220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Gwarancja: 1 rok Nazwa produktu: Przetwarzanie soku z mango
Serwis pogwarancyjny: Wsparcie online Napięcie: 220v/380v
Stan: Nowy Rodzaj: Linia produkcyjna pod klucz
Materiał: SUS304
High Light:

Linia do przetwarzania soku z mango SUS304

,

linia do przetwarzania soku z mango 220 V

,

linia do usuwania kamienia do usuwania soku z mango

opis produktu

Whole Journey Nanny Service Linia do przetwarzania mango Zaawansowana technologia produkcji

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia do przetwarzania mango może produkować od świeżego mango do różnego rodzaju produktu końcowego.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, pasta koncentratu z mango, sos z mango, sok z mango, linia do przetwarzania napojów z mango, które wytwarzają od świeżego mango do produktu końcowego z aseptyczną torbą w bębnie.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system mycia, system sortowania, system usuwania kamienia, system podgrzewania wstępnego, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system zagęszczania, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możemy otrzymać gotowe produkty w aseptycznym worku w bębnie.

 

A pasta z mango w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do napojów z sokiem z mango, sosów i napełniana do stojącej torebki, metalowej puszki, aluminiowej puszki, pojemnika PP, plastikowej butelki, szklanego słoika, szczytu itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażna
  • Dożywotnia usługa
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton / dzień do 1500 ton / dzień.

2. Brix końcowej pasty pomidorowej może być zaprojektowany zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Ostateczna pasta z mango zostanie umieszczona w aseptycznych torebkach w bębnie.Przy takim opakowaniu okres przechowywania w normalnej temperaturze może sięgać dwóch lat.Co może znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć metalową puszkę, małą saszetkę, torebkę stojącą, szklany słoik, pojemnik PET / PP itp.

6. Kluczowe punkty linii produkcyjnej przyjmują międzynarodową pierwszą markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała konstrukcja linii produkcyjnej jest kompaktowa i naukowa, stabilna praca, wysoka wydajność i oszczędność energii, niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i zhumanizowana.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformami do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

9. Możemy również zaprojektować niestandardową linię technologiczną do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, oryginalny miąższ, zagęszczony sok, skoncentrowany miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady z linii produkcyjnej można przetworzyć na nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Mieszanie i miksowanie

System mieszania i blendowania służy do mieszania przecieru pomidorowego lub pulpy owocowej z wodą, cukrem, żużlem zgodnie z ich recepturą.Koncentrat pomidorowy lub koncentrat owocowy w aseptycznej torbie w bębnie można wyjąć w porze suchej w celu przepakowania w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

 

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 3220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 4

 

2. Odgazowywanie i homogenizacja

Urządzenie odgazowujące służy do usuwania bąbelków i powietrza z miazgi owocowej lub mieszanego produktu.Homogenizator w przetwórstwie spożywczym oznacza uszlachetnianie materiału w potrójnym działaniu wytłaczania, silnego uderzenia i rozprężania przy utracie ciśnienia, dzięki czemu materiały mogą być ze sobą bardziej równomiernie mieszane.

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 5220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 6

3. Pasteryzacja

Zabij bakterie mieszanego produktu i popraw trwałość.

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 7220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 8

 

4. Różne systemy napełniania opakowań

Do ważenia, napełniania, zamykania opakowania końcowego.

 

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 9220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 10220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 11220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 12

 

5. Rozpylanie wody lub pasteryzacja i chłodzenie zanurzeniowe

Sterylizator zanurzeniowy w wodzie to urządzenie do pasteryzacji specjalnie zaprojektowane do napełniania lub pakowania produktów mlecznych, soków, napojów, piwa, żywności, przypraw, leków i innych produktów.Jest to idealny sprzęt do materiałów, aby osiągnąć cel przedłużenia trwałości poprzez sterylizację, utrzymywanie ciepła i chłodzenie, zwłaszcza sprzęt do wtórnej sterylizacji niezbędny w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.Zgodnie z różnymi wymaganiami procesowymi użytkowników dotyczącymi ogrzewania, sterylizacji, utrwalania ciepła i chłodzenia różnych produktów, można przeprowadzić różne projekty procesów, aby spełnić wymagania procesu.Zgodnie z wymaganiami użytkownika można skonfigurować odpowiednie precyzyjne systemy automatycznego sterowania.

 

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 13

6. Suszenie powietrzem

Po pasteryzacji wysusz metalową puszkę lub saszetkę.

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 14220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 15

7. Drukowanie daty

Wydrukuj czas produkcji lub numer partii na puszce lub butelce

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 16

 

8. Elektrownia całego zakładu

System obejmuje dostarczanie pary, dostarczanie sprężonego powietrza, dostarczanie wody chłodzącej, dostarczanie wody lodowej, dostarczanie energii elektrycznej i tak dalej.

Główne wyposażenie:kocioł parowy, wieża chłodnicza, sprężarka powietrza, uzdatnianie wody RO, maszyna do wody lodowej itp.

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 17

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

Film z pracy naszej linii do produkcji pulpy z mango

 

220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania 18

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 220 V SUS304 Linia do przetwarzania soku z mango Usuwanie odkamieniania czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.