Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Gwarancja: 1 rok Pojemność: 500T/D
Podanie: Mango Nazwa: maszyny do przetwarzania dżemu z mango
Wymiar (l*w*h): zgodnie z pojemnością Nazwa produktu: maszyna do produkcji świeżych owoców
High Light:

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango

,

linia do przetwarzania soku z mango 500T / D

,

maszyna do przetwarzania dżemu z mango 415V

opis produktu

500T / D Przemysłowa wysokiej jakości linia do przetwarzania dżemu z mango Dobra po serwisie

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system mycia, system sortowania, system usuwania kamienia, system podgrzewania wstępnego, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system zagęszczania, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możemy otrzymać gotowe produkty w aseptycznym worku w bębnie.

 

Linia do przetwarzania mango może produkować od świeżego mango do różnego rodzaju produktu końcowego.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, puree z mango, pasta koncentratu z mango, sos z mango, sok z mango, linia do przetwarzania napojów z mango, które wytwarzają od świeżego mango do produktu końcowego z aseptyczną torbą w bębnie.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Projektowanie opakowań i zakup
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Konsultacje techniczne
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton / dzień do 1500 ton / dzień.

2. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć metalową puszkę, małą saszetkę, torebkę stojącą, szklany słoik, pojemnik PET / PP itp.

3. Operacja jest prosta i zhumanizowana.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformami do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

4. Wszystkie materiały są standardem żywności, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Gotowa pasta pomidorowa Brix może być zaprojektowana zgodnie z wymaganiami klienta.

6. Kluczowe punkty linii produkcyjnej przyjmują międzynarodową pierwszą markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała konstrukcja linii produkcyjnej jest kompaktowa i naukowa, stabilna praca, wysoka wydajność i oszczędność energii, niskie zużycie pary.

8. Ostateczna pasta z mango zostanie umieszczona w aseptycznych workach w bębnie.Przy takim opakowaniu okres przechowywania w normalnej temperaturze może sięgać dwóch lat.Co może znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

9. Możemy również zaprojektować niestandardową linię technologiczną do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, oryginalną miazgę, zagęszczony sok, skoncentrowany miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady z linii produkcyjnej można przetworzyć na nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przychodzi świeże mango, zwykle dużymi ciężarówkami, jeśli rozładunek odbywa się przez robotników, będzie to bardzo trudne.Dlatego projektujemy platformę wyładowczą i używamy pistoletu na wodę do wyładowywania świeżego mango z ciężarówki, a także używamy wody do dostarczania świeżego mango do linii technologicznej.Jest jeszcze jedna funkcja platformy wyładowczej, może ona wstępnie umyć świeże mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 3Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 4

3. Pranie

Przed zmiażdżeniem należy dokładnie umyć świeże owoce.Do prania możemy użyć razem myjki bąbelkowej oraz pralki szczotkowo-sprayowej.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej etapów prania. Aby uzyskać lepszy efekt czyszczenia, możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 5Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 7Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 8

5. Odkamienianie

Odkamieniacz pracuje z prędkością 1470 obr./min, aby kruszyć świeże mango, aby upewnić się, że wszystkie rdzenie i ziarna mango są w pełni oczyszczone, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność pulpy.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 9Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 10Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 11Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym kroku.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 13Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 14

7. Pulper i rafiner

Ta maszyna działa również z prędkością 1470 obr/min, powoduje siłę odśrodkową, a produkt przechodzi przez sito, co pomaga udoskonalić produkt.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dlawskaźnik wydajności pulpy pomidorowejmoże osiągnąć60%~75%.I normalnie używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera, sito każdego stopnia jest inne, na pierwszym stopniu sito byłoby większe, a na drugim stopniu sito byłoby mniejsze.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora zostaną oddzielone od miazgi pomidorowej.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością;Nadaje się do wielu różnych rodzajów owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.; Łatwy w obsłudze i wymianie sit;

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 15Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 17Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 18

 

9. Sterylizacja

Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzejemy koncentrat pomidorowy do bardzo wysokiej temperatury około 115℃ trzymając przez 30s, a następnie natychmiast schłodzimy do temperatury otoczenia.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 19Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwa regulacja w celu dopasowania do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych. Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby zapewnić aseptyczne środowisko napełniania.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 21Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 23Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 24

 

12. Mieszanie i miksowanie

System mieszania i blendowania służy do mieszania przecieru pomidorowego lub pulpy owocowej z wodą, cukrem, żużlem zgodnie z ich recepturą.Koncentrat z mango lub owoców w aseptycznej torbie w bębnie można wyjąć w porze suchej w celu przepakowania w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 25Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 26

 

13. Odgazowywanie i homogenizacja

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 27Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 28

14. Pasteryzacja

Zabij bakterie mieszanego produktu i popraw trwałość.

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 29Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 30

 

15. Różne systemy napełniania opakowań

Do ważenia, napełniania, zamykania opakowania końcowego.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 31Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 32Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 33Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 34

 

16. Rozpylanie wody lub pasteryzacja i chłodzenie zanurzeniowe

 

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 35

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Budowa i projektowanie fabryki

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4.Pomoc techniczna

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Inżynierowie mówiący po angielsku, którzy zapewniają wsparcie techniczneT

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3.Zamorskie wsparcie techniczne

 

Film z pracy naszej linii produkcyjnej pulpy mango

 

Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango 36

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przemysłowa linia do przetwarzania soku z mango 500T / D Maszyna do przetwarzania dżemu z mango czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.