5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Gwarancja: 1 rok Napięcie: 220v/380v
Moc (W): 200KW Stan: schorzenie: Nowy
Rodzaj: linia produkcyjna pod klucz Materiał: SUS304
High Light:

304 Linia do przetwarzania SUS Mango

,

linia do przetwarzania 5T / H SS Mango

,

zmechanizowana linia do przetwarzania mango

opis produktu

Linia do przetwarzania dżemu mango 5T / H Usługa One Stop Service 304 Produkcja zmechanizowana SUS

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linie do przetwarzania mango mogą wytwarzać wszystko, od świeżego mango po różne rodzaje produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, koncentrat z mango, pasta z mango, sok z mango, napój z mango, od świeżego mango po aseptyczne worki beczkowe do produkcji produktów końcowych.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system odsalania, system podgrzewania, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie możesz włożyć sterylną torebkę do wiaderka, aby otrzymać produkt końcowy.

 

Następnie puree z mango w aseptycznej torebce wiaderkowej jest dalej przetwarzane na napój z sokiem z mango, sos i pakowane do woreczków stojących, puszek metalowych, puszek aluminiowych, pojemników PP, butelek PET, butelek szklanych, szczytów itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla roślin, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązania od A do Z. Obejmuje to:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Zdolność produkcyjną świeżych owoców można dostosować od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

2. Ostateczny keczup Brix może być zaprojektowany zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Ostateczne puree z mango pakuje się do sterylnych torebek wiaderkowych.Przy tego typu opakowaniach trwałość w temperaturze pokojowej może sięgać 2 lat.Może to znacznie obniżyć koszty wysyłki i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz napełniania worków aseptycznych możemy również dostarczyć puszki metalowe, woreczki, woreczki stojące, butelki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Linia produkcyjna przyjmuje głównie pierwszą międzynarodową markę.(Zawór parowy wykorzystuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała linia produkcyjna ma zwartą, naukową konstrukcję, stabilną pracę, wysoką wydajność i oszczędność energii oraz niskie zużycie pary.

8. Prosta obsługa i humanizacja.Wszystkie obszary do odchowu i konserwacji zostały zaprojektowane z platformami do odchowu i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatora.

9. Możesz również zaprojektować niestandardowe linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, puree, zagęszczony sok, zagęszczony miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady wytwarzane na linii produkcyjnej mogą być wykorzystane do produkcji nawozów.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przybywają świeże mango, są to zazwyczaj ciężkie ciężarówki i bardzo trudno jest je ręcznie rozładować.Dlatego zaprojektowaliśmy platformę drenażową, która wykorzystuje armatki wodne do odprowadzania świeżego mango z ciężarówki, a następnie używa wody do wysyłania świeżego mango na linię produkcyjną.Dodatkowo platforma rozładunkowa posiada inną funkcję, która pozwala na wstępne oczyszczenie świeżego mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 35T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed zmiażdżeniem.Do czyszczenia można użyć zarówno myjki piankowej, jak i myjki szczotkowo-natryskowej.Jeśli wymagania dotyczące czyszczenia są wysokie, liczbę etapów czyszczenia można zwiększyć.Ponadto można dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem, aby wzmocnić efekt czyszczenia.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 55T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 75T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 8

5. Odkamienianie

Maszyna do drylowania mango działa z prędkością 1470 obr/min i miele świeże mango, aby zapewnić dokładne oczyszczenie wszystkich pestek i skórek mango.Może to znacznie zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wydajność masy celulozowej.Rdzeń jest wypompowywany z młyna, a pulpa jest przepompowywana do kolejnego etapu.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 95T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 105T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 115T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 135T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 14

7. Pulper i rafiner

Maszyna działa również z prędkością 1470 obr/min, która generuje siłę odśrodkową i umożliwia przechodzenie produktu przez sito, pomagając udoskonalić produkt.Zwykle używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera.Ekrany na każdym etapie są inne: pierwsza scena ma większy ekran, a druga scena ma mniejszy ekran.Wskaźnik produkcji pulpy pomidorowej dwustopniowego ubijaka może osiągnąć 60%-75%.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora są oddzielane od miazgi pomidorowej.Maszyna ma dużą wydajność roboczą i stabilną wydajność.Prosta obsługa i wymienny ekran.Nadaje się do wszystkich rodzajów owoców, takich jak marakuja, pomidory, brzoskwinie, morele, mango i jabłka.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 155T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 175T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 18

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z miąższu mango użyj sterylizatora typu tuba w tubie.Temperatura sterylizacji i czas retencji są regulowane.Maszyna utrzymuje keczup w wysokiej temperaturze około 115°C przez 30 sekund, po czym natychmiast schładza go do temperatury otoczenia.Ta metoda testuje również ketchup, aby zachować jak najwięcej składników odżywczych.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego komponentu sprzętu.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 195T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna do napełniania to sterylizator tub, który współpracuje z tubami.To jest zamknięta pętla.Przed produkcją cykl jest w pełni sterylizowany, aby zapewnić sterylne środowisko.Komora napełniania jest również chroniona przed parą, aby zapewnić sterylne środowisko napełniania.Bezpieczeństwo — zapewnia wiele metod ochrony.Technologia spawania lustrzanego została przyjęta, aby zapewnić schludne i gładkie spoiny.Kolejny panel kontrolny.Ze sterylizatorem można używać CIP i automatycznego SIP.Łatwo dopasowuje się do sterylnych torebek o różnych pojemnościach i rozmiarach.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 215T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 235T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 24

 

12. Mieszanie i miksowanie

System mieszania i blendowania służy do mieszania ketchupu lub pulpy z wodą, cukrem i węglem drzewnym zgodnie z recepturą.Pasta pomidorowa lub koncentrat owocowy w sterylnych workach wiaderkowych można wyjąć i przepakować w porze suchej, aby zapewnić ciągłość produkcji.

 

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 255T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 26

 

13. Odgazowywanie i homogenizacja

Odgazowywacze służą do usuwania pęcherzyków powietrza i powietrza z pulpy lub produktów mieszanych.Homogenizator w przetwórstwie spożywczym odnosi się do rafinacji materiału poprzez trzy funkcje wytłaczania, silnego uderzenia i rozszerzania się spadku ciśnienia, dzięki czemu materiał może być mieszany bardziej równomiernie.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 275T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 28

14. Pasteryzacja

Zabij bakterie mieszanego produktu i popraw trwałość.

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 295T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 30

 

15. Różne systemy napełniania opakowań

Do ważenia, napełniania, zamykania opakowania końcowego.

 

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 315T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 325T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 335T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 34

 

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

Film z pracy naszej linii produkcyjnej pulpy mango

 

5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów 35

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany 5T / H 304 Linia do przetwarzania mango SUS Zmechanizowana 200KW do napojów czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.