Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 220V/380V Orzecznictwo: CE/ISO9001
Materiał: 304/316L Pojemność: 10t/h,5t/h,500 kg/godzinę
Podanie: Mango Funkcja: Łatwa operacja
High Light:

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304

,

maszyna do produkcji dżemu z mango 500 kg / h

,

łatwa w obsłudze linia do przetwarzania mango

opis produktu

SUS 304 Maszyna do przetwarzania dżemu mango One Stop Service

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system mycia, system sortowania, system usuwania kamienia, system podgrzewania wstępnego, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system zagęszczania, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możemy otrzymać gotowe produkty w aseptycznym worku w bębnie.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Operacja jest prosta i zhumanizowana.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformami do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

2. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

3. Ostateczna pasta z mango zostanie umieszczona w aseptycznych torebkach w bębnie.Przy takim opakowaniu okres przechowywania w normalnej temperaturze może sięgać dwóch lat.Co może znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

4. Kluczowe punkty linii produkcyjnej przyjmują międzynarodową pierwszą markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

5. Odpady z linii produkcyjnej można przetworzyć na nawóz.

 

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy nadejdzie świeże mango, zwykle w przypadku dużych ciężarówek, rozładowanie przez robotników byłoby bardzo trudne. Jest jeszcze inna funkcja platformy wyładowczej, może ona wstępnie umyć świeże mango przed przetwarzaniem. Dlatego projektujemy platformę wyładowczą i używamy pistoletu na wodę do wyładowywania świeżego mango z ciężarówki, a także używamy wody do dostarczania świeżego mango do linii technologicznej.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 3Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 4

3. Pranie

Przed zmiażdżeniem należy dokładnie umyć świeże owoce.Do prania możemy użyć razem myjki bąbelkowej oraz pralki szczotkowo-sprayowej.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej etapów prania. Aby uzyskać lepszy efekt czyszczenia, możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 5Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 7Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 8

5. Odkamienianie

Rdzenie zostaną wysłane poza fabrykę, a miazga zostanie przepompowana do kolejnego etapu.Odkamieniacz mango działa z prędkością 1470 obr./min, aby rozdrabniać świeże mango, aby upewnić się, że wszystkie rdzenie i ziarna mango są w pełni oczyszczone, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność pulpy.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 9Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 10Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 11Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego,pomogłoby w zwiększeniu ilości soku w następnym kroku.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 13Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 14

7. Pulper i rafiner

Ta maszyna działa również z prędkością 1470 obr/min, powoduje siłę odśrodkową, a produkt przechodzi przez sito, co pomaga udoskonalić produkt.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dlawskaźnik wydajności pulpy pomidorowej może osiągnąć 60%~75%.I normalnie używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera, sito każdego stopnia jest inne, na pierwszym stopniu sito byłoby większe, a na drugim stopniu sito byłoby mniejsze.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora zostaną oddzielone od miazgi pomidorowej.maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 15Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 17Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 18

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z pulpy mango używamy sterylizatora typu tuba w tubie do sterylizacji.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.W ten sposób można również maksymalnie chronić test i składniki odżywcze koncentratu pomidorowego.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego komponentu urządzenia.Za pomocą tej maszyny podgrzejemy koncentrat pomidorowy do bardzo wysokiej temperatury około 115℃ trzymając przez 30s, a następnie natychmiast schłodzimy do temperatury otoczenia.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 19Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem. Bezpieczeństwo - zapewnia kilka metod zabezpieczenia.Korzystanie z technologii spawania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 21Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 23Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 24

 

 

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

Film z pracy naszej linii produkcyjnej pulpy mango

 

Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa 25

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do produkcji dżemu z mango SUS 304 500 kg / h Łatwa obsługa czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.