Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 220/380/440V Waga: dostosowane
Orzecznictwo: CE/ISO9001 Wymiar (l*w*h): zgodnie z pojemnością
Pojemność: do klienta Funkcja: Łatwa operacja
High Light:

Maszyna do produkcji soku z mango 20t / H

,

maszyna do produkcji soku z mango SUS304

,

maszyna do odkamieniania soku z mango

opis produktu

Linia do przetwarzania 20t / H Mango Pulp Puerr SUS304/316 Usługa pod klucz

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system mycia, system sortowania, system usuwania kamienia, system podgrzewania wstępnego, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system zagęszczania, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możemy otrzymać gotowe produkty w aseptycznym worku w bębnie.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Projektowanie opakowań i zakup
  • Dożywotnia służba
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Produkcja sprzętu
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Konsultacje techniczne

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Odpady z linii produkcyjnej można przetworzyć na nawóz.

2. Możemy również zaprojektować niestandardową linię technologiczną do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, oryginalną miazgę, zagęszczony sok, skoncentrowany miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

3. Operacja jest prosta i zhumanizowana.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformami do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

4. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć metalową puszkę, małą saszetkę, torebkę stojącą, szklany słoik, pojemnik PET / PP itp.

5. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

6. Kluczowe punkty linii produkcyjnej przyjmują międzynarodową pierwszą markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała konstrukcja linii produkcyjnej jest kompaktowa i naukowa, stabilna praca, wysoka wydajność i oszczędność energii, niskie zużycie pary.

8. Ostateczna pasta z mango zostanie umieszczona w aseptycznych torebkach w bębnie.Przy takim opakowaniu okres przechowywania w normalnej temperaturze może sięgać dwóch lat.Co może znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

9. Ostateczna pasta pomidorowa Brix może być zaprojektowana jako wymaganie klienta.

10. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton / dzień do 1500 ton / dzień.

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przychodzi świeże mango, zwykle jest to ciężka ciężarówka i jest to bardzo trudne, gdy jest rozładowywane przez pracowników.Dlatego projektujemy platformę drenażową, używamy pistoletu na wodę do spuszczania świeżego mango z ciężarówki i używamy wody do dostarczania świeżego mango na linię produkcyjną.Ponadto platforma wyładowcza ma jeszcze jedną funkcję, która pozwala na wstępne oczyszczenie świeżego mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 3Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed zmiażdżeniem.Do czyszczenia można użyć zarówno myjki bąbelkowej, jak i myjki pędzelkowo-natryskowej.Jeśli wymagania dotyczące czyszczenia są wysokie, możesz zwiększyć liczbę etapów czyszczenia.Ponadto można dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem, aby wzmocnić efekt czyszczenia.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 5Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 7Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 8

5. Odkamienianie

Odkamieniacz mango działa z prędkością 1470r/min i miele świeże mango, aby upewnić się, że wszystkie rdzenie i skórki mango są całkowicie umyte.Może to znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność masy celulozowej.Rdzeń jest wypompowywany z fabryki, a miazga jest przepompowywana do następnego etapu.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 9Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 10Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 11Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest zwykle regulowana od 45 ° C do 85 ° C. Ten etap przetwarzania pomaga zwiększyć szybkość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak końcowego produkt.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 13Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 14

7. Pulper i rafiner

Maszyna ta działa również z prędkością 1470 obr/min, która wytwarza siłę odśrodkową i umożliwia przejście produktu przez sito, pomagając udoskonalić produkt.I zwykle używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera.Ekrany dla każdej sceny są inne: pierwsza scena ma większy ekran, a druga scena ma mniejszy ekran.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dla wydajności miazgi pomidorowej może osiągnąć 60% -75%.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora są oddzielane od miazgi pomidorowej.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością.Jest łatwy w obsłudze, a sitko można wymienić.Nadaje się do szerokiej gamy owoców, takich jak marakuja, pomidory, brzoskwinie, morele, mango i jabłka.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 15Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 17Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 18

 

9. Sterylizacja

Przecier z pulpy mango wykorzystuje sterylizator typu tuba w tubie.Temperatura sterylizacji i czas retencji są regulowane.Maszyna ta utrzymuje koncentrat pomidorowy w bardzo wysokiej temperaturze około 115 ° C przez 30 sekund i natychmiast schładza ją do temperatury otoczenia.Ta metoda może również przetestować pastę pomidorową i maksymalnie chronić składniki odżywcze.Cały system wykorzystuje programowalne elementy sterujące.System operacyjny wykorzystuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu działania każdego komponentu urządzenia.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 19Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna do napełniania to sterylizator tubowy współpracujący z tubą.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl jest całkowicie sterylizowany, aby zapewnić sterylne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przed parą, aby zapewnić, że środowisko napełniania jest również sterylne.Bezpieczeństwo — zapewnia kilka metod bezpieczeństwa.Technologia zgrzewania lustrzanego służy do zapewnienia uporządkowanej i płynnej linii zgrzewania.Kolejny panel kontrolny.Ze sterylizatorem można używać CIP i automatycznego SIP.Łatwo dopasowuje się do różnych pojemności i rozmiarów worków sterylnych.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 21Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 23Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia 24

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wstępne podgrzewanie 20t / H Maszyna do produkcji soku z mango SUS304 Usuwanie kamienia czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.