Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Orzecznictwo: CE/ ISO9001 Rodzaj: Linia produkcyjna pod klucz od A do Z
Materiał: SUS304/SS316 Stan: schorzenie: Nowy
funkcja: Wysoka wydajność Serwis pogwarancyjny: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
High Light:

Linia do produkcji pulpy 15T / H Mango

,

linia do przetwarzania mango SS316

,

linia do przetwarzania mango w opakowaniu woreczków

opis produktu

Automatyczna maszyna do produkcji dżemu mango 15T / H Dobra po serwisie

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linia do przetwarzania mango może produkować wszystko, od świeżego mango po różne rodzaje produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, skoncentrowana pasta z mango, sos z mango, sok z mango i linia do produkcji napojów z mango, od świeżego mango po sterylne torebki w beczkach, aby wyprodukować produkt końcowy.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system rozbijania, system podgrzewania, system gotowania i czyszczenia, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji, system aseptycznego napełniania.Sterylny worek można następnie umieścić w bębnie, aby otrzymać produkt końcowy.

 

Pasta z mango w sterylnej torbie bębnowej jest dalej przetwarzana na napoje i sosy z mango i napełniana do torebek stojących, puszek metalowych, puszek aluminiowych, pojemników polipropylenowych, butelek PET, butelek szklanych, pokrywek szczytowych i innych.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Wydajność świeżych owoców waha się od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

2. Ostateczny brix pasty pomidorowej można zaprojektować zgodnie z życzeniem klienta.

3. Ostateczna pasta z mango jest umieszczana w sterylnej torebce zawierającej beczki.Z takim opakowaniem możesz mieć trwałość do 2 lat w temperaturze pokojowej.Może to znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są przeznaczone do kontaktu z żywnością, a głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, co jest w pełni zgodne z wymogami higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz napełniania worków sterylnych możemy dostarczyć również puszki metalowe, woreczki, woreczki stojące, butelki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Głównym punktem linii produkcyjnej jest przyjęcie pierwszej międzynarodowej marki.(W przypadku zaworu parowego użyj Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Konstrukcja całej linii produkcyjnej jest kompaktowa, naukowa, stabilna, wysoka wydajność i oszczędność energii, niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i ludzka.Wszystkie strefy żywienia i obsługi wyposażone są w platformę żywieniowo-obsługową, aby zapewnić bezpieczeństwo operatora.

9. Możesz również zaprojektować niestandardowe linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Możemy wyprodukować takie produkty jak sok klarowny, sok mętny, miazga oryginalna, sok zagęszczony, miazga zagęszczona, proszek owocowy, dżem, ocet i wino.

10. Odpady z linii produkcyjnej mogą być przetwarzane na nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przybywa świeżego mango, zwykle ciężkimi ciężarówkami, rozładunek z pomocą siły roboczej bardzo to utrudnia.Dlatego projektujemy platformę rozładunkową, używamy pistoletu na wodę do rozładowywania świeżego mango z ciężarówki i używamy wody do doprowadzenia świeżego mango na linię produkcyjną.Dodatkowo platforma rozładunkowa posiada jeszcze jedną funkcję, która pozwala na wstępne oczyszczenie świeżego mango przed przetwarzaniem.

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 3Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed posiekaniem.Do prania można użyć pralki na pianę oraz pralki szczotkowej/sprayowej razem.Jeśli zapotrzebowanie na czyszczenie jest wysokie, możesz dodać więcej kroków czyszczenia.Ponadto można dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem, aby wzmocnić efekt czyszczenia.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 5Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 7Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 8

5. Odkamienianie

Zbieracz kamieni z mango działa z prędkością 1470 obr./min i miele świeże mango, dzięki czemu wszystkie rdzenie i skórki z mango są całkowicie obrane.Może to znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność masy celulozowej.Rdzeń jest pompowany poza zakładem, a zawiesina jest pompowana do następnego etapu.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 9Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 10Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 11Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 13Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 14

7. Pulper i rafiner

Ta maszyna działa również z prędkością 1470 obrotów na minutę, indukując siłę odśrodkową i przepuszczając produkt przez sito.Jest to przydatne do czyszczenia produktu.Zwykle stosuje się dwustopniowy rozcieracz i rafiner, ale sita dla każdego stopnia są różne, przy czym pierwszy stopień ma większe sito, a drugi stopień ma mniejsze sito.Produkcja dwustopniowych maszyn do pulpy pomidorowej może sięgać 60-75%.Po ugotowaniu oddzielić skórkę i nasiona pomidora od pulpy pomidorowej.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością.Łatwe w obsłudze i wymianie sito.Nadaje się do różnego rodzaju owoców, takich jak marakuja, pomidory, brzoskwinie, morele, mango i jabłka.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 15Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 17Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 18

 

9. Sterylizacja

Przecier z miąższu mango jest sterylizowany za pomocą sterylizatora rurowego.Temperatura sterylizacji i czas retencji są regulowane.W tej maszynie koncentrat pomidorowy jest podgrzewany do bardzo wysokiej temperatury około 115 °C, utrzymywany przez 30 sekund, a następnie natychmiast schładzany do temperatury otoczenia.Ta metoda może również maksymalnie chronić ciasto pomidorowe i składniki odżywcze.Cały system wykorzystuje programowalne elementy sterujące.System operacyjny wykorzystuje interfejs wyświetlacza człowiek-maszyna, który jest wygodny dla intuicyjnego zrozumienia stanu pracy każdego komponentu urządzenia.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 19Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna do napełniania współpracuje ze sterylizatorem tuba w tubie.To jest zamknięta pętla.Całkowicie wysterylizuj cykl przed produkcją, aby zapewnić sterylne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przed parą, aby zapewnić sterylność wypełniacza.Bezpieczeństwo — zapewnia wiele metod bezpieczeństwa.Technologia zgrzewania lustrzanego służy do zapewnienia czystej i gładkiej linii spawania.Kolejny panel kontrolny.CIP i automatyczny SIP są dostępne w sterylizatorach.Można go łatwo dopasować do worków aseptycznych o różnych pojemnościach i rozmiarach.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 21Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 23Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku 24

 

Nasze usługi dla linii przetwarzania mango

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Anglojęzyczni inżynierowie dostępni w celu zapewnienia wsparcia technicznego
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Sortowanie pakunku pakującego 15T / H Mango Pulp Production Line w woreczku czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.