Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 220/380/440V, według klientów Orzecznictwo: CE/ ISO9001
Rodzaj: Linia produkcyjna pod klucz od A do Z Materiał: SUS304/SS316
Pojemność: 1 t/h, 5 t/h, 10 t/h, 20 t/h Nazwa produktu: Linia do przetwarzania puree z pulpy mango
High Light:

Linia do produkcji soku z mango 20T / H

,

linia do produkcji soku przemysłowego z mango

,

linia do produkcji soku z mango SS316

opis produktu

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One Service

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia do przetwarzania mango może wytwarzać świeże mango w różnych rodzajach produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, skoncentrowana pasta z mango, sos z mango, sok z mango, linia do przetwarzania napojów z mango, umieszczają w bębnie sterylną torebkę, aby w końcowym produkcie wytworzyć świeże mango.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system pitching, system podgrzewania, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji, system aseptycznego napełniania.Sterylny worek można następnie umieścić w beczce, aby otrzymać produkt końcowy.

 

Pasta z mango w sterylnej torbie na bęben może być używana jako napój z sokiem z mango, sos i może być napełniana do pionowych torebek, puszek metalowych, puszek aluminiowych, pojemników PP, butelek PET, butelek szklanych, szczytów itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton/dobę do 1500 ton/dobę.

2. Ostateczny brix pasty pomidorowej można zaprojektować zgodnie z życzeniem klienta.

3. Ostateczną pastę z mango wlewa się do sterylnej torby z bębnów.Ten rodzaj opakowania może mieć trwałość do 2 lat w temperaturze pokojowej.Może to znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są zgodne z normami żywnościowymi, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz napełniania worków sterylnych oferujemy również puszki metalowe, woreczki, worki stojące, butelki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Głównym punktem linii produkcyjnej jest przyjęcie pierwszej międzynarodowej marki.(Zawory parowe wykorzystują Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Konstrukcja całej linii produkcyjnej jest kompaktowa, naukowa, stabilna praca, wysoka wydajność i oszczędność energii, niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i ludzka.Wszystkie obszary zasilania i konserwacji zostały zaprojektowane z platformą zasilania i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatora.

9. Możesz również zaprojektować niestandardowe linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Możemy wyprodukować soki klarowne, soki mętne, miazgi oryginalne, koncentraty miazgi, koncentraty miazgi, proszki owocowe, dżemy, octy, wina i inne produkty.

10. Odpady z łańcucha produkcyjnego można przekształcić w nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przybywa świeże mango, zwykle w ciężkich ciężarówkach, rozładowywanie przez pracowników staje się bardzo trudne.Dlatego projektujemy platformę rozładunkową, używamy pistoletu na wodę do rozładowywania świeżego mango z ciężarówki i używamy wody do dostarczania świeżego mango na linię technologiczną.Ponadto platforma wyładowcza ma jeszcze jedną funkcję, która pozwala na wstępne oczyszczenie świeżego mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 3Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed ich zmiażdżeniem.Myjka bąbelkowa i myjka szczotkowa / natryskowa mogą być używane razem do czyszczenia.Jeśli wymagania dotyczące czyszczenia są wysokie, możesz dodać inne etapy czyszczenia.Ponadto można dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem, aby wzmocnić efekt czyszczenia.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 5Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 7Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 8

5. Odkamienianie

Maszyna do rozdrabniania mango działa z prędkością 1470 obr./min, krusząc świeże mango i dokładnie czyszcząc wszystkie pestki i skórki z mango.Może to znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność masy celulozowej.Marchewki są wypompowywane z fabryki, a miazga jest przepompowywana do kolejnego etapu.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 9Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 10Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 11Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 13Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 14

7. Pulper i rafiner

Ta maszyna działa również z prędkością 1470 obr./min, powodując siłę odśrodkową i pozwalając produktowi przejść przez sito i pomóc udoskonalić produkt.I zwykle używamy dwóch etapów, pulpera i rafinera.Ekrany dla każdej sceny są inne: pierwsza scena ma większy ekran, a druga scena ma mniejszy ekran.Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dla wydajności miazgi pomidorowej może osiągnąć 60% -75%.Po roztarciu skórka i nasiona pomidora są oddzielane od miazgi pomidorowej.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością.Jest łatwy w użyciu i możesz zmienić ekran.Nadaje się do szerokiej gamy owoców, takich jak marakuja, pomidory, brzoskwinie, morele, mango i jabłka.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 15Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 17Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 18

 

9. Sterylizacja

Przecier z pulpy mango wykorzystuje sterylizator rura do rury.Temperatura sterylizacji i czas retencji są regulowane.Maszyna ta podgrzewa koncentrat pomidorowy do bardzo wysokiej temperatury około 115 ° C przez 30 sekund i natychmiast schładza ją do temperatury pokojowej.W ten sposób możesz również przetestować pastę pomidorową i maksymalnie chronić składniki odżywcze.Cały system wykorzystuje programowalne elementy sterujące.System operacyjny wykorzystuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu działania każdego komponentu urządzenia.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 19Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl jest całkowicie sterylizowany, aby zapewnić sterylne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przed parą, dzięki czemu środowisko napełniania jest aseptyczne.Bezpieczeństwo — zapewnia kilka metod zabezpieczenia.Technologia zgrzewania lustrzanego służy do zapewnienia uporządkowanej i płynnej linii zgrzewania.Kolejny panel kontrolny.CIP i automatyczny SIP dostępne w sterylizatorach.Łatwa regulacja, aby pomieścić aseptyczne worki o różnych pojemnościach i rozmiarach

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 21Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 23Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 24

 

 

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego

 

Film z pracy naszej linii produkcyjnej pulpy mango

 

Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 25

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przemysłowa linia do produkcji soku z mango 20T / H All In One SS316 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.