• Elektryczny automatyczny sprzęt do przetwarzania mango Maszyna do usuwania rdzenia owoców mango
Elektryczny automatyczny sprzęt do przetwarzania mango Maszyna do usuwania rdzenia owoców mango

Elektryczny automatyczny sprzęt do przetwarzania mango Maszyna do usuwania rdzenia owoców mango

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Zasady płatności: T/T, Western Union, l/c
Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Gwarancja: 1 rok Napięcie: 220/380 / 440V, według klientów
typu: Maszyna do usuwania kamienia z mango materiał: SUS304 klasy spożywczej
Pojemność: 0,5-10 t / h, według klientów aplikacji: Mango
Nazwa produktu: Maszyna do przetwórstwa / produkcji mango / linia produkcyjna
High Light:

maszyny do przetwarzania pulpy mango

,

sprzęt do przetwarzania mango

opis produktu

Elektryczna automatyczna maszyna do usuwania pestek owoców z owoców mango

Opis

Linia do przetwarzania mango może wytwarzać świeże mango do różnego rodzaju produktu końcowego. Na przykład sok z mango, pasta z mango, suszone mango. A produkt z mango staje się coraz bardziej popularny na rynku chińskim. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty z mango, firma z Szanghaju Gofun stworzyła segment przetwórstwa mango, który zapewnia wszystkie niezbędne maszyny do przetwarzania mango dla wszystkich rodzajów produktów z mango. Na przykład sok z koncentratu mango, sok z mango, przecier z mango, suszone mango itp.

Firma z branży maszyn Shanghai Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do przetwarzania mango w Chinach. Które mogą zapewnić kompleksowe rozwiązanie i wsparcie techniczne linii przetwarzania mango z różnymi rodzajami produktów końcowych z mango.

1. Linia przetwarzania pasty mango / przecieru

2. Linia do przetwarzania soków mango

3. Linia do przetwarzania dżemu / sosu mango

4. Suszona linia do przetwarzania mango

cechy

(1) Maszyna do usuwania rdzenia Gofun ma wysoki stopień automatyzacji. Przenośnik formy jest ręcznie umieszczany w materiale, a automatyczne urządzenie podające służy do transportu i nukleacji. Owoce można rozdzielić na szablonie, aby zakończyć efekt separacji mięsa jądrowego. Ciągła i nieprzerwana praca całkowicie rozwiązuje problem ręcznej denuklearyzacji, przy mniejszym nakładzie pracy i czasu.

(2) Konstrukcja maszyny rdzeniowej jest wykonana z grubościennej rurki kwadratowej ze stali nierdzewnej 304 i stali kanałowej, co czyni urządzenie bardziej stabilnym podczas uruchamiania. Wszystkie części są montowane za pomocą śrub, co ułatwia obsługę i konserwację sprzętu. szybki.

(3) Surowce urządzenia są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, która w pełni spełnia normy higieniczne urządzeń do przetwarzania żywności. Przenośnik taśmowy przyjmuje importowany materiał poliuretanowy, który jest odporny na zużycie, na rozciąganie, na rozdarcie i ma długą żywotność.

Schemat blokowy

informacje o firmie

Szanghajska firma maszynowa Gofun, profesjonalny producent i eksporter linii do przetwarzania owoców i warzyw w Chinach. Który może zaoferować kompletne rozwiązanie dla różnych linii do przetwarzania soków owocowych, miąższu i pasty, z wysokiej jakości i konkurencyjnych linii produkcyjnych o dziennej wydajności od 60 ton do 1500 ton i dostosowań, w tym budowy zakładu, produkcji sprzętu, instalacji, uruchomienia i produkcji; zapewnia najbardziej zoptymalizowany plan wdrożenia. Firma Gofun zapewnia kompleksowe rozwiązanie nie tylko dla linii produkcyjnej pasty pomidorowej, ale także linii przetwórczych dla wielu rodzajów owoców i warzyw, takich jak jabłka, gruszki, śliwki, orzechy kokosowe, morwy itp. i spotkał się z szerokim uznaniem klientów zarówno z kraju, jak i zagranicy. Nasze maszyny zostały już wywiezione na cały świat, w tym do krajów azjatyckich, afrykańskich, południowoamerykańskich, a nawet krajów europejskich.

Nasze Usługi

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Sugestia i projekt końcowego opakowania

4. Budowa i projekt fabryki

Serwis pogwarancyjny

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja urządzeń zamorskich

3. Inżynierowie anglojęzyczni dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

Pokaż klienta

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Elektryczny automatyczny sprzęt do przetwarzania mango Maszyna do usuwania rdzenia owoców mango czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.