• Maszyna do przetwarzania owoców męczennicy 440V / Sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw
  • Maszyna do przetwarzania owoców męczennicy 440V / Sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw
Maszyna do przetwarzania owoców męczennicy 440V / Sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw

Maszyna do przetwarzania owoców męczennicy 440V / Sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: Gofun Machinery
Orzecznictwo: CE, ISO9001
Numer modelu: GFM-PFPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 30 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Warunek: Nowy, dostosowany produkt Gwarancja: rok
Napięcie: 220/380 / 440V, według klientów Certyfikat: Certyfikat CE, ISO9001
typu: Linia do przetwarzania owoców, zastosowanie przemysłowe materiał: Standardowa stal nierdzewna 304, 316, dostosowana do klienta
Pojemność: 1 ~ 20 T / h, 20 T / dzień ~ 1500 T / dzień, według klientów aplikacji: Owoce męczennicy, owoce o podobnym charakterze
Nazwa produktu: Linia do przetwarzania / produkcji owoców męczennicy Produkty końcowe: Przecier, miąższ, sok, syrop, dżem, napój itp
Zaletą: Dobra wydajność, oszczędność energii, wysoka jakość i lepsza obsługa posprzedażna Funkcja: Wysoka wydajność, łatwa obsługa, stabilny i niezawodny sprzęt, wysoka wydajność
High Light:

maszyna do rozcierania owoców męczennicy

,

maszyna do przetwarzania owoców męczennicy

opis produktu

Linia do przemysłowego przetwarzania syropu z puree z marakui / soku / pulpy

Opis

Szanghajska firma maszynowa Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do produkcji owoców męczennicy w Chinach, który może zapewnić kompleksowe rozwiązania i wsparcie techniczne linii do przetwarzania owoców męczennicy z wszelkiego rodzaju pakietami. Linia do przetwarzania owoców męczennicy może wytwarzać świeże owoce męczennicy do różnego rodzaju produktu końcowego. Produktem końcowym może być miąższ owocowy, przecier, sok przezroczysty, sok z chmury, koncentrat soku, napój, syrop, dżem, suszone owoce itp. W przypadku opakowania mogą to być aseptyczne torby, saszetka, stojąca torebka, metalowa puszka, Pojemnik PP, butelka PET, szklana butelka, blat dwuspadowy itp. Wszystkie produkty z marakui są bardzo popularne na całym świecie.

Owoce męczennicy są okrągłe lub owalne. Mogą być żółte, czerwone, fioletowe i zielone. Owoce mają soczyste jadalne centrum złożone z dużej liczby nasion. Owoc jest źródłem węglowodanów, karotenu, witaminy C, żelaza, magnezu, fosforu, potasu, miedzi, błonnika i białka. Część owoców, która jest używana (spożywana), to soczyste, soczyste nasiona. Owoce męczennicy można również wycisnąć, aby uzyskać sok. Ilość soku z owoców męczennicy wynosi 25–40%.

Linia do przetwarzania owoców męczennicy może wytwarzać świeże owoce do różnego rodzaju produktu końcowego. Produktem końcowym może być przecier, pasta, pulpa, sok, napój, koncentrat soku, syrop itp. W przypadku opakowania mogą to być aseptyczne torby, saszetka, stojąca torebka, metalowa puszka, pojemnik PP, butelka PET, szklana butelka , blaty szczytowe itp. Wszystkie produkty są bardzo popularne na całym świecie. Najpopularniejsze linie do przetwarzania przemysłowego to:

1. Linia do przetwarzania soku z marakui (koncentracja) (bez nasion)

2. Linia do przetwarzania pulpy z owoców męczennicy (z nasionami)

3. Linia do przetwarzania pulpy owoców męczennicy (bez nasion)

4. Linia napojów z marakui

Surowiec Marakuja
Produkt końcowy Pulpa, przecier, dżem, sok, napój itp.
Zdolność przetwarzania Od 3 T dziennie do 1500 T dziennie (surowiec)
Wydajność soku 40% surowych owoców (60% jako odpady, skórki i nasiona)
Konsystencja owoców 15-20 Brix
Spójność produktu 35-70 Brix dla skoncentrowanego soku
Zakończ pakiet Aseptyczna torba, metalowa puszka, szklana butelka, butelka PET itp.

Zalety

Linia do przetwarzania owoców męczennicy, w tym mycie, sortowanie, destonowanie, podgrzewanie, rozcieranie i rafinacja, odparowywanie, sterylizacja i napełnianie. Cała linia przeznaczona jest do marakui zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.

Mycie i sortowanie : Różne rodzaje pralek mogą być oferowane: pralka bąbelkowa, pralka natryskowa, pralka szczotkująca itp., Typy i modele są dostosowywane do wymagań klienta i układu.
Destonowanie: Maszyna do destonowania owoców z serii GFM-FD służy głównie do oddzielania miąższu i skorupy owoców męczennicy. Czysty i higieniczny, łatwy w obsłudze.
Roztwarzanie i rafinacja: wysoka wydajność i stabilna wydajność; Łatwy w obsłudze; Nadaje się do wielu różnych rodzajów owoców, w tym marakui, pomidorów, brzoskwiń, moreli, mango, jabłek itp .;
Sterylizacja: Cały system przejmuje programowalną kontrolę. System operacyjny przyjmuje interfejs człowiek-maszyna obrazu, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia statusu operacyjnego każdego komponentu urządzenia.
Aseptyczne wypełnienie: Przechowywane w aseptycznych opakowaniach w celu poprawy trwałości.

Aplikacja

Firma maszynowa Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania owoców męczennicy.

W pasji przetwarzania maszyna do destonacji służy do oddzielania pulpy i łupiny, a maszyna do rozdrabniania i rafinacji służy do oddzielania nasion i pulpy, jeśli klient nie chce zatrzymać nasion w pulpie. Opakowaniem mogą być aseptyczne torby, saszetka, stojąca torebka, metalowa puszka, pojemnik PP, butelka PET, butelka szklana, blat dwuspadowy itp.

Szanghajska firma z branży maszyn Gofun może pomóc w produkcji wszelkiego rodzaju marakui.

Schemat blokowy

Sok z marakui (koncentracja) Linia do przetwarzania (bez nasion)
ŚWIEŻE OWOCE PASJOWE ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ DESTONOWANIE ⇒ PODGRZEWANIE (OPCJONALNIE) ⇒ ŚCIĄGACZ I REFINER ⇒ ENZYMATYCZNA INSTALACJA HYDROLIZY I FILTRACJI (⇒ PAROWANIE ⇒) STERYLIZACJA

Linia do przetwarzania pulpy z owoców męczennicy (z ziarnem)
OWOCE ŚWIEŻEJ PASJI ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ DESTONOWANIE ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

Linia do przetwarzania pulpy z owoców męczennicy (bez nasion)
ŚWIEŻE OWOCE PASJOWE ⇒ PRZENOŚNIK ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ DESTONOWANIE ⇒ PODGRZEWANIE (OPCJONALNIE) ⇒ ŚCIĄGACZ I REFINER ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

Linia napojów z marakui
MASA OWOCOWA PASJA / KONCENTRACJA ⇒ SYSTEM MIESZANIA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ NAPEŁNIANIE ⇒ TUNEL Pasteura ⇒ OPAKOWANIE

informacje o firmie

Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko linii do produkcji pasty pomidorowej, ale także linii do przetwarzania i pakowania jabłek, gruszek, brzoskwiń, mango i moreli oraz innych owoców i warzyw, a także cieszyła się szerokim uznaniem klientów w obu krajach. rynki krajowe i zagraniczne. Maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet europejskich i amerykańskich. Firma Gofun dąży do stworzenia wyjątkowych maszyn spożywczych i wnosi wkład w światowy przemysł rolniczy. Szczerze zaangażowaliśmy się w doskonałą perspektywę i wzajemne korzyści ze wszystkimi ludźmi i przyjaciółmi z całego świata!

Rodzaj działalności Producent Kraj Chiny
Główne Produkty Kompletne rozwiązanie do przetwarzania i pakowania owoców i warzyw Kompletna linia Pojemność 30 zestawów rocznie (cała linia)
Rok założenia 2009 Rynek Główny Afryka, Ameryka Południowa, Azja, Europa

Pytanie odpowiedź

1. P: Jakaś gwarancja na maszyny?

Odp .: Tak, roczna bezpłatna konserwacja i płatna usługa dożywotnia.

2. P: Jaki jest pakiet maszyn?

Odp .: Nadaje się do wysyłki międzynarodowej, na przykład: owinięty folią z tworzywa sztucznego i umieszczony w drewnianych skrzyniach.

3. P: Port wysyłkowy?

Odp .: Szanghaj, w razie potrzeby dostępne inne porty.

4. P: Transport

Odp .: Wysyłka drogą morską. Powietrze dostępne na życzenie klienta.

Nasze Usługi

Obsługa klienta pomaga utrzymać ciągłość linii i maszyn w celu optymalizacji produkcji

CZĘŚCI ZAMIENNE

Aby zapewnić Klientowi wysoki poziom wydajności, zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze sklepy były zawsze najlepiej wyposażone, aby realizować dostawy w jak najkrótszym czasie, co jest możliwe w celu ograniczenia przypadkowych zatrzymań zakładów na minimalnym poziomie .

POMOC NA OBSZARZE

Kolejne ważne inwestycje zostały przeznaczone na ulepszenie metod pomocy na miejscu, gwarantując w odpowiednim czasie interwencje na rynkach, na których zainstalowane maszyny i ilość usług wymagają obecności i dostępności. Możesz wziąć pod uwagę utrzymanie i wydajność swoich maszyn w dobrych rękach.

TRENING

Nowe zasoby zostały przeznaczone na poprawę edukacji teoretycznej pracowników klienta, dotyczące szkolenia na temat linii produkcyjnej, nadzoru i pomocy produkcyjnej.

Pokaż klienta

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do przetwarzania owoców męczennicy 440V / Sprzęt do przetwórstwa owoców i warzyw czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.