Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiał: Stal nierdzewna 304 Pojemność: 5t/h
Nazwa: maszyny do przetwarzania soku z mango funkcja: Wysoka wydajność
Rok: Nowe i nieużywane Serwis pogwarancyjny: Dostępne zagraniczne wsparcie zewnętrzne
High Light:

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango

,

maszyna do przetwarzania soku z mango 5T / H

,

maszyna do przetwarzania soku z mango SS304

opis produktu

Wysokiej jakości maszyna do przetwarzania soku mango 5T / H Usługa pod klucz

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia do przetwarzania mango może produkować wszystko, od świeżego mango po różne rodzaje produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, skoncentrowana pasta z mango, sos z mango, sok z mango i linia do przetwarzania napojów z mango, od świeżego mango przez beczki ze sterylnymi torebkami do produktu końcowego.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system usuwania kamieni, system podgrzewania, system miazgi i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji, system aseptycznego napełniania.Sterylny worek można następnie umieścić w bębnie, aby otrzymać produkt końcowy.

 

Ponadto pasta z mango w sterylnych workach bębnowych jest dalej produkowana do napojów z sokiem z mango, sosów i rozlewana do torebek stojących, puszek metalowych, puszek aluminiowych, pojemników PP, butelek PET, butelek szklanych, szczytów i innych.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton/dobę do 1500 ton/dobę.

2. Ostateczny brix pasty pomidorowej można zaprojektować zgodnie z życzeniem klienta.

3. Ostateczna pasta z mango jest umieszczana w sterylnej torebce zawierającej beczki.Przy tego typu pojemnikach okres przechowywania może sięgać do 2 lat w temperaturze pokojowej.Może to znacznie obniżyć koszty wysyłki i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są standardami żywności, a głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, które w pełni spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa i higieny żywności.

5. Oprócz napełniania worków sterylnych oferujemy również puszki metalowe, woreczki, worki pionowe, butelki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Głównym punktem linii produkcyjnej jest przyjęcie pierwszej międzynarodowej marki.(Zawory parowe wykorzystują Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Ogólna konstrukcja linii produkcyjnej to kompaktowa, naukowa, stabilna praca, wysoka wydajność i oszczędność energii, niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i ludzka.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformą do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatora.

9. Możesz również zaprojektować niestandardowe linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Możemy wyprodukować takie produkty jak sok klarowny, sok mętny, miazga oryginalna, sok zagęszczony, miazga zagęszczona, proszek owocowy, dżem, ocet i wino.

10. Odpady z linii produkcyjnej można przerobić na nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przyjeżdża świeże mango, zwykle jest to ciężka ciężarówka, a rozładunek jest bardzo trudny, jeśli jest to robota.Dlatego zaprojektowaliśmy platformę rozładunkową i użyliśmy pistoletu na wodę do rozładunku świeżego mango z ciężarówki.Wykorzystuje również wodę do dostarczania świeżego mango na linię technologiczną.Ponadto platforma wyładowcza ma jeszcze jedną funkcję, która pozwala na wstępne oczyszczenie świeżego mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 3Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed zmieleniem.Do czyszczenia możesz użyć razem myjki bąbelkowej, pędzla i myjki natryskowej.Jeśli wymagania dotyczące czyszczenia są wysokie, możesz dodać więcej kroków czyszczenia.Ponadto można dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem, aby wzmocnić efekt czyszczenia.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 5Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 7Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 8

5. Odkamienianie

Pitter do mango pracuje z prędkością 1470r/min, miażdżąc świeże mango i dbając o to, aby serce i skórka wszystkich mango były idealnie czyste.Może to znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność masy celulozowej.Rdzeń jest wysyłany z fabryki, a miazga jest pompowana do następnego etapu.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 9Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 10Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 11Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 13Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 14

7. Pulper i rafiner

Maszyna ta również pracuje z prędkością 1470r/min, powodując siłę odśrodkową, produkt przechodzi przez sito i pomaga dopracować produkt.I zwykle używamy dwustopniowych pulperów i rafinerii.Ekran każdego etapu jest inny.Pierwsza scena ma większy ekran, a druga scena ma mniejszy ekran.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dla wydajności miazgi pomidorowej może osiągnąć 60% -75%.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora oddzielają się od miazgi pomidorowej.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością.Łatwe w obsłudze i wymianie sito.Nadaje się do szerokiej gamy owoców, takich jak marakuja, pomidory, brzoskwinie, morele, mango i jabłka.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 15Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 17Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 18

 

9. Sterylizacja

Przecier z miąższu mango jest sterylizowany za pomocą sterylizatora tuba w tubie.Temperatura sterylizacji i czas retencji są regulowane.Maszyna ta podgrzewa koncentrat pomidorowy do bardzo wysokiej temperatury około 115 °C, utrzymuje go przez 30 sekund, a następnie natychmiast schładza do temperatury pokojowej.W ten sposób możesz również przetestować pastę pomidorową i maksymalnie chronić składniki odżywcze.Cały system wykorzystuje programowalne elementy sterujące.System operacyjny wykorzystuje interfejs obrazu człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu działania każdego komponentu urządzenia.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 19Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl jest całkowicie sterylizowany, aby zapewnić sterylne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przed parą, dzięki czemu środowisko napełniania jest aseptyczne.Bezpieczeństwo — zapewnia różne metody zabezpieczeń.Technologia zgrzewania lustrzanego służy do zapewnienia czystej i gładkiej linii spawania.Kolejny panel kontrolny.Ze sterylizatorem można używać CIP i automatycznego SIP.Łatwa do dostosowania do worków aseptycznych o różnych pojemnościach i rozmiarach.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 21Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 23Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 24

 

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

Film z pracy naszej linii produkcyjnej pulpy mango

 

Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia 25

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Elektryczna maszyna do przetwarzania świeżego soku z mango 5T / H Usuwanie kamienia czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.