• Komercyjna maszyna do przetwarzania soków Dżem sokowy Linia do mieszania mleka i wody Łatwa obsługa
  • Komercyjna maszyna do przetwarzania soków Dżem sokowy Linia do mieszania mleka i wody Łatwa obsługa
  • Komercyjna maszyna do przetwarzania soków Dżem sokowy Linia do mieszania mleka i wody Łatwa obsługa
Komercyjna maszyna do przetwarzania soków Dżem sokowy Linia do mieszania mleka i wody Łatwa obsługa

Komercyjna maszyna do przetwarzania soków Dżem sokowy Linia do mieszania mleka i wody Łatwa obsługa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-BBP-003

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, wiza
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Sok, Dżem
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą Pojemność: 60 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Wysoka wydajność
Użycie: Zastosowanie przemysłowe Nazwa produktu: Aseptyczna linia do przetwarzania opakowań
High Light:

juice production machine

,

aseptic bottle filling machine

opis produktu

SS304 Complete Juice Jam Milk and Water Blending Line Łatwa obsługa

Opis

Linia do produkcji blenderów, napojów i dżemów składa się głównie z szybkich urządzeń do rozpuszczania cukru, urządzeń do filtrowania, urządzeń do mieszania, urządzeń do ważenia, homogenizacji, odgazowywania, sterylizacji i innych urządzeń. Cała linia przeznaczona jest do mieszania dżemów napojowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

informacje o firmie

Rodzaj działalności Producent Kraj Chiny
Główne Produkty Kompletne rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna linia Pojemność 30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia 2009 Rynek Główny Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa

Główne wyposażenie linii do mieszania mleka i wody z dżemu soku

  • System odwróconej smozy W ydro w ania - Wielostopniowa filtracja wstępna, odwrócona osmoza i inne zaawansowane technologie przetwarzania oraz unikalny proces projektowania firmy w celu zapewnienia wydajności produktu i doskonałej stabilności. System czystej wody składa się z trzech części: systemu oczyszczania wstępnego, systemów odwróconej osmozy, sekcji magazynowania wody. Jednostka odwróconej osmozy do usuwania wody z większości jonów, materii organicznej, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń, ucieka się do wysokiej jakości wody oczyszczonej.
  • Zbiornik do mieszania i przygotowywania - Zbiorniki do mieszania i przygotowywania są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym i napojów, który jest używany głównie do mieszania i przygotowywania różnych rodzajów produktów, takich jak sok owocowy, pasta, sos itp.
  • S ugar - T elkowanie - stosuje się głównie do szybkiego roztworu do rozpuszczania cukru, mleko kokosowe ma również zastosowanie do drobnej, ilościowej skrobi i innych dodatków, takich jak rozpuszczone sproszkowane lub granulowane materiały. Podczas rozgrywania, ogrzewania i tak dalej. Szybkość rozpuszczania, wysoka wydajność, jest jednym z niezbędnych urządzeń do produkcji żywności i napojów. Łatwy w obsłudze, odporny na korozję, mocne zdolności produkcyjne, łatwy do czyszczenia i tak dalej.
  • Omogenizator H - szeroko stosowany w produkcji napojów z soków owocowych, produktów mlecznych, produktów kosmetycznych i leków. Służy do wytwarzania wysokociśnieniowych i rafinowanych produktów płynnych w celu wytworzenia bardziej mieszanych i proporcjonalnych produktów.
  • Odgazowywacz próżniowy jest również nazywany doniczką odgazowującą, stosowaną głównie w odgazowywaniu soku owocowego w próżni, aby zapobiec utlenianiu i brązowieniu, jednocześnie usuwając gaz przyczepiający się do zawieszonych cząstek, zatrzymując wzrost cząstek, poprawiając wygląd, zmniejszając pęcherzyki podczas sterylizacji i napełniania w wysokiej temperaturze oraz zmniejszające korozję. Degasser może być również stosowany do produkcji mleka płynnego i mleka zawierającego napoje.
  • Monoblok do podnoszenia, napełniania i zamykania butelek - Maszyna do mycia, napełniania i zamykania stosowana jest głównie do napełniania na gorąco herbaty i napoju z sokiem owocowym. Maszyna łączy w sobie mycie, napełnianie i zamykanie. Projekt jest naukowy i rozsądny. Jego wygląd jest piękny. Jego obsługa i konserwacja są wygodne. Automatyzacja jest wysoka. Maszyna przyjmuje blokowy stan zawieszenia wiszącego na szyjce butelki i konstrukcję opadającego zaworu napełniającego. Przyjmuje ekran dotykowy interfejs człowiek-maszyna, PLC, przetwornik itp. Części materiału na napój przyjmują stal nierdzewną SUS304. Główny silnik maszyny, reduktor, głównie bezosiowy, części ciśnieniowe i element elektryczny, napęd gazowy itp. Są importowane od znanego międzynarodowego producenta.
  • Tunel pasteryzujący i chłodzący typu zanurzenie w wodzie - sprzęt pasteryzacyjny specjalnie zaprojektowany do napełniania lub pakowania produktów takich jak produkty mleczne, soki, napoje, piwo, żywność, przyprawy i tak dalej. Sprzęt ten jest idealnym urządzeniem do przedłużania okresu trwałości materiałów poprzez sterylizację, zachowanie ciepła i chłodzenie, a także jest niezbędnym sprzętem do wtórnej sterylizacji automatycznej linii produkcyjnej. Odpowiedni precyzyjny automatyczny system sterowania można skonfigurować zgodnie z wymaganiami klientów.

Przewagi konkurencyjne

1. Profesjonalny projekt techniczny, schemat blokowy, układ fabryki, projekt rysunku sprzętu, przewodnik i inne wsparcie
2. Produkcja kompletnego wyposażenia linii produkcyjnej;
3. Dostarczyć sprzęt, umówić inżynierów na instalację i debugowanie w warsztacie klienta;
4. Trenuj pracowników, aby korzystali z każdego urządzenia, dopóki nie pojawi się produkt końcowy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Komercyjna maszyna do przetwarzania soków Dżem sokowy Linia do mieszania mleka i wody Łatwa obsługa czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.