Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Szanghaj
Nazwa handlowa: Gofun
Orzecznictwo: ISO, CE certification
Numer modelu: GFM-TPL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Międzynarodowy standardowy pakiet do wysyłki
Czas dostawy: 90 dni
Zasady płatności: T/T, L/C, Western Union
Możliwość Supply: 20 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Napięcie: 220v/380V Gwarancja: 1 rok
Świadczona obsługa posprzedażna: Wsparcie online Waga: Na podstawie konkretnych maszyn
Materiał: Stal nierdzewna 304 Wniosek: pomidor
High Light:

Linie do produkcji pasty pomidorowej CE

,

linia do przetwarzania keczupu One Stop

,

automatyczny sprzęt do przetwarzania pomidorów

opis produktu

Kompleksowe rozwiązanie do instalacji linii przetwarzania pomidorów w terenie Certyfikacja CE

 

Opis produktu zakładu przetwórstwa pomidorów

 

Linia do przetwarzania pomidorów może produkować od świeżych pomidorów do różnego rodzaju produktu końcowego.Popularne produkty, takie jak pasta pomidorowa, sos pomidorowy i ketchup, to linia do przetwarzania soku pomidorowego, która produkuje od świeżych pomidorów do produktu końcowego z aseptycznym opakowaniem w bębnie.

 

Linia technologiczna obejmuje głównie: system odbioru świeżych pomidorów, system mycia, system sortowania, system rozdrabniania, system pulpy i rafinacji, system filtracji, system koncentracji, system sterylizacji i aseptyczny system napełniania.Następnie możemy dostać pastę pomidorową w aseptycznej torebce w bębnie.

 

A pasta pomidorowa w aseptycznej torbie w bębnie może być dalej produkowana do ketchupu pomidorowego, sosów, soku i napełniana saszetką, torebką stojącą, puszką metalową, pojemnikiem PP, butelką, szczytem itp.

 

Gofun może nie tylko dostarczyć sprzęt do przetwarzania pomidorów dla zakładu, ale także zapewnić kompleksowe rozwiązanie od A do Z, które obejmuje:

  • Konsultacje techniczne
  • Indywidualny projekt propozycji
  • Produkcja sprzętu
  • Uruchomienie instalacji i szkolenie na miejscu
  • Roczna gwarancja posprzedażowa
  • Dożywotnia służba
  • Projektowanie opakowań i zakup

 

Główne parametry linii do produkcji pomidorów

 

Nazwa produktu: Kompleksowe rozwiązanie dla linii do przetwarzania pomidorów
Pojemność wejściowa świeżych owoców: 500kg na godzinę ~ 25 ton na godzinę
Surowiec: Świeży pomidor, pasta pomidorowa
Produkt końcowy: Pasta pomidorowa, sos pomidorowy lub ketchup, sok pomidorowy itp.
Produkt końcowy Brix: 28%~30%, 36%~38%
Pakiet końcowy: Torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, woreczek stojący, pojemnik PP, butelka plastikowa, słoik szklany itp
Główny materiał na maszyny: Spożywczy SUS304 lub SUS316
Gwarancja: 12 miesięcy po uruchomieniu
Potrzebny operator: Około 10 ~ 12 osób
Napięcie: 380V 50Hz/ 110V 60Hz/415V 50Hz
(dostosowany do standardu kraju klienta)
Zalety: Energooszczędność, wysoka wydajność, oszczędność wody

Schemat przetwarzania koncentratu/sosu pomidorowego lub ketchupu

 

ŚWIEŻY POMIDOR ⇒ TRANSPORT ⇒ MYCIE ⇒ SORTOWANIE ⇒ KRUSZENIE ⇒ PODGRZEWANIE ⇒ ROZDRABNIACZ I ROZDRABNIACZ ⇒ ODPAROWYWANIE ⇒ STERYLIZACJA ⇒ ASEPTYCZNE NAPEŁNIANIE ⇒ PRZECHOWYWANIE LUB MIESZANIE

 

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 0

 

Produkty końcowe i rodzaje opakowań dla projektu pomidora

 

Firma maszyn Shanghai Gofun oferuje wszystkie rodzaje linii do przetwarzania pomidorów.

 

Surowcem może być świeży pomidor, pasta pomidorowa itp. A produktem końcowym może być pasta pomidorowa, keczup pomidorowy, sos pomidorowy, sok pomidorowy, proszek pomidorowy, cały obrany pomidor itp.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 1Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 2

W przypadku opakowania końcowego może to być torba aseptyczna, puszka metalowa, saszetka, torebka stojąca, pojemnik PP, butelka szklana, butelka PET, szczyt szczytowy itp.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 3

 

Główne cechy linii do przetwarzania pomidorów 

 

Linia do przetwarzania pomidorów jest kluczowym produktem firmy Shanghai Gofun zajmującej się maszynami.W ciągu ostatnich 16 lat obsługiwaliśmy ponad 20 krajów.Stale dostarczamy wysokiej jakości maszyny i usługi producentom żywności na całym świecie.

 

1. Zdolność produkcyjną świeżych owoców można regulować od 60 ton/dobę do 1500 ton/dobę.

2. Pomidory można kroić na ciepło lub na zimno.

3. Gotowy ketchup Brix może być zaprojektowany zgodnie z wymaganiami klienta, zwykle 28-30% lub 36-38%.

4. Wlej ostatni keczup do sterylnej torebki do miski.Z tym opakowaniem trwałość w temperaturze pokojowej może wynosić do dwóch lat.Dzięki temu koszty transportu i magazynowania mogą zostać znacznie obniżone.

5. Wszystkie materiały są standardem spożywczym, głównym materiałem jest SUS304 lub SUS316, który w pełni spełnia wymagania higieny i bezpieczeństwa żywności.

6. Oprócz aseptycznego napełniania worków możemy również dostarczyć metalowe puszki, woreczki, woreczki, szklane słoiki, pojemniki PET/PP itp.

7. Punktem kulminacyjnym linii produkcyjnej jest pierwsza międzynarodowa marka.(Zawór parowy akceptuje Spirax Sarco, Siemens PLC itp.)

8. Cała linia produkcyjna ma zwartą i naukową konstrukcję, stabilną pracę, wysoką wydajność i oszczędność energii oraz niskie zużycie pary;

9. Operacja jest prosta i przyjazna dla użytkownika.Wszystkie obszary karmienia i konserwacji są zaprojektowane z platformami do karmienia i konserwacji, aby zapewnić bezpieczeństwo operatorom.

10. Możemy również zaprojektować oddzielne linie technologiczne dla różnego rodzaju owoców i warzyw.Może wytwarzać klarowny sok, mętny sok, puree, zagęszczony sok, skoncentrowany miąższ, proszek owocowy, dżem, ocet, wino i inne produkty.

11. Odpady z linii produkcyjnej można wykorzystać jako nawóz.

 

Kluczowy proces linii do przetwarzania koncentratu pomidorowego

 

Teraz firma maszynowa Shanghai Gofun wprowadzi informacje o linii do przetwarzania pasty pomidorowej, aby pokazać, że działa.

 

1. Platforma wyładowcza

Kiedy przyjdą świeże pomidory, zwykle dużą ciężarówką, jeśli rozładują się z człowiekiem, będzie to bardzo trudne.Dlatego projektujemy platformę wyładowczą i używamy pistoletu na wodę do wyładowywania świeżych owoców / pomidorów z ciężarówki, a także używamy wody do dostarczania świeżych owoców / pomidorów do linii technologicznej.Jest jeszcze inna funkcja platformy wyładowczej, może ona wstępnie myć świeże owoce/pomidor przed przetwarzaniem.

 

2. Winda

Maszyna ta służy do dostarczania świeżych owoców z zewnątrz budynku do wewnątrz.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 4Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 5

3. Pranie

Świeże owoce należy dokładnie umyć przed zmiażdżeniem.Do mycia możemy użyć mydelniczki z pianką oraz pralki natryskowej.Jeśli wymagania dotyczące prania są wysokie, można dodać więcej etapów prania.Dodatkowo dla lepszego efektu czyszczenia możemy dodać czyszczenie ultradźwiękowe oraz ozon.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 6Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 7

4. Sortowanie

Po umyciu powierzchnia owocu jest czysta, możemy sprawdzić stan wszystkich owoców ludzkim okiem, a zepsute pomidory ludzkim.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 8Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 9

5. Kruszenie do przetwarzania pomidorów

Kruszarka serii GFM-FC ma najbardziej zaawansowaną zasadę działania, wyższą precyzję produkcji i lepszą funkcję kruszenia.Stosowany jest głównie do kruszenia różnych owoców lub warzyw, takich jak pomidory, jabłka, gruszki, truskawki, seler itp. Może kruszyć surowce na drobne cząstki i zwiększać efekt pracy następnej sekcji przetwarzania.Maszyna składa się z kosza zasypowego, pokrywy bocznej, ramy, wrzeciona, zespołu nośnego, silnika, konstrukcji silnika, kosza wyładowczego itp.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 10Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 11

6. Podgrzewanie

Podgrzewacz służy do podgrzewania produktu po kruszarce, temperatura jest regulowana, zwykle od 45 ℃ do 85 ℃.Ten etap przetwarzania pomógłby zwiększyć ilość soku w następnym etapie, a także może chronić kolor i smak produktu końcowego.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 12Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 13

7.Pulper i rafiner

Maszyna działa również z prędkością 1470 obr./min, wytwarzając siłę odśrodkową, dzięki której produkt przechodzi przez sito, pomagając udoskonalić produkt.I zazwyczaj używamy dwustopniowego pulpera i rafinera, sito każdego stopnia jest inne, sito pierwszego stopnia jest większe, a sito drugiego stopnia jest mniejsze.Wydajność pulpy pomidorowej dwustopniowego pulpera może osiągnąć 90% do 95%.Po ugotowaniu pomidora skórka i nasiona oddzielą się od miąższu pomidora.Maszyna ma wysoką moc roboczą i stabilną pracę;łatwy w obsłudze i wymianie sita;nadaje się do różnych owoców, w tym marakui, pomidora, brzoskwini, moreli, mango, jabłka itp.;

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 14Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 15

8. Parowanie

Wyparka próżniowa służy do zagęszczania koncentratu pomidorowego w próżni i niskiej temperaturze.Tutaj używamy parownika próżniowego z wymuszonym obiegiem.Ponieważ jest pod próżnią i niską temperaturą, aby smaki i składniki odżywcze były jak najlepiej chronione.A teraz odparowujemy wodę z miazgi pomidorowej, wtedy otrzymamy pastę pomidorową, normalnie Brix to 28-30% i 36-38%.

 

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 16Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 17

9. Sterylizacja

Do ketchupu używamy sterylizatorów tubowych w tubkach sterylizacyjnych.Temperatura sterylizacji i czas ekspozycji są regulowane.Za pomocą tej maszyny podgrzewamy keczup do wysokiej temperatury około 115°C przez 30 sekund, a następnie natychmiast schładzamy do temperatury otoczenia.Ta sama metoda może zmaksymalizować ochronę ciasta keczupowego i składników odżywczych.Cały system przyjmuje programowalne sterowanie.System operacyjny przyjmuje wizualny interfejs człowiek-maszyna, który jest przyjazny i intuicyjnie obejmuje stan działania każdego komponentu sprzętu.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 18Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 19

10. Aseptyczne napełnianie

Aseptyczna maszyna napełniająca współpracuje ze sterylizatorem typu tuba w tubie.To zamknięty cykl.Przed produkcją cykl zostanie w pełni wysterylizowany, aby zapewnić aseptyczne środowisko.Wnęka do napełniania jest również chroniona przez parę, aby upewnić się, że środowisko napełniania jest również aseptyczne.Bezpieczeństwo - zapewnienie kilku metod bezpieczeństwa.Korzystanie z technologii spawania lustrzanego, aby zapewnić czystą i gładką linię spawania.Oddzielny panel sterowania.CIP i auto SIP dostępne razem ze sterylizatorem.Łatwe dopasowanie do różnych objętości i rozmiarów worków aseptycznych

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 20Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 21

11.Przechowuj lub miksuj

Gotowy produkt można przechowywać lub wykorzystać jako surowiec do przygotowania sosu pomidorowego lub ketchupu.

Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 22Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE 23

 

Nasze usługi dla przetwórni pomidorów

 

1. Wsparcie techniczne

2. Sugestia marketingowa

3. Ostateczna propozycja pakowania i projekt

4. Budowa i projektowanie fabryki

 

Serwis pogwarancyjny

 

1. Zamorskie wsparcie techniczne

2. Konserwacja sprzętu zamorskiego

3. Inżynierowie mówiący po angielsku, którzy zapewniają wsparcie techniczne

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Automatyczna linia do przetwarzania pomidorów One Stop z certyfikatem CE czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.