SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: ISO, CE certification
Numer modelu: GFM-TPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 ZESTAW
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 90 dni
Zasady płatności: T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Zapewniona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą Moc (W): na pojemność
Pojemność: Można dostosować Nazwa: Automatyczna maszyna do produkcji sosu ketchup z awokado
Stan: schorzenie: Nowy Gwarancja: 1 rok
High Light:

Linia do przetwarzania pomidorów 5T / D

,

linia do przetwarzania pomidorów SUS304

,

linia do zagęszczania sosu ketchupowego

opis produktu

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego

 

Opis produktu zakładu przetwórstwa pomidorów

 

Linia do przetwarzania pomidorów może produkować od świeżych pomidorów do różnego rodzaju produktów końcowych.Popularne produkty, takie jak pasta pomidorowa, sos pomidorowy i keczup oraz linia do przetwarzania soku pomidorowego, od świeżych pomidorów po sterylne torby w beczkach do produkcji produktu końcowego.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie: system odbioru świeżych pomidorów, system mycia, system sortowania, system rozdrabniania, system roztwarzania i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji i aseptyczny system napełniania.Następnie otrzymujemy pastę pomidorową w aseptycznej torebce w bębnie.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Produkcja sprzętu
  • Konsultacje techniczne
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup
  • Indywidualny projekt propozycji

A pasta pomidorowa w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do ketchupu pomidorowego, sosów, soku i napełniana saszetką, torebką stojącą, puszką metalową, pojemnikiem PP, butelką, szczytem itp.

 

 

 

Główne parametry linii do produkcji pomidorów

 

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii do przetwarzania pomidorów
Pojemność wejściowa świeżych owoców: 500kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę
Surowiec: Świeży pomidor, pasta pomidorowa
Produkt końcowy: Pasta pomidorowa, sos pomidorowy lub ketchup, sok pomidorowy itp.
Produkt końcowy Brix: 28%~30%, 36%~38%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany itp
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/ 110V 60Hz/415V 50Hz
(dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Energooszczędność, wysoka wydajność, oszczędność wody

 

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

 

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu pomidora

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania pomidorów.

 

Surowcem może być świeży pomidor, pasta pomidorowa itp. A produktem końcowym może być pasta pomidorowa, keczup pomidorowy, sos pomidorowy, sok pomidorowy, proszek pomidorowy, cały obrany pomidor itp.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 1SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 2

W przypadku opakowania końcowego może to być torebka aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 3

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów 

 

Linia do przetwarzania pomidorów jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Pomidor może być kruszony na gorąco lub na zimno.

2.Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

3. Ostateczna pasta pomidorowa Brix może być zaprojektowana zgodnie z wymaganiami klienta, zwykle wynosi ona 28-30% lub 36-38%.

4. Ostateczna pasta pomidorowa zostanie umieszczona w aseptycznych torebkach w bębnie.Przy takim opakowaniu okres przechowywania w normalnej temperaturze może sięgać dwóch lat.Co może znacznie obniżyć koszty transportu i przechowywania.

5. Wydajność świeżych owoców można dostosować od 60 ton dziennie do 1500 ton dziennie.

 

Kluczowy proces linii do przetwarzania koncentratu pomidorowego

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii do przetwarzania pasty pomidorowej, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przyjdą świeże pomidory, zwykle dużą ciężarówką, jeśli rozładują się z człowiekiem, będzie to bardzo trudne. Jest jeszcze inna funkcja platformy wyładowczej, może ona wstępnie myć świeże owoce/pomidory przed przetwarzaniem.Dlatego projektujemy platformę wyładowczą i używamy pistoletu na wodę do wyładowywania świeżych owoców / pomidorów z ciężarówki, a także używamy wody do dostarczania świeżych owoców / pomidorów do linii technologicznej.

 

2. Winda

Maszyna ta służy do dostarczania świeżych owoców z zewnątrz budynku do wewnątrz.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 4SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 5

3. Pranie

Przed zmiażdżeniem należy dokładnie umyć świeże owoce.Do prania możemy użyć razem maszyny bąbelkowej i pralki natryskowej.Jeśli zapotrzebowanie na pranie jest wysokie, można dodać więcej etapów prania.Ponadto, dla lepszego efektu czyszczenia, możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe i czyszczenie ozonem.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 6SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 7

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, ludzkim okiem możemy sprawdzić stan wszystkich owoców, a zepsute pomidory ludzkim.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 8SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 9

5. Kruszenie do przetwarzania pomidorów

Maszyna składa się z leja zasypowego, pokrywy bocznej, ramy, osi głównej, bloku łożyskowego, silnika, konstrukcji silnika, leja wylotowego itp.Kruszarka serii GFM-FC charakteryzuje się najbardziej zaawansowaną zasadą działania, wyższą dokładnością wykonania i najlepszymi funkcjami kruszenia. iMoże kruszyć surowce na małe cząstki, co może zwiększyć efekt pracy następnej sekcji przetwarzania. Stosowana jest głównie do rozdrabniania wielu rodzajów owoców lub warzyw, np.: pomidorów, jabłek, gruszek, truskawek, selerów itp. Maszyna składa się z kosza zasypowego, pokrywy bocznej, ramy, osi głównej, bloku łożyskowego, silnika, konstrukcja silnika, kosz wylotowy itp.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 10SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 11

6. Podgrzewanie

Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 12SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 13

7. Pulper i rafiner

Dwustopniowa maszyna do roztwarzania dla wskaźnik wydajności pulpy pomidorowej może osiągnąć 90%~95%. Ta maszyna działa również z prędkością 1470 obr/min, powoduje siłę odśrodkową i produkt przechodzi przez sito, pomaga udoskonalić produkt.I normalnie używamy podwójnego stopnia pulpera i rafinera, sito każdego stopnia jest inne, na pierwszym stopniu sito byłoby większe, a na drugim stopniu sito byłoby mniejsze.Maszyna pracuje z dużą wydajnością i stabilną wydajnością;Nadaje się do wielu różnych rodzajów owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.;Łatwe w obsłudze i wymianie sit;Nadaje się do wielu różnych rodzajów owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.;Po roztarciu skórka i nasiona pomidora zostaną oddzielone od miazgi pomidorowej.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 14SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 15

8. Parowanie

 A teraz odparowujemy wodę z pulpy pomidorowej, wtedy otrzymamy koncentrat pomidorowy, zwykle Brix to 28-30% i 36-38%. Parownik próżniowy służy do zagęszczania koncentratu pomidorowego w próżni i w niskiej temperaturze.Tutaj używamy parownika próżniowego z wymuszonym obiegiem.Ponieważ jest pod próżnią i niską temperaturą, aby smaki i składniki odżywcze były jak najlepiej chronione.

 

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 16SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 17

9. Sterylizacja

Do pasty pomidorowej używamy sterylizatora typu tuba w tubie do sterylizacji.W ten sposób można również maksymalnie chronić test i składniki odżywcze koncentratu pomidorowego.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje obrazowy interfejs człowiek-maszyna, który jest wygodny do intuicyjnego uchwycenia stanu pracy każdego komponentu urządzenia.Temperatura sterylizacji i czas utrzymywania są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzejemy koncentrat pomidorowy do bardzo wysokiej temperatury około 115℃ trzymając przez 30s, a następnie natychmiast schłodzimy do temperatury otoczenia.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 18SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 19

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Korzystanie z technologii spawania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwe dopasowanie do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.Bezpieczeństwo - zapewnienie kilku metod bezpieczeństwa.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 20SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 21

11. Przechowuj lub miksuj

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 22SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 23

 

12. Mieszanie i miksowanie

Koncentrat pomidorowy lub koncentrat owocowy w aseptycznej torbie w bębnie można wyjąć w porze suchej w celu przepakowania w celu zapewnienia ciągłości produkcji.System mieszania i blendowania służy do mieszania przecieru pomidorowego lub pulpy owocowej z wodą, cukrem, żużlem zgodnie z ich recepturą.

 

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 24SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 25

 

13. Odgazowywanie i homogenizacja

Homogenizator w przetwórstwie spożywczym oznacza uszlachetnianie materiału w potrójnym działaniu: wytłaczania, silnego uderzenia i rozprężania przy utracie ciśnienia, dzięki czemu materiały można mieszać ze sobą bardziej równomiernie.Urządzenie odgazowujące służy do usuwania bąbelków i powietrza z miazgi owocowej lub produktu mieszanego.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 26SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 27

14. Pasteryzacja

Zabij bakterie mieszanego produktu i popraw trwałość.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 28SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 29

 

15. Różne systemy napełniania opakowań

 

 

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 30SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 31SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 32SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 33

 

16. Suszenie powietrzem

Po pasteryzacji wysusz metalową puszkę lub saszetkę.

SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 34SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego 35

 

 

Nasze usługi dla przetwórni pomidorów

 

1. Budowa i projektowanie fabryki

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4.Pomoc techniczna

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany SUS304 5T / D Linia do przetwarzania pomidorów Linia do zagęszczania sosu ketchupowego czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.