Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 220v/380V Waga: Dostosowane
Wymiar (l*w*h): zgodnie z pojemnością Nazwa produktu: maszyna do produkcji świeżych owoców
Imię: maszyny do przetwarzania soku z mango Stosowanie: Przetwórstwo spożywcze
High Light:

Przemysłowa maszyna do produkcji soku z mango

,

maszyna do produkcji soku z mango 300T / D

,

linia do przetwarzania soku z mango 500 kg / H

opis produktu

Wygodny serwis po pielęgnacji Sprzęt do przetwarzania soku z mango 300T / D

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linie do przetwarzania mango mogą wytwarzać od świeżego mango do różnego rodzaju produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, koncentrat z mango, pasta z mango, sok z mango, linia do przetwarzania napojów z mango, od świeżego mango do produktu końcowego, pakowane są aseptycznie w beczki.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system usuwania kamieni, system podgrzewania, system przygotowania i rafinacji celulozy, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie finalny produkt możemy otrzymać w aseptycznych opakowaniach w beczkach.

 

A pasta z mango w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do napojów z sokiem z mango, sosów i napełniana do stojącej torebki, metalowej puszki, aluminiowej puszki, pojemnika PP, plastikowej butelki, szklanego słoika, szczytu itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Zdolność produkcyjną świeżych owoców można dostosować od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

2. Zawartość cukru w ​​końcowym keczupie można zaprojektować zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Ostateczne puree z mango pakuje się w sterylne worki bębnowe.Z tym opakowaniem trwałość w temperaturze pokojowej może wynosić do dwóch lat.Może to znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

4. Wszystkie materiały są zgodne ze standardami żywności.Głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć metalowe puszki, woreczki, woreczki stojące, szklane słoiki, pojemniki PET/PP itp.

6. Kluczowy punkt linii produkcyjnej przyjmuje pierwszą międzynarodową markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała linia produkcyjna ma zwartą i naukową konstrukcję, stabilną pracę, wysoką wydajność i oszczędność energii oraz niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i przyjazna dla użytkownika.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są wyposażone w platformy do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatora.

9. Możemy również zaprojektować niestandardowe linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, puree, zagęszczony sok, zagęszczony miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady wytwarzane na linii produkcyjnej mogą być przetwarzane na nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przychodzą świeże owoce mango, zwykle przyjeżdżają dużymi ciężarówkami i byłoby bardzo trudno, gdyby pracownicy je wyładowali.Dlatego zaprojektowaliśmy platformę rozładunkową, aby rozładować świeże mango z ciężarówki za pomocą armatek wodnych, a także użyć wody do wysłania świeżego mango na linię technologiczną.Platforma rozładunkowa posiada również funkcję wstępnego mycia świeżych mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 3Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed posiekaniem.Do mycia możemy użyć myjki piankowej wraz ze szczotką i myjką natryskową.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej etapów prania.W celu uzyskania lepszego efektu czyszczenia możemy również dodać czyszczenie ultradźwiękowe oraz czyszczenie ozonem.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 5Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, możemy sprawdzić stan wszystkich owoców ludzkim okiem, a zepsute pomidory ludzkim.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 7Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 8

5. Odkamienianie

Odkamieniacz mango działa z prędkością 1470 obr./min, aby rozdrabniać świeże mango, aby upewnić się, że wszystkie rdzenie i ziarna mango są w pełni oczyszczone, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność pulpy.Rdzenie zostaną wysłane poza fabrykę, a miazga zostanie przepompowana do kolejnego etapu.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 9Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 10Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 11Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 13Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 14

7.Pulper i rafiner

Maszyna działa również z prędkością 1470 obrotów na minutę, co wytwarza siłę odśrodkową, która przepycha produkt przez sito, pomagając udoskonalić produkt.I zwykle używamy dwóch stopni pulpera i rafinera, każdy stopień ma inne sita, pierwszy stopień ma większe sito, a drugi stopień ma mniejszy sito.Wydajność dwustopniowego rozcieracza do przecieru pomidorowego może osiągnąć 60% do 75%.Po roztarciu skórki i nasiona pomidorów oddziela się od koncentratu pomidorowego.Maszyna charakteryzuje się dużym obciążeniem i stabilną wydajnością;łatwy w obsłudze i wymianie ekranu;nadaje się do wielu różnych rodzajów owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.;

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 15Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 17Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 18

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z mango używamy sterylizatora typu tube-in-tube do sterylizacji.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzewamy keczup do wysokiej temperatury około 115ºC przez 30 sekund, a następnie natychmiast schładzamy do temperatury otoczenia.W ten sposób test i zawartość odżywczą ketchupu można również maksymalnie chronić.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest odpowiedni do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego komponentu sprzętu.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 19Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczne maszyny do napełniania są używane w połączeniu ze sterylizatorami tuba w tubie.To jest zamknięta pętla.Cykl jest w pełni sterylizowany przed produkcją, aby zapewnić sterylne środowisko.Przestrzeń napełniania jest również chroniona parą, aby zapewnić sterylne środowisko napełniania.Bezpieczeństwo-zapewnia wiele metod bezpieczeństwa. Korzystanie z technologii zgrzewania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwe dopasowanie do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 21Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 23Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D 24

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przemysłowy sprzęt do przetwarzania mango 500 kg / H do soku 300T / D czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.