Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: CE, ISO certificate
Numer modelu: GFM-MPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 45~90 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, L/C
Możliwość Supply: 100 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Pojemność: 1 t/h, 5 t/h, 10 t/h, 20 t/h Nazwa produktu: Zakład przetwórstwa soku z mango
Serwis pogwarancyjny: Zamorskie wsparcie techniczne Gwarancja: rok
Stan: schorzenie: Nowy Orzecznictwo: CE/ISO9001
High Light:

Maszyna do produkcji soku z mango ze stali nierdzewnej

,

przemysłowa maszyna do przetwarzania soku z mango

,

maszyna do soku z mango 5 T/H

opis produktu

Zaawansowana technologia produkcji Mango Juice Sus 304 Zakład przetwórczy

 

Opis produktu linii do przetwarzania mango

 

Linie do przetwarzania mango mogą wytwarzać świeże mango do różnego rodzaju produktów końcowych.Popularne produkty takie jak pulpa z mango, przecier z mango, koncentrat z mango, przecier z mango, sok z mango, linia do produkcji napojów z mango, które wytwarzają świeże mango do produktów końcowych w aseptycznych workach w beczkach.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie system odbioru świeżego mango, system mycia, system sortowania, system usuwania kamieni, system podgrzewania, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji i system aseptycznego napełniania.Następnie finalny produkt możemy otrzymać w beczce ze sterylną torbą.

 

A pasta z mango w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do napojów z sokiem z mango, sosów i napełniana do stojącej torebki, metalowej puszki, aluminiowej puszki, pojemnika PP, plastikowej butelki, szklanego słoika, szczytu itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii produkcyjnej mango

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii przetwarzania mango
Pojemność wlotu świeżych owoców: 500 kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę, dostosowane
Surowiec: Świeże mango
Produkt końcowy: Puree z pulpy mango, koncentrat z mango, sos z mango, sok z mango, napój z mango
Produkt końcowy Brix: 14%~20%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka aluminiowa, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany, pudełko kartonowe szczytowe, opakowanie Tetra itp.
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/110V 60Hz/415V 50Hz (dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Oszczędność energii, wysoka wydajność, oszczędność wody, stabilna wydajność
 

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻE MANGO ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ PRZEZNACZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIANIE I RAFINOWANIE ⇒ WIRÓWKA ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu mango

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania mango.

 

Surowcem może być świeże mango, pasta z mango itp. A produktem końcowym może być pasta z mango, sos z mango, sok z mango, proszek z mango, pokrojone w kostkę mango, suszone mango itp.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 1

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 2

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów

 

Linia technologiczna Mango jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Zdolność produkcyjną świeżych owoców można dostosować od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

2. Zawartość Brix w końcowym keczupie można zaprojektować zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Ostateczne puree z mango zostanie zapakowane do wiader w sterylnych torebkach.W przypadku tego typu opakowań okres przydatności do spożycia może wynosić do dwóch lat w temperaturze pokojowej.Koszty transportu i przechowywania można znacznie obniżyć.

4. Wszystkie materiały są zgodne ze standardami żywności.Głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

5. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć puszki, woreczki, woreczki stojące, słoiki szklane, pojemniki PET/PP itp.

6. Kluczowy punkt linii produkcyjnej przyjmuje pierwszą międzynarodową markę.(Zawór parowy przyjmuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

7. Cała linia produkcyjna ma zwartą i naukową konstrukcję, stabilną pracę, wysoką wydajność i oszczędność energii oraz niskie zużycie pary.

8. Operacja jest prosta i przyjazna dla użytkownika.Wszystkie strefy utrzymania paszy są wyposażone w platformy utrzymania paszy, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

9. Możemy również zaprojektować niestandardowe linie technologiczne do różnych rodzajów owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, puree, zagęszczony sok, zagęszczony miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

10. Odpady z linii produkcyjnych można wykorzystać jako nawóz.

Kluczowy proces linii przetwarzania mango

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii przetwarzania puree z pulpy mango lub koncentratu pasty mango, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przychodzi świeże mango, zwykle dużymi ciężarówkami, jeśli rozładunek odbywa się przez robotników, będzie to bardzo trudne.Dlatego projektujemy platformę wyładowczą i używamy pistoletu na wodę do wyładowywania świeżego mango z ciężarówki, a także używamy wody do dostarczania świeżego mango na linię technologiczną.I jest jeszcze jedna funkcja platformy wyładowczej, może ona wstępnie umyć świeże mango przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Ta maszyna służy do dostarczania świeżego mango z zewnątrz budynku do środka.

 

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 3Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 4

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed zmiażdżeniem.Do mycia możemy użyć myjki piankowej wraz ze szczotką i myjką natryskową.Jeśli wymagania dotyczące mycia są wysokie, można dodać kolejne etapy mycia.Dodatkowo dla lepszego efektu czyszczenia możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe oraz czyszczenie ozonem.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 5Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 6

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, możemy sprawdzić stan wszystkich owoców ludzkim okiem, a zepsute pomidory ludzkim.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 7Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 8

5. Odkamienianie

Odkamieniacz mango działa z prędkością 1470 obr./min, aby rozdrabniać świeże mango, aby upewnić się, że wszystkie rdzenie i ziarna mango są w pełni oczyszczone, co może znacznie zmniejszyć ilość odpadów i poprawić wydajność pulpy.Rdzenie zostaną wysłane poza fabrykę, a miazga zostanie przepompowana do kolejnego etapu.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 9Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 10Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 11Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 12

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 13Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 14

7.Pulper i rafiner

Prędkość obrotowa tej maszyny wynosi 1470 obr./min, co generuje siłę odśrodkową, a produkt przechodzi przez sito, co jest pomocne w uszlachetnianiu produktu.Zwykle używamy dwóch stopni pulpera i rafinera, każdy stopień ma inny sito, sito pierwszego stopnia jest większe, a sito drugiego stopnia jest mniejsze.Wydajność miazgi pomidorowej dwustopniowego ubijaka może osiągnąć 60%-75%.Po ubiciu skórka i nasiona pomidora zostaną oddzielone od pulpy pomidorowej.Maszyna charakteryzuje się dużym obciążeniem i stabilną wydajnością.Łatwy w użyciu i wymianie sita;nadaje się do wielu rodzajów owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 15Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 16

8. Pozioma spirala odśrodkowa

Maszyna służy do redukcji ciał stałych i zanieczyszczeń oraz zapewnienia puree z miąższu mango bez zanieczyszczeń i czarnych punktów.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 17Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 18

 

9. Sterylizacja

Do przecieru z mango używamy sterylizatora kaniulowego do sterylizacji.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzewamy keczup do wysokiej temperatury około 115°C przez 30 sekund, a następnie natychmiast schładzamy do temperatury pokojowej.W ten sposób możesz również maksymalnie chronić test i wartość odżywczą koncentratu pomidorowego.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego elementu sprzętu.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 19Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 20

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.Bezpieczeństwo - zapewnienie kilku metod bezpieczeństwa.Korzystanie z technologii spawania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwe dopasowanie do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 21Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 22

11. Przechowywanie lub mieszanie

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 23Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h 24

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Przemysłowa linia do przetwarzania mango do maszyny ze stali nierdzewnej z dżemem z mango 5 t / h czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.