automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Orzecznictwo: CE/ ISO9001 Rodzaj: Linia produkcyjna pod klucz od A do Z
Materiał: SUS304/SS316 Pojemność: 50-400T/D
Nazwa produktu: Maszyny do przetwarzania dżemu z mango Serwis pogwarancyjny: Zamorskie wsparcie techniczne
High Light:

SUS304 Maszyna do przetwarzania dżemu z mango

,

automatyczna maszyna do robienia dżemów owocowych

,

maszyna do produkcji dżemu z mango

opis produktu

SUS 304 All In One Service Mango Jam 400T / D Maszyny do przetwarzania

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linie do przetwarzania mango mogą wytwarzać od świeżego mango do różnego rodzaju produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pulpa z mango, przecier z mango, koncentrat przecier z mango, przecier z mango, sok z mango, linia do przetwarzania napojów z mango, od świeżego mango do produktu końcowego w produkcji aseptycznych worków wiaderkowych.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system czyszczenia, system sortowania, system denukleacji, system podgrzewania, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji, system aseptycznego napełniania.Następnie finalny produkt możemy otrzymać w aseptycznym worku bębnowym.

 

A pasta z mango w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do napojów z sokiem z mango, sosów i napełniana do stojącej torebki, metalowej puszki, aluminiowej puszki, pojemnika PP, plastikowej butelki, szklanego słoika, szczytu itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Zdolność produkcyjną świeżych owoców można dostosować od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

2. Zawartość Brix w końcowym keczupie można zaprojektować zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Ostateczne puree z mango zostanie zapakowane w sterylne worki bębnowe.W przypadku tego typu opakowań okres przydatności do spożycia może wynosić do dwóch lat w temperaturze pokojowej.Koszty transportu i przechowywania można znacznie obniżyć.

4. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania bezpieczeństwa i higieny żywności.

5. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy dostarczyć również puszki metalowe, saszetki, woreczki stojące, słoiki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Kluczowy punkt linii produkcyjnej przyjmuje pierwszą międzynarodową markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała linia produkcyjna ma zwartą i naukową konstrukcję, stabilną pracę, wysoką wydajność i oszczędność energii oraz niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i przyjazna dla użytkownika.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformami do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatora.

9. Możemy również zaprojektować na zamówienie linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, puree, zagęszczony sok, zagęszczony miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady z linii produkcyjnej można przerobić na nawóz.

 

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Gdy przyjeżdżają świeże owoce mango, zwykle duże ciężarówki, ręczny rozładunek może być trudny.Dlatego zaprojektowaliśmy platformę rozładunkową do rozładunku świeżego mango z ciężarówki za pomocą armatek wodnych, a także używamy wody do transportu świeżego mango na linię technologiczną.Dostępna jest również funkcja platformy rozładunkowej do wstępnego mycia świeżych mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 3automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed zmiażdżeniem.Do mycia możemy użyć myjki piankowej wraz ze szczotką i myjką natryskową.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej kroków prania.Dodatkowo dla lepszego efektu czyszczenia możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe oraz czyszczenie ozonem.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 5automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, możemy sprawdzić stan wszystkich owoców ludzkim okiem, a zepsute pomidory ludzkim.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 7automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 8

5. Odkamienianie

Maszyna do obierania mango działa z prędkością 1470 obr/min, aby kruszyć świeże mango, aby zapewnić, że pestki i skórki mango są całkowicie czyste, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i zwiększyć wydajność pulpy.Rdzeń zostanie wysłany z młyna, a miazga zostanie przepompowana do następnego etapu.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 9automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 10automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 11automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 13automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 14

7.Pulper i rafiner

Maszyna pracuje również z prędkością 1470r/min, dzięki czemu siła odśrodkowa i produkt przechodzą przez sito, co jest korzystne dla uszlachetniania produktu.Zwykle używamy pulpera i rafinera dwustopniowego, sito każdego stopnia jest inne, sito pierwszego stopnia jest większe, a sito drugiego stopnia mniejsze.Wydajność pulpy pomidorowej dwustopniowego pulpera może osiągnąć 60% do 75%.Po ubiciu skórka i nasiona pomidora zostaną oddzielone od pulpy pomidorowej.Maszyna charakteryzuje się dużym obciążeniem i stabilną wydajnością;jest łatwy w obsłudze i wymianie ekranu;nadaje się do różnych owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.;

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 15automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 17automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 18

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z mango używamy sterylizatora typu tube-in-tube do sterylizacji.Temperatura sterylizacji i czas retencji są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzewamy keczup do wysokiej temperatury około 115°C przez 30 sekund, a następnie natychmiast schładzamy do temperatury pokojowej.W ten sposób możesz również maksymalnie chronić zawartość odżywczą testu i koncentratu pomidorowego.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny i intuicyjny, aby zrozumieć stan działania każdego elementu wyposażenia.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 19automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.Bezpieczeństwo - zapewnienie kilku metod bezpieczeństwa.Korzystanie z technologii spawania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwe dopasowanie do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 21automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 23automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 24

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany automatyczna linia do przetwarzania mango do produkcji dżemu SUS304 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.