300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Stan: schorzenie: Nowy Orzecznictwo: CE ISO
Wymiar (l*w*h): zgodnie z pojemnością Materiał: 304/316L
Podanie: Mango Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
High Light:

Linia do przetwarzania mango SS316L

,

linia do zagęszczania sterylizacji mango

,

linia do aseptycznego napełniania mango

opis produktu

Elastyczna obsługa o wysokiej wydajności Obsługa linii do przetwarzania soku z mango 300T / D

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia do przetwarzania mango może produkować od świeżego mango do różnego rodzaju produktu końcowego.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, puree z mango, pasta koncentratu z mango, sos z mango, sok z mango, linia do przetwarzania napojów z mango, które wytwarzają od świeżego mango do produktu końcowego z aseptyczną torbą w bębnie.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system mycia, system sortowania, system usuwania kamienia, system podgrzewania wstępnego, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system zagęszczania, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możemy otrzymać gotowe produkty w aseptycznym worku w bębnie.

 

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 0

 

 

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć metalową puszkę, małą saszetkę, torebkę stojącą, szklany słoik, pojemnik PET / PP itp.

2. Ostateczna pasta z mango zostanie umieszczona w aseptycznych torebkach w bębnie.Przy takim opakowaniu okres przechowywania w normalnej temperaturze może sięgać dwóch lat.Co może znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

3. Brix końcowej pasty pomidorowej można zaprojektować jako wymaganie klienta.

4. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton / dzień do 1500 ton / dzień.

5. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

6. Kluczowe punkty linii produkcyjnej przyjmują międzynarodową pierwszą markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przychodzi świeże mango, zwykle dużymi ciężarówkami, jeśli rozładunek odbywa się przez robotników, będzie to bardzo trudne.Dlatego projektujemy platformę wyładowczą i używamy pistoletu na wodę do wyładowywania świeżego mango z ciężarówki, a także używamy wody do dostarczania świeżego mango do linii technologicznej.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 3300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 4

3. Pranie

Przed zmiażdżeniem należy dokładnie umyć świeże owoce.Do prania możemy użyć razem myjki bąbelkowej oraz pralki szczotkowo-sprayowej.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 5300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 7300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 8

5. Odkamienianie

Odkamieniacz mango działa z prędkością 1470 obr./min, aby rozdrabniać świeże mango, aby upewnić się, że wszystkie rdzenie i ziarna mango są w pełni oczyszczone, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność pulpy.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 9300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 10300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 11300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 13300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 14

7. Pulper i rafiner

Ta maszyna działa również z prędkością 1470 obr/min, powoduje siłę odśrodkową, a produkt przechodzi przez sito, co pomaga udoskonalić produkt.I normalnie używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera, sito każdego stopnia jest inne, na pierwszym stopniu sito byłoby większe, a na drugim stopniu sito byłoby mniejsze.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dlawskaźnik wydajności pulpy pomidorowej może osiągnąć 60%~75%.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 15300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 17300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 18

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z pulpy mango używamy sterylizatora typu tuba w tubie do sterylizacji.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 19300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 21300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 23300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 24

 

12. Mieszanie i miksowanie

System mieszania i blendowania służy do mieszania przecieru pomidorowego lub pulpy owocowej z wodą, cukrem, żużlem zgodnie z ich recepturą.Koncentrat pomidorowy lub koncentrat owocowy w aseptycznej torbie w bębnie można wyjąć w porze suchej w celu przepakowania w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

 

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 25300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 26

 

13. Odgazowywanie i homogenizacja

Urządzenie odgazowujące służy do usuwania bąbelków i powietrza z miazgi owocowej lub produktu mieszanego.Homogenizator w przetwórstwie spożywczym oznacza uszlachetnianie materiału w potrójnym działaniu: wytłaczania, silnego uderzenia i rozszerzania się z utratą ciśnienia.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 27300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 28

14. Pasteryzacja

Zabij bakterie mieszanego produktu i popraw trwałość.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 29300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 30

 

15. Różne systemy napełniania opakowań

Do ważenia, napełniania, zamykania opakowania końcowego.

 

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 31300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 32300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 33300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 34

 

16. Rozpylanie wody lub pasteryzacja i chłodzenie zanurzeniowe

Sterylizator zanurzeniowy w wodzie to urządzenie do pasteryzacji specjalnie zaprojektowane do napełniania lub pakowania produktów mlecznych, soków, napojów, piwa, żywności, przypraw, leków i innych produktów.Jest to idealny sprzęt do materiałów, aby osiągnąć cel przedłużenia trwałości poprzez sterylizację, utrzymywanie ciepła i chłodzenie, zwłaszcza sprzęt do wtórnej sterylizacji niezbędny w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

 

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 35

17. Suszenie powietrzem

Po pasteryzacji wysusz metalową puszkę lub saszetkę.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 36300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 37

18. Drukowanie daty

Wydrukuj czas produkcji lub numer partii na puszce lub butelce

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 38

 

19. Elektrownia całego zakładu

System obejmuje dostarczanie pary, dostarczanie sprężonego powietrza, dostarczanie wody chłodzącej, dostarczanie wody lodowej, dostarczanie energii elektrycznej i tak dalej.

Główne wyposażenie: kocioł parowy, wieża chłodnicza, sprężarka powietrza, uzdatnianie wody RO, maszyna do wody lodowej itp.

300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja 39

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 300T / D SS316L Linia do przetwarzania mango Koncentrująca sterylizacja czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.