, cytrynowych, pomarańczowych, grejpfrutowych i innych pomarańczowych o podobnych cechach.

2. Elastyczna konfiguracja, elastyczny wybór urządzeń o różnych funkcjach zgodnie z różnymi wymaganiami gotowych produktów. Takie jak: odtłuszczanie, odkwaszanie, rafinacja, odparowywanie i tak dalej.

3. W zależności od budżetu i struktury produktu klienci mogą wybierać spośród ogólnego, pośredniego lub zaawansowanego sprzętu do przetwarzania.

4. Gotowy produkt ma czysty smak, jasny kolor i wysoką wydajność;

5. Cała linia ma wysoki stopień automatyzacji, małą pracochłonność, łatwą obsługę, bezpieczną funkcję i niskie koszty eksploatacji. Cała linia przyjmuje higieniczny design, który można dokładnie wyczyścić i zapewnia wysoki poziom higieny.

Nasze Usługi

1. Wsparcie techniczne;

2. Sugestia marketingowa;

3. Sugestia i projekt końcowego opakowania;

4. Budowa i projektowanie fabryki;

5. Zamorskie wsparcie techniczne;

6. Konserwacja sprzętu zamorskiego;

7. Inżynierowie anglojęzyczni dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego.

informacje o firmie

Firma Gofun jest bardzo chwalona przez przemysł za badania naukowe i rozwój, innowacje technologiczne, oszczędność energii i redukcję zużycia na liniach do produkcji żywności, owoców i warzyw, nabiału i napojów.

Pomidor, jabłko, gruszka, brzoskwinia, gruszka cierniowa, melon, orzech laskowy, rokitnik zwyczajny, eukaliptus, sok owocowy, proszek owocowy, wino owocowe, ocet owocowy, ekstrakt owocowy i inne linie produkcyjne sprzedają się dobrze na całym świecie . Zdobył jednogłośne uznanie na rynku krajowym, w Azji Południowo-Wschodniej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Europie Wschodniej oraz w innych krajach i regionach .

Firma rekrutuje profesjonalistów i personel techniczny w branży. Podstawowe umiejętności badawczo-rozwojowe i inżynierskie zespołu technologii podstawowej pochodzą z Huazhong Agricultural University, Yangtze University i Shanghai University of Technology. Ciągły rozwój zespołu technicznego wprowadzi silną i trwałą witalność do maszyn Gofun. Innowacyjne i zrównoważone rozwiązania będą nadal zwiększać wartość klienta i zwiększać jego konkurencyjność.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Pełna automatyczna linia do mieszania i pakowania napojów pod klucz 12 miesięcy gwarancji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.