• Energooszczędna maszyna do produkcji soków System wodny RO dla fabryki napojów
  • Energooszczędna maszyna do produkcji soków System wodny RO dla fabryki napojów
Energooszczędna maszyna do produkcji soków System wodny RO dla fabryki napojów

Energooszczędna maszyna do produkcji soków System wodny RO dla fabryki napojów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-BBP-005

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 60 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, wiza
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: Stal nierdzewna 304/316 aplikacji: Napoje
Gwarancja: 12 miesięcy Napięcie: 380 V, dostosowane
Warunek: Nowy typu: Linia do przetwarzania pod klucz
Serwis pogwarancyjny: Instalacja w terenie, uruchomienie i szkolenie Pojemność: 50 T / d, 150 T / d, 250 T / d, 1500 T / d, dostosowane
Funkcja: Sok, Dżem, Puree, Linia Przetwarzania Miazgi Funkcja: Automatyczne
Użycie: Owoce warzywa Nazwa produktu: System wodny RO
High Light:

juice production machine

,

aseptic bottle filling machine

opis produktu

Łatwa konserwacja System wodny RO Automatyczna maszyna do mieszania soków i dżemów

Opis

Linia do produkcji blenderów, napojów i dżemów składa się głównie z szybkich urządzeń do rozpuszczania cukru, urządzeń do filtrowania, urządzeń do mieszania, urządzeń do ważenia, homogenizacji, odgazowywania, sterylizacji i innych urządzeń. Cała linia przeznaczona jest do mieszania dżemów napojowych zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

System oczyszczania wody RO - Wielostopniowa filtracja wstępna, odwrócona osmoza i inne zaawansowane technologie przetwarzania oraz unikalny proces projektowania firmy w celu zapewnienia wydajności produktu i doskonałej stabilności. System czystej wody składa się z trzech części: systemu oczyszczania wstępnego, systemów odwróconej osmozy, sekcji magazynowania wody. Jednostka odwróconej osmozy do usuwania wody z większości jonów, materii organicznej, drobnoustrojów i innych zanieczyszczeń, ucieka się do wysokiej jakości wody oczyszczonej.

Powiązana maszyna

Zbiornik do mieszania i przygotowania

Głównie stosowany do mieszania i przygotowywania różnych rodzajów produktów, takich jak sok owocowy, pasta, sos itp.

S ugar - M elting T ank

Stosowany w przemyśle spożywczym i napojów, który jest używany głównie do mieszania i przygotowywania różnych rodzajów produktów, takich jak sok owocowy, pasta, sos itp.

Omogenizator H.

Szeroko stosowany w produkcji napojów z soków owocowych, produktów mlecznych, produktów kosmetycznych i produktów leczniczych. Służy do wytwarzania wysokociśnieniowych i rafinowanych produktów płynnych w celu wytworzenia bardziej mieszanych i proporcjonalnych produktów.

Odgazowywacz próżniowy stosowany w odgazowaniu soku owocowego w próżni, aby zapobiec utlenianiu i brązowieniu, jednocześnie usuwając gaz przyczepiający się do zawieszonych cząstek, zatrzymując wzrost cząstek, poprawiając wygląd, redukując pęcherzyki podczas sterylizacji i napełniania w wysokiej temperaturze oraz zmniejszając korozja. Degasser może być również stosowany do produkcji mleka płynnego i mleka zawierającego napoje.

cechy

1. Szeroka gama surowych owoców, odpowiednich do owoców cytrusowych, cytrynowych, pomarańczowych, grejpfrutowych i innych pomarańczowych o podobnych cechach.

2. Elastyczna konfiguracja, elastyczny wybór urządzeń o różnych funkcjach zgodnie z różnymi wymaganiami gotowych produktów. Takie jak: odtłuszczanie, odkwaszanie, rafinacja, odparowywanie i tak dalej.

3. W zależności od budżetu i struktury produktu klienci mogą wybierać spośród ogólnego, pośredniego lub zaawansowanego sprzętu do przetwarzania.

4. Gotowy produkt ma czysty smak, jasny kolor i wysoką wydajność;

5. Cała linia ma wysoki stopień automatyzacji, małą pracochłonność, łatwą obsługę, bezpieczną funkcję i niskie koszty eksploatacji. Cała linia przyjmuje higieniczny design, który można dokładnie wyczyścić i zapewnia wysoki poziom higieny.

informacje o firmie

◆ Profesor kompleksowego rozwiązania do kompletnych linii do przetwarzania owoców i warzyw

(Ponad 95% maszyn z linii produkcyjnej produkuje firma Gofun.)

◆ Oferuj linie produkcyjne o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton i dostosowywanie, w tym projektowanie instalacji, produkcję sprzętu, instalację, uruchomienie itp.

◆ Produkcja wysokiej jakości sprzętu, z naciskiem na wszystkie potrzeby klientów i zapewnienie najbardziej optymalnego rozwiązania.

◆ Dobra kontrola automatyzacji linii produkcyjnych.

◆ Bogate doświadczenie w branży przetwórstwa owoców i warzyw.

◆ Dobra reputacja na rynku chińskim i światowym. Doświadczenie w eksporcie maszyn do USA, HISZPANII, SERBII, GRUZJI, MEKSYKA, COSTA RICA, KOLUMBII, TAJLANDII, FILIPIN, ALGIERII, NIGERII itp.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Energooszczędna maszyna do produkcji soków System wodny RO dla fabryki napojów czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.